Fumetti Figürleri

Başlatan HayalGücü, 04 Haziran, 2013, 20:50:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 23 Mayıs, 2018, 13:02:03
Güzelini bulsam figür olarak bir Zagor, bir Martin, bir Java, bir Mister No, bir Teks, bir Kit Carson almayı çok isterdim. Ama maalesef. Bu da çok kötü...

Şuraya bir göz atıver derim ....

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,11443.0.html

sefik

Yaklasik 3 sene once Floransa'dan ufak bir dukkandan Tex ve Carson figurleri almistim . Cok begenmistim . Bir de Celik Blek :)
Aslinda Tiger ve Kit'te vardi ama esimin baskilari nedeniyle onlari alamadan ciktim :) Adamin kartini aldim bunlari siparis etsem gonderir misin diye tabii ki dedi . Hala edemedim ama edecegim . Eger ilgilenen olursa , en azindan belki elinde ne var resmini goreyim falan diyen olursa mail adresini yazayim asagiya , umarim hala aciktir . Fiyatlar o zaman 40-45 euro idi herhalde hala aynidir .

Dukkan : Occasioni Musicali
Isim : Maurizio Pieri
Tel : 0552347008
occasionimusicali@yahoo.it

gevheri

Zeljko

Kit Willer felaket olmuş,evlerden ırak  :-\
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 11 Mart, 2023, 18:48:20Kit Willer felaket olmuş,evlerden ırak  :-\

Hangisi değil ki! Bu işi doğru düzgün yapan bir firma vardı şimdi adını hatırlayamadığım. Onun Zagor, Mister No ve Ken Parker figürleri gerçekten özenli ve güzeldi. Maalesef şu anda stoğu ve satışı olmayan bu figürlerin dışında Bonelli fumetti figürleri fecaat.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Tanesine 10 ₺ veririm.  ;D

Saki

General Davis'i görmedim  >:(

pizagor

Çok nadir karşılaştığım 'güzel' ve 'estetik' ve 'sergilemeye değer' Bonelli karakteri figürlerinden...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Mart, 2023, 09:07:48Çok nadir karşılaştığım 'güzel' ve 'estetik' ve 'sergilemeye değer' Bonelli karakteri figürlerinden...

Bak bu iyiymiş. Beğendim.

karlıova

Güzelmiş bu. Benim bildiğim, fumetti figürlerin en kalitelisi olarak Infinite Statue serisi vardı Zagor, Mister No, Ken Parker ve Tex. Bu Infinite Zagor değil sanırım. Link vs bilgi alabilirmiyiz @ Pizagor

doktor1881

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Mart, 2023, 09:07:48Çok nadir karşılaştığım 'güzel' ve 'estetik' ve 'sergilemeye değer' Bonelli karakteri figürlerinden...

bence de harika

Zeljko

Ben de çok beğendim aklima Kökler 1. Sayinin kapagi geldi

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

doktor1881

Alıntı yapılan: Zeljko - 18 Mart, 2023, 20:21:53Ben de çok beğendim aklima Kökler 1. Sayinin kapagi geldi

iyi yakalamışsın tebrikler Behzat

DAMPYR

evet sanırım o çizgiyi örnek almışlar ama çok güzel olmuş

pizagor

Alıntı yapılan: karlıova - 18 Mart, 2023, 19:15:30Güzelmiş bu. Benim bildiğim, fumetti figürlerin en kalitelisi olarak Infinite Statue serisi vardı Zagor, Mister No, Ken Parker ve Tex. Bu Infinite Zagor değil sanırım. Link vs bilgi alabilirmiyiz @ Pizagor

Feysbuk'ta bayağı bir çizgiroman grubu var, gayet de aktifler. Onlardan birinde denk geldim bu görsellere. Maalesef fotolar dışında ayrıntılarını bilmiyorum.