Kraven'in Son Avı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 11 Eylül, 2013, 19:54:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

KenParker

Baskısı biten bir çizgi romanın neden yeni baskısını yapmıyorlar anlamıyorum. Çizgi roman piyasası tuhaf. Kitap piyasası öyle değil. Satış gittiği sürece 2, 3, 5, 10 anında baskısı çıkıyor

dayıcomics

Alıntı yapılan: KenParker - 30 Eylül, 2019, 23:13:50
Baskısı biten bir çizgi romanın neden yeni baskısını yapmıyorlar anlamıyorum. Çizgi roman piyasası tuhaf. Kitap piyasası öyle değil. Satış gittiği sürece 2, 3, 5, 10 anında baskısı çıkıyor

Marmara bir ara yapacakmış sanırım bitenlerin yeni baskısını ama zamanını bilmiyorum. bu konuda en kötü şirket gerekli şeyler ve arkabahçe. hiçbir şekilde bitenleri yeniden basmıyorlar, özellikle gerekli şeyler. arkabahçenin de elinde çok önemli bir eski külliyat var, örümcek adam ve x-men ile ilgili ama yeniden basmıyorlar. Duyduğum kadarıyla bazı eski basımları yeniden basmak için ödenecek telif ücretleri yenilere yakınmış bu yüzden firmalar yenileri basalım mantığıyla hareket ediyormuş.

tulgan

Alıntı yapılan: KenParker - 30 Eylül, 2019, 23:13:50

Cevabı sorunun içinde vermişsiniz. "Gittiği sürece." Ancak maalesef gitmiyor.

Nightrain

Kraven gitmiş ama. ;D Umarım en kısa sürede basılır.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 04 Ekim, 2019, 21:28:41
Marmara bir ara yapacakmış sanırım bitenlerin yeni baskısın ama zamanını bilmiyorum. bu konuda en kötü şirket gerekli şeyler ve arkabahçe. hiçbir şekilde bitenleri yeniden basmıyorlar, özellikle gerekli şeyler. arkabahçenin de elinde çok önemli bir eski külliyat var, örümcek adam ve x-men ile ilgili ama yeniden basmıyorlar. Duyduğum kadarıyla bazı eski basımları yeniden basmak için ödenecek telif ücretleri yenilere yakınmış bu yüzden firmalar yenileri basalım mantığıyla hareket ediyormuş.

Ama yenilerin çoğu eskiler kadar kaliteli değil. Bana göre tabi ki.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tulgan

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Ekim, 2019, 00:06:38
Kraven gitmiş ama. ;D Umarım en kısa sürede basılır.

Basım Tarihi: 2013
Adet: 2000

Tükeniş tarihi: 2019  :)

KenParker

Alıntı yapılan: tulgan - 04 Ekim, 2019, 22:37:42
Cevabı sorunun içinde vermişsiniz. "Gittiği sürece." Ancak maalesef gitmiyor.
Çizgi roman az sattığı için bir cevap. Peki satışı iyi gidenlerin basılmaması? Farklı yayınevlerinden bir kaç örnek vereceğim. 300, Oğulların Diyarı, Sıradan Zeferler, Batman İlk Yıl...
Başka cevaplar da olmalı.

gamlıbaykuş

Buna da şükür. Böyle bir yayını bizlere kavusturduğunuz için ben kendi adıma teşekür ediyorum. Nicelerinin daha yayınlanması dileğiyle diyorum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

KenParker

Alıntı yapılan: tulgan - 05 Ekim, 2019, 00:15:56
Basım Tarihi: 2013
Adet: 2000

Tükeniş tarihi: 2019  :)
Bu rakamlar resmin bütününü gösteriyor. En azından büyük kısmını.

Üstteki mesajdan anladığım kadarıyla yayıncısınız. Yayıncıları aramızda görmek benim için mutluluk. Selamlar.

pizagor

Marmara Çizgi'nin bir instagram postunun altında 2021 içerisinde yeniden basılacağını söylemiş İlke.

Umarım 'ikinci baskı' ibaresi daha usturuplu bir şekilde olur kapakta.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Yanarım yanarım Death of Jean deWolff'un basılmadığına yanarım.  Hele ki günah yiyen bugünlerde geri dönmüşken....

İdrava

Sevgili Umar'ın içinde uhde bıraktınız şunu yıllardır. Basın artık sevgili marmara☺️

rumar80

Değil mi ama! İçimde kapanmayan bir yara, inceden inceye kanar durmadan.
  Şaka bir yana sevgili arkadaşıma desteği için teşekkür ederim.
  Bir kez daha belirtmek isterim ki ben bu macerayı kendim için değil, Örümcek adam seven ve onun klasik maceralarını okuyamamış, ya da okumuş ama özel bir baskı ile tekrar okumak isteyen dostlarım için istiyorum. Yoksa hard cover cildi arşivimde yerini yıllardan beri yerini korur.
  Kan kaybından ölmeden duy sesimi sevgili Marmara!

İdrava

Umar dostum şaka bir yana Örümcek adam ile ilgili bir kitap çıktığında eski bayramlarda hediye alan çocuklar gibi seviniyorum... 43 yaşıma geldim bu hiç değişmedi...