Western Muhabbeti-Kim Kazanır?

Başlatan caretta, 10 Mayıs, 2015, 21:31:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

İşte şimdi yandık.Hanac manipülasyona başladı.Ben de ne zaman devreye girecek diyordum!

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 02 Mayıs, 2016, 20:54:23
İşte şimdi yandık.Hanac manipülasyona başladı.Ben de ne zaman devreye girecek diyordum!

Manipülasyonu yapan Teksseverler Atilla Abi  :)

Benim tek oyum var, onu da adı belli olmayan Kaplan Cek'e verecek değilim  ;D

alan ford

Alıntı yapılan: ferzan - 02 Mayıs, 2016, 19:49:38
   ..Tonka da alabilir ama ben Tiger Jack dedim...İsimden bile 1-0 önde adeta...Fakat Jack ne oluyor, yıllar yılı merak ederim...Neden Jack?..Neden bir beyazın ismi?.. ::)

Ben de tam aksine Tiger nereden geldi diye düşünürüm. Navajo köyünde kim kaplana benzetti bir savaşçıyı. Puma falan olsa neyse ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Benim oyum Tonka'ya;

Tamam Tiger Jack Teks'in adamıdır, acımasızdır, avını yakalamadan bırakmaz ama Tonka'da Mohawk kabilesinin reisidir.

Ve adamı boşuna reis yapmazlar.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

MÜSABAKA SONUCU
TİGER JACK 14 - TONKA 7

s.b

Ve şimdi Ken Parker Tommiks'e karşı.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

aa

Esse Gesse Hayranı...

s.b

Silahlı ve silahsız, karada ve denizde, dağda bayırda her halükârda Tom haşat eder.

peder clemente

Ken, Montana'ya bir sığır sürüsü götürmektedir.Kafilede, gerçek adı Isaac olan fakat kendini Irwing olarak tanıtan bir Cowboy vardır.Eski bir suçlu olmasına ragmen yolunu değiştirip yeni bir hayata başlamak ister.Bir gün kafileye gelen Tom adındaki çaylak Ranger, Irwing'i tutuklamak ister.Irwing silahına davranır fakat Tom daha hızlıdır.Irwing yaralanınca Ken, Kentucky marka uzun tüfeğini çıkarır.Tom diğer tabancası ile de Irwing'in suç ortağı zannettiği Ken'e ateş eder.Tabanca sesinden bir an sonra "Crack" diye Kentucky gümler.Tom'un Rangerlik kariyeri biter.Ken, yaralı omzunu tutarak "her insan ikinci bir şansı hak eder"der.

HacıGeraltEmmi

Çelik çomak oynasalardı süt bebesi kazanabilirdi. Lakin burada Ken dizine yatırıp poposuna şaplağı basarak insan olması gerektiğini salık verir bebeye ;)

s.b

Tom rahat kazanır. Dayağı yiyen Ken, Konyakçı ve Doktorla  birlikte kafayı çeker.

V

Ken, Tom ' u arada uğradığı bar - genelev karışımı mekanlarda birisine götürür.Yer-içer bayanlarla hoş vakit geçirirler. Tom "abi sana silah çeken eller kırılsın " der. Salya -sümük Ken ' in  ellerinii öper. Vedalaşırlar..
Kazanan mı? Tabi ki Ken. Silah çekse hiç şansı olmazdı...
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Ya bırakın koskoca adamın  karşısına tüysüz bir ergen çıkarmayın!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...