Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

panthei

uncanny xmen'den haber var mi? Birde Berlin  3 icin takvim belli mi?

rumar80

Fuar listesinde yok muydu?
Yoksa yanlış mı hatırlıyorum?

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Kasım, 2015, 23:16:56
Fuar listesinde yok muydu?
Yoksa yanlış mı hatırlıyorum?

Fuarın ikinci haftası için listede vardı. Lakin bir sıkıntı çıkmıştı. Ertelenmişti.

Ralph

Bouncer ısrarımı sürdürüyorum. :)

Onun dışında her şey güzel... Bir de Yürüyen Ölüler 24'ü sabırsızlıkla bekliyorum.

ilke

Arkadaşlar,

uncanny'yi fuara yetiştiremeyince diğer kitaplarla birlikte aralık sonuna atma kararı aldık.
Aralık sonu için şu an Hawkeye 2, Uncanny 1, Avenging 5 hazırlanmakta.

Ayrıca Frankafoncular için de güzel bir haber verelim: 2016 yılı içinde XIII, Bouncer ve Enki Bilal serilerini canlandırma kararı aldık. Anlaşmalar için yazışmalara başladık. Haydi hayırlısı :)

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 03 Aralık, 2015, 09:42:58
Ayrıca Frankafoncular için de güzel bir haber verelim: 2016 yılı içinde XIII, Bouncer ve Enki Bilal serilerini canlandırma kararı aldık. Anlaşmalar için yazışmalara başladık. Haydi hayırlısı :)

Hayırlısı neyse o olsun  :)

Özellikle Bouncer ve XIII için çok teşekkürler.

rumar80

İlke Beyciğim;
  2016 planı açıklandığında göre The Death of Jean deWolff hakkında toplumu bir aydınlatabilir misiniz?

Agamotto

ilke

Rıza Abi,

2016 anlaşmalarının imzası Mart'ta geliyor. O yüzden imzalamadığım bir şeyler hakkında konuşmak istemem  ;D

rumar80

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Biraz evvel sevgili Altan geldi ve çizgi romanlarımı getirdi.

X men klasik'e şöyle bir göz gezdirirken aklıma geldi. Secret wars ne oldu? Hani basılacaktı?

kryy22

Enki Bilal demişken Nikopol üçlemesi tekrar baskı yapacak mı? Hiçbir yerde bulunmuyor.

Ralph

Alıntı yapılan: ilke - 03 Aralık, 2015, 09:42:58
Arkadaşlar,

uncanny'yi fuara yetiştiremeyince diğer kitaplarla birlikte aralık sonuna atma kararı aldık.
Aralık sonu için şu an Hawkeye 2, Uncanny 1, Avenging 5 hazırlanmakta.

Sana sarılabilirim!

Oh be oh ! Gözünüzü seveyim çok bekletmeyin. Bu hasret artık bitsin. ;)

Bouncer için teşekkürler. :)

rumar80

Ben de kaynamadan XIII için teşekkür edeyim.