İtalya'da İl Piccolo Ranger

Başlatan s.b, 17 Eylül, 2012, 00:27:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alıntı yapılan: aa - 20 Aralık, 2013, 17:46:33
Bizde bitti galiba...

Bitmedi. Sadece biraz gecikebiliyor. Ama mutlaka devam edecek.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

Ocak ayı ortalarında inşallah yeni sayısı çıkar...

s.b

Kit Taylor hakkında Haşim Bey bakın e-dergimizde ne demiş.

_Satılmaz, boşuna uğraşmasın denilen Kit Taylor düzenli olarak yayınlanıyor. Buradan Kit Taylor iyi satıyor diyebilir miyiz?

_Hayır, kesinlikle diyemeyiz... Gidiyor, geliyor... Yavrum beni hiç yalnız bırakmıyor. Ben kolilere bindirip D&R'lara, Dostlar'a Remzi'lere gönderiyorum, o dayanamıyor, oradan atlıyor başka bir koliye, dönüp bana geri geliyor... Anlayacağın, git gellerle geçiyor ömrü. Ama beni pek de üzmüyor.

nejat hüseyin özal

Her ay yayımlanmasını dört gözle beklediğim kitap KIT TAYLOR. Hele o ilk çizimli hikayeleri. "TOMMİKS'in arkadaşı" diye tanıtıcı reklamları olurdu; bilen bilir... Allah razı olsun Haşim Bey'den... :)

caretta

Her ay olmazsa bile iki ayda bir yayınlansa keşke Nejat Bey.Benim gibi yaşı ilerlemiş Kit Taylor tutkunları bu 255 sayının tamamlandığını görürüz
inşallah.

aa

Maalesef düzenli yayınlanmadığı için ben almayı bıraktım.
Esse Gesse Hayranı...

doktor1881

2. eli takip ediyorum Ama kerata düşmü :-X :-Xyor

DAMPYR

Ben Hep söylüyorum Lütfen yayınları düzenli bir periyotta çıkarın.Yoksa Hiçbir yayının tamamlandığını göremiyeceğiz... ::) ??? ;)

antiochia

Kit Taylor'ı ilk sayısını yeni sipariş ettim ve okumaya başladım. Başlangıç iyi gibi. Hayırlısı diyelim. Türkiye'deki sorun bizim yeterince kitap sevmememiz. Bu da çizgi roman satışlarına yansıyordur büyük ihtimalle...(bazı enteller çizgi romanlara dudak bükse de sanattır, edebiyattır)

s.b

İtalya'da 2006 senesinde Mart ayında yayınlanmış 132 sayfalık özel sayı.
Yazan: Ermes Senzo
Çizen: Luigi Merati

Kit'in karşısında korkunç güçleri ile büyük bir tehlike olan Zoltan vardır.

s.b

Yazar olarak adı geçen kişi yani Ermes Senzo aslında Yıldırım Örer'dir. Bunu Sally adlı bölümde öğrenmiştik. Tekrar hatırlatmak isterim.

Bakın Sayın Yıldırım Örer'in Sally hakkındaki yazısından alıntıdır.

"Orada senaryo yazan Ermes SENZO diyor. Ayni isim Kinowa 'da da senarist olarak gecmisti.

Fakat bu yayinevinin sahibinin uydurdugu bir isimdi.

O zamanlar benim ismim Italya'da taninmiyor diye satislari etkileyeceginden korktu ve yazarin ismini boyle uydurdu. (bana soyledigi bahane buydu)

Kinowa'nin da, Sally'nin de senaryolari, cizimleri tamamen bana aittir.

Ve sonradan ogrendigim kadariyla, meger Ermes SENZO, benim uyanik editorun Stefano MERCURI olan isminin Yunan dilinde soylenis tarziymis."

rumar80

Zorlan Mefisto ile Ming karışımı bir tip olmuş.

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Eylül, 2014, 17:09:15
Zorlan Mefisto ile Ming karışımı bir tip olmuş.

Abi gerçekten teşhis yerinde. Çok güzel bir benzetme olmuş.

hanac

İtalya'da İF Edizioni Kit Taylor'u doludizgin yayınlıyor.

Malum bizde HOZ seriyi şimdilik devam ettirmiyor.

Kapaklar gittikçe güzelleşiyor

yunusmeyra

Hanac,senin Hoz ile yaptığın ve yayınları konusunda bir çok detayın verildiği röportaj (altın madalyon,e-dergi,sayı:4,  http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7151.0.html ) sonrası Haşim Bey'in bilgilendirici bir ilan veya yazısına rastlamadım (sadece ben rastlamamış olabilirim..). bilen veya duyan arkadaşlardan sağlam bir bilgi alamaz mıyız? veya en doğrusu Haşim Bey forumumuza bir bilgi notu gönderemez mi? veya 2015 yılı yayın takvimi veya yeni yol haritası tarzında bir açıklaması varsa biz ekleyelim..kit taylor'u 2'şer takım yaptım ve çok sevdiğim dostlarıma hediye ettim,devamını bekliyorlar ( yok, bundan sonrasını kendileri satın alacaklar  ;) ,tabii çıkarsa..) bende baştan edinip sona kadar alırım  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR