Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - DCEU Film 2

Başlatan dean, 25 Ağustos, 2013, 02:01:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Fragman beni hic etkilemedi nedense, cok daginik olmus gibi ve kullanilan cgi gözume simdiden batti. Umarim post-production falan duzeltirler.

Nightrain

Bir kaç yerde göze batıyor ama düzelteceklerini umuyorum. Düzeltmezlerse sorun değil, kırk yılın başı bi DC'nin kutsal üçlüsü bir araya gelip birbirine dalıyor. Kaçırırsam vursunlar beni.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

CGI kullanımının fark edilmesi Zack Synder'ın filmlerinde kaçınılmaz bir durum maalesef. Bundan önceki bütün filmlerinde de bu geçerliydi. Sonrasında da geçerli olacak. Bu derece cgi kullanıldığı zaman yapaylık bir noktadan sonra kendisini belli ediyor. Man of Steel içinde geçerliydi bu. Ben Superman vs Zod dövüşünde Zod'un kafasının bedenine tam oturmadığı sahneler yakalamıştım. Hemde fragmanda yada sinema çekimi video'da felanda değil bildiğin Blu-ray'de.

cmkrbn

Alıntı yapılan: Mrtekin - 12 Temmuz, 2015, 13:22:57
Olmayacak! Gördük, Olmadı da!

Bende gördüm, olmuş! Siz begenmediniz diye herkes begenmemek zorunda değil.

Nightrain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 12 Temmuz, 2015, 13:22:57
Olmayacak! Gördük, Olmadı da!

Nerde gördün? Filmi izlediysen link atsana kardeş...
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Ben Affleck'ten bi süper kahraman olmayacağını Daredevil de gördük,

Fragmanında da kalas kalas bakışlarından gördük, kardeş..

Kutsadığınız, adamın zırhı, senaryo ve efektler..Siz beğendiniz diye ben beğenmek zorunda mıyım? Ben de sizin gibi beğenmeme Hakkımı kullanıyorum..

O zırhın içine de kimi koysanız oynar...

Ben Affleck Batman karakterinin derinliğini yansıtamaz. Bi Henry Cavill'e bakın bi de Ben Affleck'in oyunculuk gücüne, farkı anlarsınız zaten...
They drew first blood...

Chuck

İzlediğimiz şurda üç dakikalık bir fragman. 2 küsür saatlik filmden 3 dakika ya. Bende izledim fragmanı güzel bir şey çıkacak gibi duruyor ama ne Ben Affleck muhteşem bir Batman demek aklıma geldi ne de senin gibi oyuncu olmaz olsun demek. . Bunun için filmi izlememiz lazım. Ondan sonra isteyen sövsün isteyen göğe çıkarsın herkesin fikri kendine. Ama üç dakikalık fragmandan bu kadar büyük yargılar çıkarmak doğru değil.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

cmkrbn

Alıntı yapılan: Mrtekin - 14 Temmuz, 2015, 18:25:27
Ben Affleck'ten bi süper kahraman olmayacağını Daredevil de gördük,

Fragmanında da kalas kalas bakışlarından gördük, kardeş..

Kutsadığınız, adamın zırhı, senaryo ve efektler..Siz beğendiniz diye ben beğenmek zorunda mıyım? Ben de sizin gibi beğenmeme Hakkımı kullanıyorum..

O zırhın içine de kimi koysanız oynar...

Ben Affleck Batman karakterinin derinliğini yansıtamaz. Bi Henry Cavill'e bakın bi de Ben Affleck'in oyunculuk gücüne, farkı anlarsınız zaten...

Zaten kimse sizin beğenmeme hakkınıza saldırmadı ki. Siz bizim beğenimizi baltalamaya çalışıyorsunuz. Tartışacak bir durum yok, daredevilden bu yana çok şey değişti oyunculuğunu da beğendim, bakışlarını da, özellikle küçük kıza sarılırken ki ...

Mrtekin

Aksine, siz, kendi beğeninizi empoze etmeye, mevzuyu polemiğe dökmeye çalışıyorsunuz.

Zevkler ve renkler meselesi, beğenen kadar beğenmeyen de çıkabilir. Ben Ben Affleck'in rolünün hakkını veremeyeceğini düşünenler tarafındayım. "Acting" yeteneği, en azından bu rol için sınırlı bence...

Kardeş Mardeş lafları ile de laf atmayalım, üsluba dikkat edelim biraz...

Ha Önyargılı birisi de değilim, adam hakkını verirse, vermiş deriz...
They drew first blood...

@Serhan

Yalnız eski üçlemedeki batman kostümü çin malı gibi duruyordu bu tam olmuş.

Ras Al Ghul

Daha net bir şey söylemek için erken ancak film gişede rekor kırabilir.Hem cgi  dolu aksiyon sahneleri milleti çekmeye yetiyor ben fazla sevmesemde sırf aksiyon için gidebilir millet

yunusmeyra

ya "supi" Fatih Ürek'te olabilirdi  ;D  ;D  ;D

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Mrtekin

Batman da Yılmaz Morgül olur, birbirlerine yakışırlar.... :)

Hatta, Yılmaz Morgül, ağlamadan durabilirse, "Seni yenen adamı hatırla." repliğini Kürdihicazkar perdesinde de söyleyebilir...

They drew first blood...

DDuru44

ben şahsen filmin dc evrenini çok güzel yansıtacağını düşünüyorum. Ama beni filmden soğutmaya yeticek ve soğutan yegane şey Batman'in maskesinin kediye benzemesi özellikle kulakları.
Dahada hoşuma gitmeyen Batman logosu. arkadaş dark knight ve arkham logoları müthişti. Çoğu kişiyide rahatsız etmiyo sanırsam ama birisi neden böyle bi logo seçtiklerini anlatabilirmi

dean

Alıntı yapılan: DDuru44 - 21 Temmuz, 2015, 20:34:04
Dahada hoşuma gitmeyen Batman logosu. arkadaş dark knight ve arkham logoları müthişti. Çoğu kişiyide rahatsız etmiyo sanırsam ama birisi neden böyle bi logo seçtiklerini anlatabilirmi

The Dark Knight Returns çizgi romanında öyle olduğu için. Film o çizgi romanı çıkış noktası aldığı için kostümde büyük ölçüde onun izlerini taşıyor.