Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - DCEU Film 2

Başlatan dean, 25 Ağustos, 2013, 02:01:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: hbegec - 10 Ocak, 2016, 14:07:28
   Tartışmaya gerek yok ben de fikirlerimi yazdım elbette ki örtüşmeyen yerler var.Olması da normal sen beğenmiyorsun bende beğeniyorum belki de 37 senedir hala bitmeyen superman sevdasıdır benimkisi bilemeyeceğim.Küçüklüğümün kahramanı o yüzden de olabilir.

Yazdıklarımı iyi oku demişsin ben gayet iyi okuyorum yazdıklarını sende benim yazdıklarımı iyi oku ve anla..

İlk teaser da kullanılması daha etkileyici demişsin de yeri burasıymış demek ki bu sahnede kullanılacakmış yani bunda eleştirilecek ne var ben anlamıyorum etkileyicilik yine bence göreceli..Burada ki kullanımı da bence etkileyici olmuş..İlk teaser da zaten dış ses olarak veriliyordu..Burası bence daha mantıklı olmuş...Bak yine yazıyorum "bence"...

Bence Zack Snyder'ın yaptığı işlerde de bir problem yok..Çünkü ben bir süper kahraman filmini ne bir quentin tarantino ne bir Alejandro González Iñárritu ne bir david fincher ne bir frank darabont ne bir martin scorsese inceliğinde çekilmiş mi çekilmemiş mi diye sanat kasarak izlemek istemiyorum..Daha fazla sinemasal anlatım yoğunluk bütünlük diyaloglar falan istediğimde bu adamların filmlerini izliyor olacağım zaten...

Ben eğlence istiyorum süper kahramanın ruhunu yansıtsın istiyorum bu kadar beklentiye uygun görsel efektler istiyorum.Çizgiroman evreninin şaşasını istiyorum bunu da en iyi verecek kişinin Zack Snyder olduğunu düşünüyorum.Man of steel den de oldukça memnundum.

Yine yazıyorum bana göre Gal Gadot dışında herşey yerli yerinde ve çok güzel.."Bence"...

Tartışma istemiyorum diyorsun hala bana "anla" diye laf söylemeye çalışıyorsun. Sen de şunu iyi oku ve iyi anla; bir daha benim yazdığım hiç bir iletiye cevap yazma.

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 10 Ocak, 2016, 14:13:58
  Tartışma istemiyorum diyorsun hala bana "anla" diye laf söylemeye çalışıyorsun. Sen de şunu iyi oku ve iyi anla; bir daha benim yazdığım hiç bir iletiye cevap yazma.

Sen kimsin de benim hangi iletiye yazıp yazmayacağıma karar veriyorsun..Kaç yaşındasın bilmiyorum terbiyesizlik yapma... Yoksa bende bozacağım edebimi...

hbegec

Alıntı yapılan: Animvader - 10 Ocak, 2016, 14:11:03
Biz öyle yazdık çünkü Marvel Stüdyolarının başkanı Kevin Feige, Dean ile bana DC filmlerini ve Zack Synder'i kötülememiz için para veriyor.Evet, sonunda itiraf ediyorum Marvel'ın buna ayırdığı özel bir bütçe var ve Altınmadalyon'da ikimizi buradan fonluyorlar, yoksa bizim ne haddimize böyle bir filmi kötülemek, naparsınız ekmek parası.

Keşke yorumlarınızı bir karşı-yorum şeklinde değil de bizim yaptığımız gibi kendi görüşlerinizi belirterek yazsanız, o zaman hiç problem olmaz inanın.

Bu ne şimdi !? Espri mi? Çok komikmiş Animvader kardeş...

Kendi görüşlerimi belirttiğimde zaten karşı-yorum oluyor ama problem çıkarmak isteyen insan zaten problem çıkarabiliyor.

dean

Alıntı yapılan: hbegec - 10 Ocak, 2016, 14:23:26

Sen kimsin de benim hangi iletiye yazıp yazmayacağıma karar veriyorsun..Kaç yaşındasın bilmiyorum terbiyesizlik yapma... Yoksa bende bozacağım edebimi...

Benim yazdığım her iletiye tartışma çıkarmak için cevap yazıyorsun. Bu daha öncede oldu. Başka başlıkta da oldu. Yaşa takmışsın gidiyorsun onu da anlamadım. Kaç yaşında olmanın konu ile ne alakası var acaba bilmiyorum. Her neyse ben tartışma istemediğim için bana cevap yazma diyorum o kadar. Başka istediğin yere istediğin şeyi yaz. Kendi iletime cevap yazmanı istememem terbiyesizlik değil bir tercihtir. Edebini bozacaksan da o senin edebin ben ona karışamam. Ama tekrar rica ediyorum. Benim iletime cevap olarak bozma edebini. Başka bir iletide boz.

Animvader

Alıntı yapılan: hbegec - 10 Ocak, 2016, 14:26:15
Bu ne şimdi !? Espri mi? Çok komikmiş Animvader kardeş...

Kendi görüşlerimi belirttiğimde zaten karşı-yorum oluyor ama problem çıkarmak isteyen insan zaten problem çıkarabiliyor.

Espri değil ironi.

Hiç de öyle olmuyor."her sahneyi yönetmene çakmak için kullanmaktan vazgeçin artık.." "bunda eleştirilecek ne var ben anlamıyorum" bu dedikleriniz Allah aşkına sizin filmle ilgili ve sahnelerle ilgili düşüncelerinizle ne alakası var.Direkt olarak bana ve dean'e yönelik laf çarpıyorsunuz sonra da yaşım şu kadar bu kadar.Sizin yaştakilerin hep mi aynı oluyor düşünce tarzı ben anlamadım ki.

hanac

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 10 Ocak, 2016, 14:30:37
  Benim yazdığım her iletiye tartışma çıkarmak için cevap yazıyorsun. Bu daha öncede oldu. Başka başlıkta da oldu. Yaşa takmışsın gidiyorsun onu da anlamadım. Kaç yaşında olmanın konu ile ne alakası var acaba bilmiyorum. Her neyse ben tartışma istemediğim için bana cevap yazma diyorum o kadar. Başka istediğin yere istediğin şeyi yaz. Kendi iletime cevap yazmanı istememem terbiyesizlik değil bir tercihtir. Edebini bozacaksan da o senin edebin ben ona karışamam. Ama tekrar rica ediyorum. Benim iletime cevap olarak bozma edebini. Başka bir iletide boz.

Tartışma çıkarmak için değil "tartışmak" için yazıyorum.Evet senin fikirlerine katılmıyorum ve farkettiysen bazı noktalarda yazıyorum.Dayanamadığım zaman kendi fikirlerimi yazma gereği hissediyorum.Bu seninle tartışma çıkarmak için değil tartışmak ve karşıt bir görüş olduğunu da görmen için yazıyorum.Başka başlıkta da oldu haklısın daha sonra yine olabilir çünkü ben senin yazdıklarını okuyorum denk geldiğimde ve eğer yanlış olduğunu düşünüyorsam cevap yazıyorum.Bu yazdıklarından anladığım kadarıyla senin görüşlerine ters bir şey yazınca amaç tartışma çıkarmak oluyor.Tartışma istemiyorsan sende yazma o zaman çünkü mutlaka zıt bir fikir çıkacak ve sana cevap yazacak.Kabullenemiyorsan da bu böyle...Çünkü bu forum ilginç bir forum orasına girmeyeyim çok uzayacak muhabbet..Yaş konusuna gelince de elbetteki bana emir kipiyle cümleler kuran kişinin yaşını başını öğrenmek istemem son derece doğal ki ona göre cevap vereyim.

Tercihlerini daha güzel bir üslupla belirtirsen sevinirim o zaman emir kipiyle değil.

hbegec

Alıntı yapılan: Animvader - 10 Ocak, 2016, 14:33:35
Espri değil ironi.

Hiç de öyle olmuyor."her sahneyi yönetmene çakmak için kullanmaktan vazgeçin artık.." "bunda eleştirilecek ne var ben anlamıyorum" bu dedikleriniz Allah aşkına sizin filmle ilgili ve sahnelerle ilgili düşüncelerinizle ne alakası var.Direkt olarak bana ve dean'e yönelik laf çarpıyorsunuz sonra da yaşım şu kadar bu kadar.Sizin yaştakilerin hep mi aynı oluyor düşünce tarzı ben anlamadım ki.

Hep aynı oluyor demek ki...

İroni yapmaya gerek yoktu demek istiyorum.Görüşlerini direk yazsan da olurdu.Oradan başlardık konuşmaya.Diğerkonuya gelince sizin veya başkalarının yönetmen hakkındaki görüşlerinin tersini söylemek için örnek vermek ya da eleştirilecek ne var ben anlamıyorum yazmak laf çarpmak değildir sevgili kardeşim bir önermedir.Bir tartışma başlangıcıdır belki de ancak laf çarpma yok laf çarpmak farklıdır ki biraz önce sana laf çarptım komik mi diye? onuda anladın zaten ki serzenişte bulunuyorsun...

dean

hbegec, ben forumda en fazla fikir tartışmasına giren insanlardan biriyim. Her zamanda üsluba dikkat ederek tartışmaya çalışıyorum. Lakin sen daha ilk iletinin ilk paragrafından konuya "her sahneyi yönetmene çakmak için kullanmaktan vazgeçin artık.." diye son derece ofansif bir şekilde giriyorsun. Daha önceki iletilerime bakılırsa da kesinlikle fikirlerime karşı çıkılmasına dayanamıyorum gibi bir durum yok. Evet son derece güçlü savunuyorum ama bağnazlık yapmıyorum. Diğer kişi haklı olduğu zaman her zaman "sen haklısında" diyorum. Kendi fikirlerimi sonra kendim eleştirebiliyorum. Öyle dediğim dedik bi' insan değilim. Ama daha tartışmaya böyle yüksek girersen çok yüksek seviyeden tartışma olur tabi ki.

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 10 Ocak, 2016, 14:50:08
  hbegec, ben forumda en fazla fikir tartışmasına giren insanlardan biriyim. Her zamanda üsluba dikkat ederek tartışmaya çalışıyorum. Lakin sen daha ilk iletinin ilk paragrafından konuya "her sahneyi yönetmene çakmak için kullanmaktan vazgeçin artık.." diye son derece ofansif bir şekilde giriyorsun. Daha önceki iletilerime bakılırsa da kesinlikle fikirlerime karşı çıkılmasına dayanamıyorum gibi bir durum yok. Evet son derece güçlü savunuyorum ama bağnazlık yapmıyorum. Diğer kişi haklı olduğu zaman her zaman "sen haklısında" diyorum. Kendi fikirlerimi sonra kendim eleştirebiliyorum. Öyle dediğim dedik bi' insan değilim. Ama daha tartışmaya böyle yüksek girersen çok yüksek seviyeden tartışma olur tabi ki.

dean,senin yazdıklarını okuduğumu söylemiştim bir önceki iletide;o yüzden onu yazıyorum zaten her sahnede yönetmene çakmaktan vazgeçin artık diye... Bu çok ofansif bir giriş değil bana göre değil,yüksek girmek tartışmaya bir sorun değil benim için yüksek bir şekilde de tartışılabilir yeter ki üslupta problem olmasın...

dean

Alıntı yapılan: hbegec - 10 Ocak, 2016, 14:54:04
dean,senin yazdıklarını okuduğumu söylemiştim bir önceki iletide;o yüzden onu yazıyorum zaten her sahnede yönetmene çakmaktan vazgeçin artık diye... Bu çok ofansif bir giriş değil bana göre değil,yüksek girmek tartışmaya bir sorun değil benim için yüksek bir şekilde de tartışılabilir yeter ki üslupta problem olmasın...

Zaten bende onu diyorum. Baştan üslup güzel olsaydı. Biz şimdi bu kadar saat, bu kadar ileti başka şeyler konuşmuş olurduk.

emre ozdamarlar

Yeter ula filmi konusun, kitleyecem simdi basligi ha :)

Ben begendim TV spot'u, fragmandan daha iyi, fragmanda milyon tane ivir zivir vardi, o yuzden bunun kisa ve öz olmasi hosuma gitti.

Bunun disinda Ben Affleck'i begeniyorum oyuncu olarak, laf gelmesin, gerekirse AltinMadalyon temsilcisi olurum kendisine, herkes akilli olsun! :D

xmenac

İkinci Tv Spot da yayınlandı bu arada.

hanac

Alıntı yapılan: xmenac - 10 Ocak, 2016, 15:44:14
İkinci Tv Spot da yayınlandı bu arada.

Aman aman tartışma çıkmasın  ;D

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 10 Ocak, 2016, 15:26:07
  Zaten bende onu diyorum. Baştan üslup güzel olsaydı. Biz şimdi bu kadar saat, bu kadar ileti başka şeyler konuşmuş olurduk.

Seninle işte bu yüzden anlaşamıyoruz...

Üslup derken ben senin tavrından bahsediyorum,benim ilk başta yazdıklarımda senin kişiliğine hakaret yok küfür yok incitici ifade yok sadece çakmayın yönetmene dedim.Burada üslup kötü mü şimdi? Sana kimse kötü üslupla konuşmamış demek ki ya da sen öyle bir durumun içinde kalmamışsın benim yazdığım sana kötü üslup gibi geliyor.

Senin emrivaki konuşmaların gerdi beni o kadar.

Ben sana kötü üslup kullanmadım örneğini de vermek istemem kullanmamı da tercih etmezsin bende etmem çünkü hakikaten çirkinleşir iş.O yüzden artık kapat konuyu rica ediyorum ve bir daha da benimle emrivaki konuşmazsan sevinirim.Her türlü tartışabilir yüksek seviye yapabilirsin ancak emrivaki olmazsa sevinirim.