Ocak 2010 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 15 Haziran, 2011, 21:58:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Ocak 2010 yayınları için de oylarınızı bekliyoruz.

pearl jam

Sadece Mister No EM yi almışım. Gözler ve Karanlık ile Red Kit' i alarak bu ayı kapatırım.

Bu ay birincilik için Spidey favori, gözler ve karanlık plase :)

hanac

Yayın sayısı biraz artacak, oylama için biraz bekleyelim.

pearl jam

Arkadaşlar özür dilerim 13 tanecik  ;D yayını eklemeyi unutmuşum. Bundan sonra böyle bir hata olmayacak nereye bakmam gerektiğini anladım artık. Tekrar özür dilerim :-[

hanac

Arkadaşlar şimdi oylamaya devam edebiliriz.

Oylarını kullanan üyelerimiz "Oyu Kaldır" tuşunu kullanarak yeniden oylarını kullanabilirler.

V

36'da 24..Mangaları henüz almadığımı hatırladım. :-[ Sahi  Arunas'ın mangalarını alıp-okuyan var mı?Forumda hiç yorum görmedim bu mangalarla ilgili...
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Evet, ilk sonuçlar elimize ulaşmaya başladı.  :)

Sürpriz mi desem, ama benim için sürpriz gerçekten. Diabolik önde gidiyor.

22 oy sonucu ilk 4

1. Diabolik 2 ..................... 14 oy
2. Spiderman 2 ................  13 oy
3. Gözler ve Karanlık ......... 12 oy
4. Zagor-94 ...................... 11 oy

Ocak 2011 oylaması için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3338.0.html

Şubat 2011 oylaması için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3353.0.html

rumar80

Bazı sürprizler olaya renk katıyor değil mi?  ;)

pearl jam

Suat Gönülay nasıl bu kadar az satar yav, inanamıyorum. ???

tommikser

Diabolik gerçekten güzel bir yayındı. Fiyat olarakta insanı üzmüyordu. Nedense Alişan vazgeçti gibi.
Okuttuğum her kişide baya beğendi. Gözler ve karanlığı da babam okudu. Çok beğendi. Okuduğum en ilginç çr dedi.
Sadece Teksas Tommikssle sınırlı olan ufkunu baya değiştirdi. O yüzden baya sevinmiştim aldığımda.

michel

Güneş Diabolik'den vazgeçilmedi.
daha evvelde bahsettiğimiz gibi ara verdiğimiz dönemden kalan tüm çr.leri bugünlerde yetiştirmeye çalışıyoruz.Takdir edersinki dağıtımı ancak nisan gibi halledebildik.bu satışların geri dönüşleri de ortalama 5 ay.Bu yüzden elimizden geleni yapıyoruz.Mangaların da katılımıyla  yayın periyodlarımızda bazı değişikler olacak.Diabolik artık 3 ayda 1  2 macera yanı 340 sayfa cıvarı çıkacak.Yine Vampirella da kalan tüm bölümler 2 adet 550 sayfalık format olarak çıkacak ve bitecek.Vampirella'yı çok uzattık artık bitmesi lazım.Şİmdilik durum budur
Bol çr.li günler

pizagor

Buradaki Teksas ve Tommiks Demirbaş'tan çıkanlar değil mi?

Bu tarz aynı anda birkaç yayınevinden çıkan aynı başlıklar için yayıncı bilgisini de versek güzel olur...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: michel - 16 Haziran, 2011, 10:55:34
Diabolik artık 3 ayda 1  2 macera yanı 340 sayfa cıvarı çıkacak.Yine Vampirella da kalan tüm bölümler 2 adet 550 sayfalık format olarak çıkacak ve bitecek.

Bu nihai karar mıdır?

Format - boyut bozulmasın, sayfa sayısı değişmesin, çıktığı gibi devam etsin diyen tek ben miyim?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Diabolik'ten vazgeçilmemesine çok sevindim.Sanırım onunda kült bir okuyucusu vardır.Onlardan biri olduğumu bende söyleyebilirim.Format değişikliğine bende karşıyım.Baştan olsa sıkıntı olmazdı ama sonradan olunca kütüphanede can sıkıcı duruyor.Eğer illaki değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorsanız bir istediğim olur 1001 romanın Julia ve diğer yayınlarında yaptığı gibi iç kapakları kuşe kağıt olsun.Çok hoş oluyor vede güzelim kapaklar arada harcanmamış oluyor.Arada bir böyle bilgilendirme yaparsan Mişel abi sevinirim ne zamandır haber alamaıyorduk sizden.

alan ford

Yok Özgür tek değilsin. Almamazlık etmem ama hoşumada gitmez format değişikliği. Vampirella'da Hard cover baskı devam edecek mi merak ediyorum ayrıca.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir