Incorporated (2016)

Başlatan doktor1881, 29 Kasım, 2016, 17:42:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

David ve Alex Pastor tarafından oluşturulan Incorporated Syfy'nin yaklaşan bilim kurgu, drama türündeki dizilerinden biridir.

Matt Damon, Ben Affleck, Ted Humphrey ve Jennifer Todd'un yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizide Margaret Chernin yapımcı olarak görev almaktadır.
Dizinin üretimi Pearl Street Films, CBS Television Studios ve Universal Cable Prods. şirketleri tarafından yapılmaktadır.
Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Sean Teale (Reign, Mr Selfridge), Georgina Haig (Fringe, Once Upon a Time), Eddie Ramos, Julia Ormond (Witches of East End), Dennis Haysbert (24), David Hewlett (Stargate: Atlantis) ve Ian Tracey (Bates Motel) olarak sıralanmaktadır.
Şirketlerin sınırsız güce sahip olduğu bir gelecekte, sevdiği kadını kurtarmak için başka bir şirkete casus olarak sızan Ben Larson'un (Sean Teale) verdiği mücadeleyi ve sebep olduğu ölümcül sonuçları izleyeceğiz

https://youtu.be/AXj08jqquwQ

doktor1881

1
Bölüm:1 (GünceL) Zengin-Fakir bölge ayırımı.Her 2 bölgede iyi bir yere gelme kavgası.Sevdiğim tarz.Ancak diziye hiç extra bir şey katmamışlar
O yüzden de ön plana çıkamıyor.Klasik şablonu oturtmuş,onun üzerine diziyi çekmişler

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

3
Bölüm:2 (GünceL) Aaron'un geçmişine göz attıktan sonra günümüzdeki ayak oyunları ve yükselme çabalarını klasik bir şekilde izliyoruz

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

4
Bölüm:3 (GünceL) Dizinin ABD reytingleri düşük,bütçesi yüksek olduğu için 2. sezon onayı alması zor
Benim açımdan seyredilebilir bir dizi
Bu bölümde 2 şirket arasındaki çekişme,Aaron'un eski sevgilisini araması,karısının ise saf iyi niyet çabaları vurdu,

doktor1881

3
Bölüm:4 (GünceL) Geleceğin ne teknolojileri ortaya çıkmış ama insanlar yine sürünüyor
Bölüm sürükleyici ve bütünlük içinde geçiyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

2
Bölüm:5 (GünceL) Aaron'un Ben Larson'a dönüş hikayesi ile Elena'nın başına gelenlerin net anlatıldığı güzel bir bölümdü

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:6 Dr. Laura'nın 8 yıl önce başından güvensiz bölgede geçen olayın anlatıldığı bölüm güzeldi

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

2
Bölüm:7 (GünceL) Roger Caplan cinayetinin ortaya çıkması şirkette bütün dengeleri değiştirir

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

5
Bölüm:8 (GünceL) Ben Larson'un acilen Aaron kimliğinden ve anılarından kurtulması gerek ve bu da kendisini kurtarması  için acaba yetecek mi

doktor1881

3
Bölüm:9-10 (GünceL) (Sezon Finali) 90 dk lık bölümle dizinin en mükemmele yakın bir bölümünü ortaya koymuşlar
Tüm konularda hıza basmışlar ve güzel bir müzikle süslemişler
Karekterlerde ilginç gelişmeler var.İkinci sezon olursa ilk sezondan daha yüksek kalitede olacak (Syfy izin verirse tabiki ::))

Bölüm Notu:10/10

Dizisever arkadaşlara (bilim-Kurgu) sıkılmadan izleyebileceklerininden tavsiye ederim

dean

doktor1881

Syfy yine yaptı yapacağını

dean

Bir Syfy iki NBC. İki kanalında ilk sezonlarındaki dizileri izlememe çalışıyorum. Hiç gözünün yaşına bakmadan iptal ediyorlar. İki ya da üç sezon birikmeden başlanmıyor.