Minority Report

Başlatan dean, 14 Mayıs, 2015, 12:28:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Philip K. Dick'in kısa hikayesinden uyarlanan yönetmenliği Steven Spielberg'in yaptığı, başrollerinde ise Tom Cruise ve Colin Farrell'in oynadığı 2002 tarihli Minority Report dizi oldu. Minority Report, önümüzdeki bahar dönemi Fox'ta yayınlanmaya başlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=_fLl-DMzxrk

http://www.imdb.com/title/tt4450826/

doktor1881

1.Bölüm yayınlandı ve tarafımdan izlendi.
Bölüm:1 Program tasfiye edimiş ve kahinler kimlikleri değiştirilip toplum içine bırakılmış
Ancak cinayetler artmış durumda kahin Dash (ikizlerden bir tanesi) bu durumu engellemek için bayan dedektifle beraber çalışıyor
1. bölüm vasattı.Bakalım devamı nasıl olacak

doktor1881

Bölüm:2 (Güncel) Kahin Dash takviyeli dedektif dizisi olmuş.2054 yılında teknolojiyide kullanan dedektif ,Dash'in gördüğü cinayeti engellemeye çalışıyor
Bölüm Notu:7/10

Pulluk

IMDB puanı ve izlenme oranı yerlerde şu anda. Muhtemelen tam sezon onayı bile alamayacak gibi görünüyor..
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: BulentT - 02 Ekim, 2015, 22:29:50
IMDB puanı ve izlenme oranı yerlerde şu anda. Muhtemelen tam sezon onayı bile alamayacak gibi görünüyor..

IMDB puanı ve olumsuz yorumlar neticesinde izlemekten vazgeçtim bende.

dean

İptal haberini bekleyeceğim. İlk sezon iptal edildiği an bölümleri silerim. İkinci sezon onayı alabilirse (ki bende alacağına inanmıyorum) izlerim.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 03 Ekim, 2015, 00:09:25
İptal haberini bekleyeceğim. İlk sezon iptal edildiği an bölümleri silerim. İkinci sezon onayı alabilirse (ki bende alacağına inanmıyorum) izlerim.

Wesley Snipes'ın The Player dizisiyle birlikte bu 2 diziye herkes kesin iptal gözüyle bakıyor zaten :) Wesley Snipes olduğu için ona da bi bakmayı düşünüyordum onu da askıya aldım, dediğin gibi 2. sezon onayları gelirse izlerim artık.

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 03 Ekim, 2015, 00:13:23
Wesley Snipes'ın The Player dizisiyle birlikte bu 2 diziye herkes kesin iptal gözüyle bakıyor zaten :) Wesley Snipes olduğu için ona da bi bakmayı düşünüyordum onu da askıya aldım, dediğin gibi 2. sezon onayları gelirse izlerim artık.

Player içinde bende aynı senin gibi düşünüyorum. İlk etapta benimde ilgimi çekti ama sezon onayına göre hareket ederiz artık.

doktor1881

Bölüm:3 (Güncel) Dash Şahingözü projesinde gözetmen olarak polis teşkilatına katılıyor.
İzlediğim sitede çok fazla tercüme hatası yapıldığı için ortamı soğuttu
Bu arada Agatha'nında bir planı var
Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Bölüm:4 (Güncel) Dash aşkı tadıyor.Agatha öngörenler içinde gaddar olanı ilerleyen bölümlerde dahada gaddarlaşacağını düşünüyorum
Dash,Vega ve Akeela ekip  olarak bir olayı daha çözüyorlar.

doktor1881

Bölüm:5 (Güncel) Vega 17yıl önceki babasının cinayetini Dash ve Arthur sayesinde çözdüğünü zannederken daha büyük sorunlarla karşılasır

doktor1881

Bölüm:6 (GünceL) Kahinler ve Vega bu bölümde Agatha'nın yaşadığı adada Brain'in ailesine yardım ediyor

doktor1881

Bölüm:7 (Güncel) 3 Kahin'in serbest bırakılma anı,günümüzde ki soygunla harmanlanarak güzel bir biçimde verildi
Şimdiye kadar seyrettiğim bölümlerden 1 tık yukarda

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:8 Teğmen Blake Dash'in kim olduğunu öğreniyor
14 ler olayı ve bir uyuşturucu çetesi bölümün temelini oluşturuyor

Bölüm Notu:7/10

dean