Alphas

Başlatan Saint2, 10 Haziran, 2011, 15:02:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Heroes tarzı bir dizi.
11 Temmuz'da ABD'de başlayacak...

http://www.youtube.com/watch?v=mPaF_4-ZXVc

BAHADIR

Dün akşam ilk bölümünü izlediğim; Bir takım süper güçlere sahip vatandaşların devlet kanalı ile bir araya gelip devletin başedemediği suçlularla mücadelesini anlatan bir dizi...

Senaristleri arasında X-Men senaristlerinden Zak Penn var..Yönetmen ise Lost'u yöneten amcammış...

İlk bölüm itibari ile biraz vasatın altında olduğunu kabul ediyorum...Ama bundan sonra ne yapılırsa yapılsın herşey yapılmış olan heroların çakması gibi görünecektir ki bir yapımın iyi olabilmesi  ilk bölümde yeterli dozda merak ve gerilimi verebilmekten geçer...Alphas bunu ne yazık ki ilk bölümde başaramadı...Kısaca bir Heroes asla olamaz...Ama bir şans verin derim...

Çakma Bullseye  ;)

Sevgiyle Kalın...

rumar80

Çok ağır bir tempoda ilerliyor. Sanki X-men brotherhood of evil mutants'a karşı gibi. Ama altından da bir hükümet komplısu yaratmaya çalışıyorlar.
   Ben de ısınamadım. Çakma Bullseye dışında gözleri gören bir Daredevil de var. :-\

BAHADIR

3. bölümden sonra ne yazık ki izleyemedim...Hiç bir ilginç yanı yok...Bu tip hikayelere entrika ve aksiyon koymayınca içi biraz boş kalıyor...