Dylan Dog Renk Cümbüşü - HOZ

Başlatan hanac, 18 Şubat, 2012, 21:12:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Renk cümbüşü 4 bu hafta okuduğum kitaplardan birisiydi.Şunu diyebilirim seri olarak çok kaliteli bir seri.Kısa ama güçlü öyküler yazıp çizmişler.Beğenmemek gerçekten zor.4.üncü cildi değerlendirecek olursak öykülerin ve çizimlerin hepsi enfesti yalnız boş kağıt şu ana kadar okuduğum Dilan Dog maceraları içinde ilk 10 da kesin yer aldı.Konu bu kadar mı güzel işlenir bu kadar güzel mi anlatılır bu kadar güzel mi bağlanır arkadaş.Ya son kare 10 sayfalık yazının anlatacağını tek karede anlatmış.Çok beğendim çok...

kalidor

Dylan Dog renk cümbüşü serisi de benim de beklentilerimin üstünde çıktı açıkçası. İlk başta 32 sayfalık öykülerden çok bir şey bekleyemiyorsunuz doğal olarak ama ilk 4 kitapta da harika öyküler vardı ve bunların bazılarını keşke genişletip ana seriye, maxiye felan da koysalar diye düşünmeden edemiyorum.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Renk cümbüşü benim gibi sevmeyen birine bile  Dylan'ı sevdirmiş bir seri. Şu an ülkemizde yayınlananlar içerisinde kesin en iyi ilk üçten biri.

pukay

Bu kadar övgüden sonra gidip almak farz oldu.

tommikser

Dylan ın benim için yeri çok farklı.Maalesef herkes sevmedi.Ben fazlasıyla seviyorum.Bir kere hep muhalif hep iktidarın karşısında.Çr da görmediğimiz bir çizgisi var.Eşcinselleri savunan hayan haklarını savunan politikadan nefret eden sosyal demokrat bir çizgide olan karakterdir.Yancısı da en az onun kadar ilginçtir.Politik göndermeleri abartılı konuşmalarıyla oda farklıdır.Velhasıl farklıdır Dylan Dog bende bu yüzden güzeldir.

DAMPYR

Yancısı okadar çok espiri yapıp insanı baymasa çok daha güzel olacak ama... :P >:( :D

V

3 ve 4. sayıları ardarda okudum.Dylan karakteri kısa öyküler nedeniyle arka planda kalıyor..Sayfa kısıtlaması öyküleri öne çıkartıyor.

Bu durum kötü mü?Değil.Çünkü gerçekten iyi öyküler ve iyi çizerler var bu seride ve renklendirme olarak ta Bonelli'nin en iyi işleri bence..
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Yukarıdaki dört Dylan Dog Mizah macerası hakkındaki her şeyi Başak Hanım açıklamış.
Bize söyleyecek fazla söz kalmıyor. Şu kadarını söylemeliyim ki farklı ve manyak bir kitap olmuş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Yeni sayıyla ilgili bir gelişme yok henüz sanırım..

kırmızı urbalı

Dylan Dog Renk Cümbüşü'nün yeni anlaşmaları yapıldı... Ekimde çıkacak Maxi 7'den sonra sırasını bekliyor... Değişen bir şey yok; durmak yok, her ay bir Dylan Dog ile yola devam.

Başak Aksel ÖZ

tommikser

Benim için günün en güzel haberi.Sağolun Başak hanım ve Haşim bey.

DAMPYR

Hozada bu düzenli yayıncılık yakışır zaten.... 8) ::) ;)

s.b

6. Sayının gelişine az kaldı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

NIC

darkwood

Renk Cümbüşünü özlemeye başlamıştık, kapakta hayli itkileyici...
Darkwood Sakinleri..