Revolution

Başlatan dean, 06 Kasım, 2012, 16:18:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Bu ay CNBC-e kanalında'da başlıyacak yeni J.J. abrams dizisi

Teknolojiye bağımlı olduğumuz bir dönemde, bilinmeyen bir sebeple birden her yerde elektrik kesilse ve elektrikle çalışan her şey bir anda dursa ne olurdu?

Fragmanı :

http://www.youtube.com/watch?v=_9vFQG5Z5Aw&feature=fvst

emre ozdamarlar

Daha bugun okudugum bir yaziyi hatirlatti dizi.
New York'da gectigimiz hafta sandy kasirgasi dolayisiyla elektrikler ve internet kesilmis 4-5 gun boyunca.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1106683&CategoryID=41

boca1907

Lost ve Fringe'in sonlarına doğru sıvama olayına girdiği için biraz mesafeli yaklaşıyorum şahsen J.J.'in dizilerine...Sırf bu yüzden başlamadım mesela Person of Interest'e ...Bu dizinin konusu güzele benzese de J.J. faktörü  korkutuyo...:)

dean

V

Sıkılıp bırakmıştım ilk sezonun ortasında.  Devam etsemmi ki?
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Alıntı yapılan: V - 06 Ekim, 2013, 23:41:00
Sıkılıp bırakmıştım ilk sezonun ortasında.  Devam etsemmi ki?

Bende öyle yapmıştım. Sezon arası vermişti 4 ay o zaman sıkılıp bırakmıştım. Şimdi tamamlıyorum'ki ikinci sezonu izliyeyim.

doktor1881

2.sezon 14. bölüm bu gün vizyonda (pardon sitelerde)

doktor1881

15. bölümü yeni izledim (bu arada 17 de gelmiş durumda) 15. bölümü izlerken acaba insan komadayken bu durumdamıdır diye düşünmeden edemedim Aaronu durumunu komadakilerde yaşıyormudur acaba

doktor1881

Constantine ve Sleepy Hollow da sezon finallerini bu gece yaptıkdan sonra sitelere bir göz atınca bu diziyi rafa kaldırdığımı farkkettim ve dizi 22. bölümle final yapmış Beğendiğim bir diziydi Artık önümüzdeki günlerde bu dizi hakkında kafanızı sisireceğim Kusura bakmayın ve az önce 15. bölüm hızlı turu ile konuya adapte olundu

doktor1881

16. bölümde Aaron mutlu olmayı hakediyor Vatanseverlerin beyin yıkama için yaptıklarının sınırı yok Not:8.5/10

doktor1881

18. bölümde Vatanseverler suikastçılar sayesinde Teksas'ın senatörlerini öldürüp olayı Kaliforniya hükümetine yıkma planı başarıyla yürüyor

doktor1881

21. bölümde Aaron ve Rachel Nano teknolojiyi durdurmaya çalışırken, Miles ve ekibi vatanseverlerden bir vagon dolusu hardal gazını çalmaya uğraşıyor ve başarıyor ama onlardan da Monroe-Neville ekibi elde ediyor Ama asıl sürpriz anma gecesinde :o

doktor1881

22. bölümle 2. sezonunda dizi final yaptı :-[ :-[

Priscilla nano teknolojinin etkisinden kurtulup uyanmasıyla bölüm başlıyor

Devletlerin kuruluş aşamasında ne tür kirlilikler olduğu dizide görülüyor Çünkü tarihi kazanan yazıyor Biraz beyin jimnastiği yapalım

Ekip hardal gazı saldırısını durduyor ama sonuç değişmiyor Vatanseverler  Teksas başkanını öldürüyor

Bir final yapmışlar yeniden başlayacakmış gibi ama ne yazık ki SON

doktor1881

31 Mart günü tüm Türkiye Revolution film setine döndü ;D Biraz daha uzun sürse dizide gördüklerime uygulayacaktım ::) ::)