Marvel Team-Up - Büyülü Çizgi

Başlatan hennessy, 22 Haziran, 2013, 12:31:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Essential serisi ABD'nde 4 ciltte  (bizim basım ile yaklaşık 8 sayıya tekabül ediyor ) bitti. Ama İlyas bana da tamamlayacağım dedi.

hennessy

6.7.cilt bitti çizimler olsun hikayeler beni tatmin etti. Bu seriler bizlere örümcek adamı sevdirdiği için  sizlere tavsiye edeceğim.

Kısa öykülerden oluşsalar da son iki ciltte güzel çizimler var beklediğimden iyi idiler.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Bu seri renkli basılabilirdi. Marmara Çizgi'nin Secret Wars'da kullandığı kağıt kullanılabilirdi hatta. Aynı şey Thor içinde geçerli.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Direkt essential serisinin telif alındığı için siyah beyaz basıldı diye biliyorum.  Tabi gerçekten devam edecekse artık essential olmayacak. Ama renkli basım beklememek lazım yine de

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Kasım, 2016, 11:35:40
Bu seri renkli basılabilirdi. Marmara Çizgi'nin Secret Wars'da kullandığı kağıt kullanılabilirdi hatta. Aynı şey Thor içinde geçerli.

Dönemin renklendirme acizliği bizleri tatmin etmez diye düşünüyorum. Grinin tonları o dönem için en uygun tercih :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Siyah beyazlardan memnunum 6.7. ciltlerdeki çizimleri gördükten sonra.

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Kasım, 2016, 11:47:18
Dönemin renklendirme acizliği bizleri tatmin etmez diye düşünüyorum. Grinin tonları o dönem için en uygun tercih :)

Ben o dönemin renlendirmelerini çok seviyorum şahsen.

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Kasım, 2016, 12:44:12
Ben o dönemin renlendirmelerini çok seviyorum şahsen.

Katılmasam da görüşünüze saygı duyarım, beğeninizin sebebini de merak ederim :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İdrava

Seri 150 ye kadar tamamlansında nasıl olursa olsun.

hennessy

Siyah beyaz olsun bu seriyi basan yayın evi sahibi renkli takım sevmez....

s.b

MARVEL TEAM-UP 7

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Sami babanın yayınladığı 7.cilt gerçekten güzeldi....

İdrava

Valla 141-150 arası örümceğin siyah kostümü var. O yüzden ısrarla soruyorum sonuna kadar gidilecekmi diye? Siyah kostümüne hayrandım. Ama siyah kostüminde az hikayeler var. O çizimler daha güzel.

Nightrain

Büyülü den Essential Fantastic Four bekliyorum. O kadar güzel bir mitosu var ki; kesinlikle basilmali.

xmenac

Fantastic Four, bana her daim Marvel'ın temeli olan seri gibi geliyor. Çizgi roman evrenini ilgilendiren olaylarla doğrudan ilişkileri, diğer karakterlerle sürekli iç içe olmaları bu düşüncemin başlıca sebeplerinden.

Tabii son yıllarda bu durum bir hayli değişti. Fakat essential maceralarda bu durumu gözlemlemek daha kolaydır diye düşünüyorum. Marvel serilerini daha detaylı takip eden arkadaşlar değinebilir belki bu konuya.