Unbreakable Kimmy Schmidt

Başlatan doktor1881, 29 Mart, 2015, 21:22:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

The Office'te Erin Hannon karakteriyle tanınan Ellie Kemper dizinin başrolünde yer alıyor. Kemper'ın hayat verdiği Kimmy 15 yıl önce kıyametin geldiğine inanan bir grup kadınla birlikte bir sığınağa kapanmıştır. Gerçekleştirilen bir baskın sonucunda Dünya'nın hala sapa sağlam olduğunu öğrenen Kimmy, kendi başına ayakta durmaya ve kaybettiği zamanı telafi etmeye karar verir. New York'a taşınan bu genç kadını bir sürü yeni macera beklemektedir.

Yapımcıları arasında Tina Fey'in de yer aldığı dizide Ellie Kemper'ın yanı sıra Lauren Adams, Sara Chase, Sol Miranda ve Carol Kane isimler de yer alıyor.

Daha şimdiden ikinci sezonu olacağı kesinleşen Unbreakable Kimmy Schmidt'in 13 bölümden oluşan ilk sezonu 6 Mart'ta Nexflix'te yayımlandı.Bildiğiniz gibi Nexflix tüm sezonu birden yayımlıyor

Ahmet Oktay

doktor1881

Bölüm:1 Kimmy kurtulduktan sonra büyük şehirde kalmaya karar verir.
Çok saf ve temizdir,ancak Dünya'nın 15 yıl gerisinde kalmıştır

Güzel bir başlangıç yaptılar ve Kemper'de rolunun hakkını veriyor
Bölüm Notu:7.5/10

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 29 Mart, 2015, 22:18:56
Bölüm:1 Kimmy kurtulduktan sonra büyük şehirde kalmaya karar verir.
Çok saf ve temizdir,ancak Dünya'nın 15 yıl gerisinde kalmıştır

Güzel bir başlangıç yaptılar ve Kemper'de rolunun hakkını veriyor
Bölüm Notu:7.5/10

Abi maşallahın var bugün :D

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 29 Mart, 2015, 22:29:03
Abi maşallahın var bugün :D
Bugün tembellik günü ilan ettim dizi seyredip,internette takılıyorum.Biraz da Mandreke okudum.Şu anda da Justified seyrediyorum

Ahmet Oktay

İlk bölümü az önce izledim, güzel başladı. Michael Jackson ve Whitney Houstan espirisi iyiydi :)

doktor1881

Bölüm:2  sabaha Kimmy ile başlamak çok hoş oldu.Kadından pozitif enerji akıyor resmen
Bu sefer zengin New York'lu aileye yardım etmeye çalışıyor Bölüm Notu:7.5/10

Ahmet Oktay

İlk bölümden sonra izleyememiştim, şimdi sezonu bitirmeye çalışıyorum. 7. bölümü izleyeceğim birazdan. Bu bölümler yavan geldi bana biraz.

emre ozdamarlar

Dun aksam ilk 3 bölumu izledim, cok neseli, eglenceli bir dizi. espriler fazla komik olmasa da dizinin genel havasi insani mutlu ediyor.

Serinin yazari Tina Fey daha önce 30 Rock'i da yazmisti, onu sevenler Kimmy Schmidt'e de bi sans versinler bence.

doktor1881

Dizi karmaşasında karombele giden diziyi tekrar hatırlattığın için teşekkürler Emre ::)

emre ozdamarlar

Ben de senin tanitimin sayesinde buldum doktor abim. Sen sagol varol yazdigin icin :)

doktor1881

Bölüm:3 Kimmy'in randevusu hoştu..Jackie geçmisini hatırlayıp K.mmy'e iyi davranmaya başlıyor

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Bölüm:4 Kimmy saf kalbiyle hem patronuna hem de ev arkadaşına yardımcı olmaya çalışıyor

doktor1881

Bölüm:5 Kimmy'in sığınaktan arkadaşı Cyndee yanına gelir.İkisinin sığınaktan kurtarıldıktan sonraki olaylara bakışı farklıdır
Son dönem çekilen dizi ve filmlerde eşcinsellik her zaman insanın gözüne sokulmaya başladı.Algı operasyonu yapıyorlar ;D ;D
Bölüm sonunda Kimmy'in haline üzüldüm :'( :'(

doktor1881

Bölüm:6 Kimmy akşam okuluna başlar ama öğretmen ile başı beladadır
Esprileri bir türlü anlayamıyorum.Kültür farkı çok önemli

Bölüm Notu:5.5/10