The Lost Symbol

Başlatan hennessy, 16 Eylül, 2021, 20:29:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

https://www.imdb.com/title/tt10478054/

Langdon'ın öğrencilerle birlikte simgelerin Orta Çağ'dan Amerika Birleşik Devletleri'nin başlangıcına kadar, tarihsel anlamdaki kullanımını incelemesiyle başlıyor. Langdon'ın "Sembollere hâlâ aşırı doğaüstü güçler atfeden birçok insan var." sözlerini duyuyoruz ve Langdon, sözlerine "Peki mülayim olan bu semboller hangi noktada kötücül hâle gelir?" sorusuyla devam ediyor. Langdon'ın sözleri eşliğinde başlayan  dizinin merkezinde yer alan gizemle ve Langdon'ın akıl hocasının kaçırılmasıyla devam ediyor. Langdon, akıl hocasının kızına ulaşıyor ve onu bulmak için kızından yardım istiyor. Böylece birlikte, bilmeceler ve tuzaklar aracılığıyla başkentte gizli olduğunu düşündükleri antik bir portalı bulmaya çalışıyorlar.

The Lost Symbol, Angels & Demons ve The Da Vinci Code'dan sonra Robert Langdon karakterine yer veren üçüncü Dan Brown uyarlaması olacak dizi, Peacock'ta yayınlanacak. Langdon'da Zukerman'a Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard ve Beau Knapp gibi isimler eşlik ediyor.

Fena başlamadı ilk bölüm güzeldi. 7/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları