Zagor Dev Albüm - LAL

Başlatan hanac, 15 Nisan, 2011, 18:05:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 23 Mart, 2013, 21:38:24
Lal fazla geçikmeden yayınlayacak demekki. Zaten Zagor yurdumda çok satılan çizgi romanlar arasında. Her türlü alıcı bulur.

Lal in düzenli yayınlarının bu sevgide bir parça payı var sanırım.
Darkwood Sakinleri..

aa

İlk albümdeki macera çok fantastik olduğu için hiç beğenmemiştim. Umarım bu macera daha güzeldir.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Dev Albümlerdeki hikayeleri genelde fantastik, ana seriden ayrı bir seriye ayırdıkları için bununda gene o tür bir macera olacağı kanısındayım... ::) ??? :D

darkwood

İlk macera için puanlama yaparsak Burattini'nin senaryosu için orta ile iyi arası, Torricelli'nin çizim ve ortam kurguları ise oldukça etkileyici yani Pekiyi idi.
Bu albümler için tek kötü puanı ise Zagor'un gigante albümlerini çıkartmakta çok geç kalan Bonelli yayınevine veriyorum.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Zagor'dan sonra yayınına başlanan bir sürü çizgi romanın Dev Albümleri olduğu halde Baltalı İlah'da daha yeni bu albümlere başlanması Bonelli'nin hatasıdır. Zagor gibi bir efsanenin neyi eksikmiş ki bunu yeni akıl edebilmişler?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Alıntı yapılan: darkwood - 24 Mart, 2013, 14:10:45
İlk macera için puanlama yaparsak Burattini'nin senaryosu için orta ile iyi arası, Torricelli'nin çizim ve ortam kurguları

bence kotu ile cok kotu arasi ancak senaryo

bayaa kotu bir senaryo idi dev album icin. Aylik serideki maceralar bile cok cok daha iyi

darkwood

Alıntı yapılan: Gambit - 24 Mart, 2013, 17:50:57
bence kotu ile cok kotu arasi ancak senaryo

bayaa kotu bir senaryo idi dev album icin. Aylik serideki maceralar bile cok cok daha iyi

Zevkler ve renkler tartışılmaz, bu kitabı okuyan diğer arkadaşlarında senaryo ve çizimler ile ilgili fikirlerini yazmalarını bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

V

Zagor'un korku ve bilim-kurgu temalı öyküleri iyidir ama fantastik öykülerini(cinli-perili vs.) ben de pek tutmadım.
"İstemem,eksik olsun.."

sulkesen

zagor dev albüm 1. sayının bende senaryosunu beğenmedim hatta aylık son sayıların da senaryoları çok kötü fakat klasikler çok iyi

aa

Zagorda hem senaryo, hemde çizim kalitesi olarak kesinlikle bir kötüye gidiş var.
Esse Gesse Hayranı...

kalidor

Miadını doldurdu hocam o yüzden. Bence öldürsenler, tepki gelirse 3-5 seneye tekrardan diriltirler. Zaten kabus macerasında bi gitti, gezgi gördü diğer tarafı  :D
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: aa - 25 Mart, 2013, 13:02:00
Zagorda hem senaryo, hemde çizim kalitesi olarak kesinlikle bir kötüye gidiş var.
Bütün çizgi romanların başına gelen şey Zagorunda başına geldi desenize.Bazen zirvedeyken bırakmak lazım bazı şeyleri... :-\ :'( :o

V

Dev Albüm 2-Ölümü Yenen Adam internet kitap satış sitelerinde ön siparişte (1 Nisan çıkış tarihli)

"İstemem,eksik olsun.."

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

altay1944

İşin gerçeği zagoru pek sevmem ama dev albümleri severek alıyorum.Kitaplıkta güzel duruyor.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ