2016 EN İYİ MİSTER NO KAPAĞI

Başlatan s.b, 28 Aralık, 2016, 08:17:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Altışar oyla ilk sırayı paylaşan 2 kapak.

Beşer oyla ikinci sıraya yerleşen 2 kapak.

Bakalım sonuç ne olacak.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

nicholaihel

Hiç okumadığım bu seri için (bu sebeple hakkımdır bilmiyorum ama) tamamen görsel beğenilerim doğrultusunda, aşağıda yazılanlara da etkilenmemek için bakmadan 173. sayıya oy verdim. Ağırlığın da bu kapakta yoğunlaştığını görmek hem şaşırttı, hem memnun etti beni :)

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: nicholaihel - 29 Aralık, 2016, 22:58:16
Hiç okumadığım bu seri için (bu sebeple hakkımdır bilmiyorum ama) tamamen görsel beğenilerim doğrultusunda, aşağıda yazılanlara da etkilenmemek için bakmadan 173. sayıya oy verdim. Ağırlığın da bu kapakta yoğunlaştığını görmek hem şaşırttı, hem memnun etti beni :)
Bu kapağa oy verenlerin son sayı olma özelliği dışında neyini beğendiğini gerçekten çok merak ediyorum. Siz mesela nesini beğendiniz bu kapağın.

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Darkwood Sakinleri..

elliott

hem SS hem mr No elektrikli testere ile işkence edilmek üzere...üstelik bağlılar ve kurtulacak gibi de durmuyorlar..kahramanlarımızı kim kurtaracak,nasıl kurulacaklar?.saniyeler kalmış kesim işlemine...
heyecan vermesi ve bol soru işaretleri taşıması sebebiyle Direniş diyorum..
sevgi ve saygılarımla..

hanac

Alıntı yapılan: elliott - 30 Aralık, 2016, 20:47:11
hem SS hem mr No elektrikli testere ile işkence edilmek üzere...üstelik bağlılar ve kurtulacak gibi de durmuyorlar..kahramanlarımızı kim kurtaracak,nasıl kurulacaklar?.saniyeler kalmış kesim işlemine...
heyecan vermesi ve bol soru işaretleri taşıması sebebiyle Direniş diyorum..
sevgi ve saygılarımla..

Elliott hangi kapağı neden seçtiğini çok güzel açıklamış.

NIC

Mister no'nun son sayısı aralık 2006 tarihinde çıkmış.10 yil olmuş pilotumuza veda edeli

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Oylamada son durum;

Kullanılan Oy Sayısı : 38

1- UNUTULAN KENT-174........................: 8

2- DİRENİŞ-167....................................: 7

YENİ BİR YAŞAM-173 ......................:  7

4- MAYARİ GÖREVİ-169........................: 6

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: elliott - 30 Aralık, 2016, 20:47:11

Ben de ormanın kesilmesine engel olmak için kol kola verip ölüme meydan okuduklarının düşünmüştüm  :)

rumar80

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 01 Ocak, 2017, 12:23:22
Ben de ormanın kesilmesine engel olmak için kol kola verip ölüme meydan okuduklarının düşünmüştüm  :)

Bence sizinki daha mantıklı
Ama halay çekiyor da olabilirler  ;)

elliott

dikkatli bakınca bende ip göremedim..kendi kendime heyecan eklemişim  :D
halaydan daha ziyade ormanın kesilmesine karşı çıkıyor olma ihtimalleri daha yüksek...
ama fikrim değişmedi hala o kapağı beğeniyorum...en azından hayal gücüm çalıştı...

ferzan

Kapakların genelinde bir kadraja sığmama havası var...Sanki resim daha genişmiş de, kapağa uyarlayan grafiker kenarlardan kırparak resmi odak noktasına doğru büyütmüş gibi bir darlık hissi hakim hepsinde de...Halbuki kapağa uyarlayan grafiker falan yok...Bizzat kapak ölçüsünde, Diso'nun kendi kadrajları ama nedense seçerken çok rahatsız etti beni...

Hepsinin arasında  #174 ''Unutulan Kent'' i seçtim ben de...Hem macerayı çok sevdiğimden, hem de kendi zevkimce en uygun kapak olarak gördüğümden...Orta yaşlı, zarif, kültürlü ve güzel bir hanımefendi, orman, üzerinde görmeye alışık olmadığımız machette ve tüfeğiyle birlikte poz veren Mister No'muz ve kadrajda azıcık gözüken tekne ile antik bir araştırma-rehberlik serüveni hissini ve merak duygusunu buram buram vermiş...Üstelik kapaklardaki daralma hissi de en az bunda gözüküyor...Dolayısıyla seçimim  #174 oldu...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 28 Aralık, 2016, 09:38:19
169-MAYARİ GÖREVİ dedim.

Sayın hanac hiç yakışmıyor. Bari siz yapmayın. Seçecek başka kapak mı bulamadınız. Mayari neresi ki bir de görevi olsun. Mayari'de görev mörev olmaz. Saçmasapan kapağa oy veriyorsunuz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN