Spider-Man: No Way Home (2021) - Phase 4/4 - Toplamda 27.Film

Başlatan dean, 27 Eylül, 2019, 19:21:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Green Goblin'in dönüşünü gördük ama asıl "bomba", "gönlümüzün efendisi"  ;D Tobey'i gördüğümüzde patlayacak bence:-)

Millet biraz "Eternals" konuşacaktı, her taraf bu teaser ile çalkalanıyor şimdi. Acayip bir hype yarattı. Eternals'ı geride bıraktı bu heyecan...
They drew first blood...

eyoruk

Bu kadar basit geçiş olması saçma olur bence.Peter kimliğinin unutulmasını istedi ondan evren bozuldu gibi bir şey çok sıradan olur.Zaten Strange böyle bir acemilik yapmaz.Loki dizisinden gördüklerimiz ile evrene geçiş yapıldığını düşünürsek başka şeyler var mutlaka.

rumar80

Çizgi romanda bu olmadı mı? Peter gizli kimliğini herkese açıklayınca olan May'e oldu ve Peter Mephisto'dan yardım istemek zorunda kaldı. Burada bu konuda gidebileceği en doğru kişi Dr. Strange

eyoruk

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ağustos, 2021, 11:54:20
  Çizgi romanda bu olmadı mı? Peter gizli kimliğini herkese açıklayınca olan May'e oldu ve Peter Mephisto'dan yardım istemek zorunda kaldı. Burada bu konuda gidebileceği en doğru kişi Dr. Strange
Yardım istemesinde sıkıntı yok,ama evrene geçişin temelini böyle atmaları basit kalır bence.

dean

Muhtemelen şöyle bir durum var. Doctor Strange'in yaptığı büyü güçlü bir büyü evet. Ama Multiverse'de kriz çıkaracak bir büyü değil. Strange büyünün kalibresini biliyor ve yapmayı göze alıyor. Ama o sırada Loki dizisinde yaşananları ve Sacred Timeline'ın dağıldığını, Paralel evrenlerin ortaya çıktığını bilmiyor. Multiverse'ün son durumu büyünün işlememesine sebep oluyor. Böylece kendi filmine doğru giderken Doctor Strange, Multiverse'de problem olduğunu anlayacak.

Nightrain

Green Goblin'in kahkahası ve bombası... Doctor Octopus'un metal kolları ve ardından "Hi Peter!" demesi... Raimi-Verse fanlarının gözleri yaşlı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Ağustos, 2021, 13:39:09
Green Goblin'in kahkası ve bombası... Doctor Octopus'un metal kolları ve ardından "Hi Peter!" demesi... Raimi-Verse fanlarının gözleri yaşlı.

İnternet yıkıldı resmen. Sen bi'de ikinci fragmanı düşün. İkinci fragmanda Sinister Six full kostüm olarak görünür. Green Goblin zaten filmin ana villain'ı. O net şekilde tanıtılır. Tobey ve Andrew'da gözükünce işlem tamam.

doktor1881

Anladigim kadariyla şuana kadar yapilmis tüm filmlerdeki villainler bu filmde geri dönecek.ozaman 3. Filmdeki ana villain venomu da gorebilir miyiz?Birkaç yerde de daredevil falan okudum.Yani bir yandan acaip yükseldim ama bu kadar karakter tek bir filmde endilenmiyor da degilim.Ama yinede doksanlarin sonu ikibinlerin basina götürdü fragman beni

dean

Spider-Man 3 Venomu gelmez. Tom Hardy'nin Venomu kendi serisinde bu kadar ön plandayken bu filmde son derece dikkat dağıtıcı olur.

Bu filmdeki Sinister Six'in Green Goblin, Doc Ock, Sandman, Lizard, Electro ve Rhino'dan oluşması bekleniyor. Zaten fragman beşini doğruluyor.

Charlie Cox büyük ihtimalle filmde var. Ama Daredevil olarak değil sadece Matt Murdock olarak filmin ilk kısmında göreceğiz.

Nightrain

Raimi evreninden; Green Goblin, Doctor Oct ve Sandman var

TASM'dan ise; Lizard, Electro ve 1 tane daha villain var. Onu hiç göstermemişler ama Rhino olduğu düşünülüyor.

Mrtekin

Bir soru: Netflix Daredevil'den Charlie Cox, bu filmde, farklı bir evrende olsa, Matt Murdock rolünde geri dönüyorsa, acaba "Punisher", "Kingpin", "Jessica Jones" ve diğerlerini oynayan aktör ve aktrisleri de, MCU film ya da standalone dizilere dahil etme planları var mı?

Şahsen, özellikle Daredevil ve Punisher'ın yine "dizi" formatında devamı tarafındayım. Keza, filmlere böyle akıllı girişleri, dizilerinin devamı içinde bir beklenti ve baskı yaratacaktır umudundayım. Hayırlısı....
They drew first blood...

doktor1881

Orjinal sinister six'de yanlis bilmiyorsam Vulture'da var belki oda dahil edilir filme ki homecomingte  ana villaindi.Hatta Multiverseleri azicik daha kassalar M.Keaton Vulture'den taa 1989 Batmanine selam caksalar.(saka tabi yok artik) Multiverse paralel evrenler güzelmis ya hayal etmenin siniri yok

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 24 Ağustos, 2021, 15:44:05
Orjinal sinister six'de yanlis bilmiyorsam Vulture'da var belki oda dahil edilir filme ki homecomingte  ana villaindi.Hatta Multiverseleri azicik daha kassalar M.Keaton Vulture'den taa 1989 Batmanine selam caksalar.(saka tabi yok artik) Multiverse paralel evrenler güzelmis ya hayal etmenin siniri yok

Çizgi romanlarda orijinal Sinister Six; Doc Ock, Vulture, Mysterio, Sandman, Kraven ve Electro'dan oluşuyor. Ama tabi zaman içerisinde bir çok farklı kombinasyonla Sinister Six kahramanımızın başı bela oldu. MCU Sinister Six'i uyarlarken eski filmlerdeki karakterleri tercih etmiş. Ama tabi ki bazı sürprizler beklenebilir.

someoneofgod

Ben, gün geçtikçe üstüne koyan Marvel Sinematik Evreni için hayal gücümüzün artık bir noktada yetemeyeceğini düşünüyorum.

Phase 4'te bu multiverse olayı patladı, tüm varoluşu kökten değiştiren, önemseyen bir olay. Bakın dünya değil, evren değil, tüm varoluş.

Daha ötesi ne olabilir? Atıyorum Phase 7'de ne görebiliriz? Gerçekten merak içerisindeyim.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 24 Ağustos, 2021, 14:19:46
  İnternet yıkıldı resmen. Sen bi'de ikinci fragmanı düşün. İkinci fragmanda Sinister Six full kostüm olarak görünür. Green Goblin zaten filmin ana villain'ı. O net şekilde tanıtılır. Tobey ve Andrew'da gözükünce işlem tamam.

Çok net ÇILDIRIRIM! ;D