Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Alıntı yapılan: Rossi - 23 Şubat, 2023, 14:26:02Yeni sayı Öldüren Oyun Mart ayında raflarda olacak dostlar.

Julia'nin son sayilari forumda çok bahsi geçmesede oldukça güzel ilerliyor. Mylos'un bu hizi ve formatindan da raziyim (teks için yetmez ama  :) ) Asil bomba ise 3 sayi sonra Myrna'nin dönüyor olmasi-hem de efsane dönüyor

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Zeljko

Hikayenin çizeri ise şimdilerde Tex'teki işleriyle gönüllere giren Laura Zuccheri

Zeljko

Sevgili Rossi hazır buralardayken sual edelim;Julia 83. sayı ile ilgili yakın zamanda herhangi bir gelişme var mı?

Rossi

Alıntı yapılan: Zeljko - 09 Mart, 2023, 19:17:29Sevgili Rossi hazır buralardayken sual edelim;Julia 83. sayı ile ilgili yakın zamanda herhangi bir gelişme var mı?

Bu ay Tex ile birlikte çıkacak.  Pzt baskıya girer sanırım.

YzbVolkan

Guzel haber. Dampyr dostumuz da umarim tekrar almaya baslar Julia yı. :)
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

DAMPYR

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 10 Mart, 2023, 12:28:50Guzel haber. Dampyr dostumuz da umarim tekrar almaya baslar Julia yı. :)
Şu an Tüm Dylan Dog ana ve yan serilerini tamamladım Julia için çıkma periyoduna bakacağım iyi giderse belki tekrar devam ederim yer yokluğundan martin mystere ve Juliaları elden çıkarttım

Kinowa59

Sayın Dampyr, kutluyorum sizi. Keşke diyorum, Julia 'ları elden çıkarmasaydınız. Birkaç tane klasik  Audrey Hepburn filmi seyretseydiniz, acaba diyorum, genede Julia 'ları elden çıkarırmıydnız.

Rossi

Sevgili Dampyr i maalesef kūstürduk. Dilerim tekrar okumaya başlar.

YzbVolkan

Julia nin son iki sayisi digerlerinden daha cok satmis. Ilk sayinin baskisi bitmis.

YzbVolkan

Julia ve Tex in son sayilari elime gecti. Edisyon kalitesi gene yuksek. Kagit gramaji orjonale cok yakin oldugundan kitaplikta guzel duruyorlar.
Tex de bir kac sayfa soluk basilmis. Ama cok buyutulecek bir sey degil.
Dikkatimi her iki kitapda da Batuhan beyin editor yazilari olmasi cekti.
Nedenini Batuhan beye sordum.( Gerci Tex icinde aciklama var. )
Texin icindeki editor yazilari genelde o donemki yani bizden 4 yil once cikan Tex donemindeki baska yayinlarin tanitimini iceriyormus. Bu nedenle original editor yazilari tercih edememişler.
Juliadaki durumun ise gecici oldugu soyledi
Gerci Julia editor yazisì cok guzel kaliteli bir yazì olmus.

Klasik Texi sordum. Kendisi de kollekdiyoncu oldugu icin yayinlanmssini cok istedigini ama maddi kosullar nedeniyle su an icin cok zor oldugu soyledi. Belki Lal basabilir dedi.
Yayinevinin oncelikli hedefi Texi her ay Julia yi iki ayda bir cikartabilmekmis. Doviz onumuzdeki aylarda artarsa ne yapariz bilmiyorum dedi.

Poster konusunda karar verilememis . Maliyete bakilacakmis. Ona gore kesinlesir dedi.

Zeljko

Tarihi gerçeklerle soslanmış, günümüz gençlerinin belki de gerçek hayatla ilişkisini kesen major bir durumu farklı bakışların süzgecinden geçirip beklenmedik finalle noktalayan enfes bir sayiydi. Sevgili Rossi'nin doyurucu yazilarinin yaninda, kitap okurken bir yandan google amcayla kitaptaki karakter ve olaylari arastirmaya bayilan bir insan evladi olarak Hitler'in pantolon detayini da atlamayan yazarimiza selam ediyorum

Adolf Hitler'in bombali saldirida giydiği meşhur pantolonu

YzbVolkan

Sabah oýumu verdim. Eve gelince Julia nin son sayisini okudum. Cizimler ve konu cok guzeldi. Bana Mister No nun bir macerasini hatirlatti.
Editorial yazi da ilgincti.
Bu ekonomik kosullarda Julia yi cikaran Mylos kitapa tesekkur ederim. Insallah devam edebilirler.

hanac

Alıntı yapılan: gargaris - 06 Ocak, 2023, 17:35:12

Julia, "Delmer Barrows'un Farklı Hayatları" isimli 82. sayı çıkmış...

Dün okudum. Çizimler ve baskı kalitesi çok iyiydi. Herhangi bir yazım hatasına da rastlamadım.

Ama hikaye çok zorlamaydı. Seri katilin öldürme motivasyonu çok zayıf idi.

Hiç mantıklı gelmedi, haa seri katilde mantık aranmaz da diyebilirsiniz.  :)

Kinowa59

Ben Julia' yı Audrey Hepburn hayranı olduğum için takip ediyorum. Cary Grant ile birlikte oldukları klasik siyah beyaz filmlerini her fırsatta izliyorum. Julia çıktığı sürece keyifle takip edeceğim bir seri.

YzbVolkan

Julia olsun camurdan olsun. Ayni bir tadı var.