Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YzbVolkan

Bonelli Tex dahil tüm yayınlardan yüzde 10 telif alıyor. (2024 e kadar yüzde 8 di) Bu parayı da en az altı sayılık şekilde peşin alıyormuş.
Herhalde Tex beklenen satışı sağlayamadı.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Mrtekin

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 22 Ağustos, 2024, 16:11:19Bonelli Tex dahil tüm yayınlardan yüzde 10 telif alıyor. (2024 e kadar yüzde 8 di) Bu parayı da en az altı sayılık şekilde peşin alıyormuş.
Herhalde Tex beklenen satışı sağlayamadı.

Aynen, Yüzbaşım. Bonelli hem telifi hem de adedi yükseltti, en az 2000 basım istiyorlar Tex'de. Topu topu satış hacmi 500-750 bandında olan Tex'in 2000 adet basılmasını sağlamak kolay iş değil. Mylos'un tökezlemesi o yüzden. Julia'daki durumu bilmiyorum.

O yüzden Lal'in fiyatı şişik:-) Lal'cılar duyar kasmasın, tamam en şahane yayınevi Lal. En iyi Tex, bulunabilen Tex. O0
They drew first blood...

Rossi

Ufak bir düzeltme yapayım sevgili Mr Tekin. 2000 değil 1500. Bu kadar korsan baskısı ve çevirisi olan bir yayını 2000× yüzde 10 telifle basmak intihar olur. Ki satışların Bu fiyatla daha da düşeceğini sanıyorum. İnsanlar artık 5-10 liranın hesabını yapar hale geldi. Ülkeyi bu hale getirenler utansın.

Not: Julia 1000 tane basılıyor.

YzbVolkan

Julia yı aldım gene çok kaliteli basılmış.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.