1001 Roman Saganak var...

Başlatan BAHADIR, 23 Haziran, 2010, 14:56:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

yahu bu sitede kredi kartı ile ödeme yok mu yoksa ben mi bulamadım?

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: gunessemerci - 18 Şubat, 2011, 17:27:28
Ben deneme amaçlı sipariş verdim. Sanırım 1 hafta oldu hala gelecek, bakalım sonu ne olacak ?

Güneş, yukarıdaki mesajına göre sen sipariş vereli 12 gün oluyor, halen siparişlerin gelmedi mi?

gamlıbaykuş

8 gündür falan da ben bekliyorum. Hala gelen giden birşey yok...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 23 Şubat, 2011, 23:46:35
8 gündür falan da ben bekliyorum. Hala gelen giden birşey yok...

O zaman şimdilik uzak durmak lazım.

pearl jam

valla ben sipariş verdim bile. aslında ben de bekleyecektim ama dediğim gibi kredi kartı ile ödemeyi bulamadığımdan teslimatta ödeme şıkkını seçtim. gelirse öder alırız gelmezse de kafa ağrıtmaz nasıl olsa diye düşündüm. ama kredi kartı ile ödeme olmaması garip geldi. teslimatta ödeme site için de riskli bir yol bence. kargonun ücretsiz olması, daha önce hiç duymadığım bir firma olması ve bazı kitapların çok ucuz olması da garip. yürüyen ölüleri 8.5 tlye nasıl satıyorlar anlamadım mesela. kendi yayınevlerinden çıkan bir kitap da değil neticede.

bilmiyorum bir gariplik var bu sitede :)

kahramanlarsinemada

Kredi kartı online alışverişte devreye alabilmek için bankaların başvuru sürecinin kolay olmadığını duymuştum. fuat Bey'in bu yönde çalışmaları devam ediyor. Fiyatların makul olmasının sebebi ise Fuat Bey'in bu sayfa ile Türkiye'de çizgi roman ulaşmayan yerlere hesaplı olarak ulaştırmak istemesidir.

tommikser

O kadar zaman olmuş mu yav,Vay be valla bana ne gelen ne giden var.Hala paketleniyor görünüyor.Sanırım paket kağıdı kalmamış ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 24 Şubat, 2011, 11:40:39
O kadar zaman olmuş mu yav,Vay be valla bana ne gelen ne giden var. Hala paketleniyor görünüyor.

Konu ile ilgili Fuat bey açıklama gönderdi.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2725.0.html

darkwood

Anladığım kadarı ile kimseye şimdiye kadar gelen birşey yok.
Bu sitenin 1001 roman a ait olduğuna eminmisiniz???  :o
Darkwood Sakinleri..

1001roman

Hiç affetmiyorsunuz bakıyorum, biraz tahammüllü olunabilirse hep birlikte iyi şeyler yapacağız merak etmeyin.
Başta FERRİ olmak üzere bir çok İtalyanı getirebilen her halde sizin çizgi romanları da gönderir deği mi ?

hanac

ikmalistasyon'unda LAL ve Prestij Kitap ürünleride gözüküyor.

1001 Roman, Gerekli Şeyler, Marmara Çizgi, LAL, Prestij Kitap ile birlikte epey zengin bir menü oluyor.

HOZ ve Oğlak da eklenirse süper olur.

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 25 Şubat, 2011, 13:36:55
ikmalistasyon'unda LAL ve Prestij Kitap ürünleride gözüküyor.

1001 Roman, Gerekli Şeyler, Marmara Çizgi, LAL, Prestij Kitap ile birlikte epey zengin bir menü oluyor.

HOZ ve Oğlak da eklenirse süper olur.

Bütün çizgiromanların biraraya toplandığı bir site alt yapısı gerçekleşirse gerçektende iyi olur.
Hesaplı fiyatları ile toplu kitap satın alma imkanımız olur.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Siteye Özer Sahaf ürünü olan Tolga'lar da eklenmiş.

Hadi bakalım iyi gidiyor.

tommikser

V

Bu sefer kapakları kurtarmışız. :) Ayrıca Julia'nın 25,26,27 olarak numaralandırılması da
bütünlük açısından iyi olmuş..
"İstemem,eksik olsun.."