Tex Willer - LAL

Başlatan DAMPYR, 23 Şubat, 2023, 22:43:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Bu sayı hangi sayıydı. Ben de unutmuşum.

Zeljko

Paylaştığım görsel aşağıda kapaklarını paylaşacağım benim kişisel favorilerimden olan Federal Ajan'a ait.

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

Tex Willer Sayı 15 - Yukarı Missouri

Kit Carson bir katilin peşindeyken, arkadaşı Birdy'nin sorunlarıyla uğraşan Tex, elebaşı Tirrell'i ortadan kaldırmış olmasına rağmen, Montana'nın bu ıssız bölgesinde kendisi için sorunların hiçbir şekilde bitmediğini keşfeder.

Yayın Tarihi: Mayıs 2024
Sayfa Sayısı: 64
Fiyat: 60 ₺

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 10 Mayıs, 2024, 17:53:35Paylaştığım görsel aşağıda kapaklarını paylaşacağım benim kişisel favorilerimden olan Federal Ajan'a ait.

BOL BOL SPOILER İÇERİR!

Okudum nihayet. Öncelikle genç Tex bu altı sayı süren hikaye boyunca bir Meksikalı dilberle ve de bir melez güzeliyle mercimeği fırına verdi, kendisini bu beklenmedik performansından dolayı tebrik ediyoruz. Teks'in çöl, kanyon, kaktüs açmazından çıkarıldığı bu macera gerçekten bende de farklı bir tat bıraktı. Bir değil birkaç hikayeyi okuyormuşum gibi hissettim; kanun kaçağı Teks - kumarbaz Teks - dedektif Teks - asker Teks - asker kaçağı Teks- Kızılderili Teks - tekrar kanun kaçağı Teks; bu soluksuz döngü hepi topu 360 - 370 sayfada gerçekleşti. Müthiş bir tempo. Senaryoda anlam veremediğim husus Teks'in Seminoller'in saldırısında ortaya kendini atıp orijinal kızılderili Seminolleri takır takır indirirken zenci Seminol'ü kayırması, kaçmasını sağlaması. Yahu Gece Kartalı dediğiniz, Kızılderili dostu bildiğiniz bu zatın eylemleri, yaratmaya çalıştığı bu imajla uyumlu mu hiç?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Kinowa59

Ben, sayın Pizagor'un sorusunu hemen yanıtlamak istiyorum. Tex , İleriki sayılarda kaçmasına göz yumduğu zenci seminolle tekrar karşılaşacağı için sağ bırakıyor. Koskoca Tex bu . Bu kadarcık öngörüsü olsun tabi ki.

pizagor

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 27 Mayıs, 2024, 00:08:00Ben, sayın Pizagor'un sorusunu hemen yanıtlamak istiyorum. Tex , İleriki sayılarda kaçmasına göz yumduğu zenci seminolle tekrar karşılaşacağı için sağ bırakıyor. Koskoca Tex bu . Bu kadarcık öngörüsü olsun tabi ki.

İşte o da tam senaryonun teklediği yer oldu :)

Kinowa59

Sayın Pizagor, Tex'de senaryo asla teklemez. Rakip western yayıncılarının Tex senaryolarına virüs sızdırmaları olur. (  şu gülücük emojisini atmayı öğrenemedim gitti )

pizagor

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 27 Mayıs, 2024, 12:39:26(  şu gülücük emojisini atmayı öğrenemedim gitti )

Gülücük için 'iki nokta üstüste' ':' nin yanına bir 'kapa parantez' ')' yeterli, aralarında boşluk olmasın yalnız. Bu yazdığınız, mesajı gönderdiğinizde emojiye dönüşür :)

Kinowa59

Bakalım Sayın pizagor'un gülücük imojisi tarifini anlayabilmişmiyim. Gülücük için: üstüstenin yanına bir 'kapa parantezi' )' eee , sayın pizagor. Aynen tarifinizi uyguladım, sizde görüyorsunuz ki , Gülen Adam suratı çıkmadı.

hanac

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 27 Mayıs, 2024, 15:43:55Bakalım Sayın pizagor'un gülücük imojisi tarifini anlayabilmişmiyim. Gülücük için: üstüstenin yanına bir 'kapa parantezi' )' eee , sayın pizagor. Aynen tarifinizi uyguladım, sizde görüyorsunuz ki , Gülen Adam suratı çıkmadı.

Olmamış  :)

Üstüste :  bu oluyor
yanına da )  kapama parantezi
Arada boşluk olmayacak

Ya da yazıyı yazarken yukarıda emojiler var oradan seçin  ;D

hanac

:)  ;)  :D  ;D  >:(  :(  :o  8)  ???  ::)  :P  :-[  :-X  :-\  :-*  :'(  >:D  ^-^  O0

Bu emojiler kullanıma hazır.

Kinowa59

:) Sayın hanac, gördüğünüz gibi, birebir tarifinizi uyguladım. Gülen Adam yüzü gene çıkmadı. İki nokta üst üste yaptıktan sonra boşluk bırakmadan parantezi kapadım gene olmadı.

Kinowa59

Vallahi iletiyi gönderince çıkmış. Vay be , bende o işaretleri yapınca, daha gönder tuşuna basmadan çıkıyor sanmıştım.  Yardımcı olan Sayın Pizagor ve Sayın hanac dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 27 Mayıs, 2024, 15:43:55Bakalım Sayın pizagor'un gülücük imojisi tarifini anlayabilmişmiyim. Gülücük için: üstüstenin yanına bir 'kapa parantezi' )' eee , sayın pizagor. Aynen tarifinizi uyguladım, sizde görüyorsunuz ki , Gülen Adam suratı çıkmadı.

Sadece noktalama işaretleriyle sayın kinowa; sadece iki karakterden oluşacak.