Büyülü Dükkan - Kadıköy

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 18:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 05 Ağustos, 2012, 21:24:10
Her ne kadar orada olamasakta İlyas her daim kargolarıyla anadoluyada yetişiyor.Ama İstanbula gelirsem bir çayını içmek için oraya mutlaka uğrayacağım.... :D :) ;)
şeref verirsin yahya her zaman beklerim ....

s.b

Büyülü Rüzgar çizgiroman dükkanları arasında 1. sıradadır. Doyasıya muhabbet edebileceğiniz bir yerdir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Büyülü Rüzgar, ülkemiz çizgi roman piyasasının en önemli aktörlerinden biridir. İstanbul'a yolu düşen her çizgiroman sever mutlaka İlyas'ı ziyaret edip, bu güzel mekanı gezip İlyas ile keyifli bir sohbet eşliğinde çayını yudumlamalı. İşlerimin yoğunluğundan son zamanlarda ziyaret edemesem de Çizgi Roman deyince ilk akla gelen mekan Büyülü Rüzgar.

Nightrain

Sandman: Düş Müziği ne zaman gelecek? Sizden alacağım, bekliyorum... :-[
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Büyülü Rüzgar

Çizgili Forum üyelerinden Büyülü Rüzgar ziyareti.

caretta

Çizgili Forum bizim refikimiz.Uzun bir aradan sonra bazı yönetici ve üyeleri bir arada görmek beni sevindirdi.Resimde
yer alan Doruk dostum bize resimdeki arkadaşları tanıtır mı?Bir kısmını zaten biliyorum.Ramazan ayında İstanbul
ziyaretimde aynı mekanda siz ve Savataged ile buluşmuştuk.

Eflatun

Bende sizinle tanıştığıma çok memnun olmuştum abi,ama deminde söylediğim gibi o karede ben yokum. ;D

rumar80

Gerçekten tanımadık birçok kişi var. Çizgi roman sever dostları tanısaydık...

Eflatun

Mistercaki,Palio68,TimurKhan,Kolibri,Savataged,Stery,Melih41 karedeki dostlardan birkaçı.

altay1944

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

caretta

Resimde en solda eli belinde kazaklı zatı tanıyamadım!!!Kim ola acaba???

Büyülü Rüzgar

abim o memleketin en kazıkcı SATICIsı TAPANLARIDA cokmuş !  ;D
Gercekten cok keyifli bir gun oldu sizlerinde olmasını isterdim birazdan başka fotolarda koyarız başlıgımıza herkese sevgiler....

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 10 Kasım, 2012, 19:02:14
abim o memleketin en kazıkcı SATICIsı TAPANLARIDA cokmuş !  ;D

Murat'ı kastettin herhalde ;D :D ;)

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: designer73 - 10 Kasım, 2012, 19:15:34
Murat'ı kastettin herhalde ;D :D ;)

abim o memleketin en kazıkcı SATICIsı TAPANLARIDA cokmuş ! 

ÇOĞUL kullandım ama gözunden kacmıs ABBAS ım bizim DOSTLARIMIZ olarak görduklerimizi başkalarıda başka türlü görebiliyor malesef  ???

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 10 Kasım, 2012, 19:25:43
abim o memleketin en kazıkcı SATICIsı TAPANLARIDA cokmuş ! 

ÇOĞUL kullandım ama gözunden kacmıs ABBAS ım bizim DOSTLARIMIZ olarak görduklerimizi başkalarıda başka türlü görebiliyor malesef  ???

Takıldım sadece :) çünkü müritlerinden birisi de benmişim söylentilere göre. Aslında tüm müritler kendisini ifşa etsede kurtulsak, sayamayacağımız kadar çokmuş anlaşılan ;D ;D ;D