Büyülü Dükkan - Kadıköy

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 18:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Kasım, 2012, 18:17:25
Bizi meraklandırma Bülent açıkla o ne ki... ???

tunaorhun açıklamış :)

Gerçi site şu anda test aşamasında ama yine de çizgiroman camiası açısından önemli bir gelişme.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

HacıGeraltEmmi

Site henüz tam faaliyette değil, tamamlanınca iyi olacaktır kuşkusuz. Logo güzel olmuş ayrıca. Çizgi romana verdiği hizmetleri dijital ortamda da sürdüren İlyas'ı kutlar, bol kazançlar dilerim.

altay1944

Bir şeyler oluyor...Güzel şeyler..Çizgiroman adın hoş şeyler.Ardı ardına açılan çizgiroman satış noktaları ,atağa kalkan sahaf/çizgiroman yayıncıları...Güzel şeyler bunlar.Güzel ülkemde azda olsa kalan bizler için sonbaharımızda altın çağ mı bu(goldenage)Güzel şeyler.Tüm bu güzellikleri yaşatan Mesut Bey,İlyas Bey,İlker Bey teşekkürler ,teşekkürler,teşekkürler.Hadi ilyas birde yayıncılığa soyun ....Yaşat şu güzellikleri bizlere bir kez daha..Güzel şeyler...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

aa

Web sitesi hayırlı olsun. Sitenin sürekli güncel tutulması ve yeni yayınlarla ilgili anında bilgi verilmesi çok önemli.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Büyülü Dükkan olarak İlyas ve Fuat Beyden Yeni atılımlar bekliyoruz... 8) ::) ;)

s.b

Siteye üye oldum. Zaten ben doğuştan İlyas beye üyeyim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Siteye bugün bende üye oldum ama daha henüz tam bir faaliyete geçmemiş... ::) :( :)

kadri kerem

Hayırlı olmasını dilerim. İsim Büyülü Serüven de olabilirmiş. =)

Büyülü Rüzgar

FBTV muhabiri ile standımızda çizgi roman üzerine yaptığımız röportaj bu akşam 21:00-21:30 arasında FBTV'de yayınlanacak.

Büyülü Rüzgar

Birazdan Maç Kaç Kaç programındayız.

kalidor

Enver Abi konuştu, İlyas Abi'de 1-2 saniye gözüktü. Conan muhabbeti geçti  ;)
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

hanac

Kaçırdık. Link veren olursa izleriz.

Büyülü Rüzgar

Merhaba Büyülü Rüzgar sakinleri.
Yoksa Büyülü Dükkan mı demeliydim?
Artık değişimi kabullenmenin zamanı geldi!
Vermiş olduğumuz değişim kararlarından biri olan BÜYÜLÜ DÜKKAN isim değişikliğinin ardından yakın bir zaman önce açtığımız https://www.facebook.com/BuyuluDukkan sayfamızı takip etmenizi öneririz.
Bu önerimizin nedeni ise an itibariyle yeni çıkan çizgi romanları, Büyülü Dükkan'daki etkinlik haberlerini, fotoğraf paylaşımlarımızı Büyülü Rüzgar sayfamızdan sürdürmeyecek oluşumuzdur.
Büyülü Dükkan sayfamıza davetlisiniz.

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!