Büyülü Dükkan - Kadıköy

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 18:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Altın Madalyon denetim kurulundan geçip onaylandığına göre İlyas satışlara devam edebilir.korkmadan çizgi roman alabiliriz.Çizgi romanların bayat olmadığı kanıtlandı... ;D ;D ;D

DAMPYR

Şaka bi yana yeni dükkan gerçekten güzel olmuş.İlyasa hayırlı işler, bol kazançlar dilerim... :) :o ;)

Büyülü Rüzgar

Tadilat sonrası Büyülü Dükkan yepyeni yüzüyle sizlerin karşısına çıkıyor.

Bilindiği üzere uzun ve zorlu uğraşların ardından kökten bir değişime girerek, ismimizi ve dükkanımızı yenilemekle başladık. Başladık diyoruz, çünkü karşınıza pek çok yeniliklerle çıkmaya devam edeceğiz. Bunları zamanla siz değerli çizgi roman okurlarıyla paylaşacak ve sizleri şaşırtacak olmak da işimizi severek ve isteyerek yapmamıza yetiyor.

23 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'da tüm çizgi roman okurlarımızın yanımızda olmasını temenni ediyor, günümüzde az olmalarından yakınan çizgi roman okurlarının tanışması, görüşlerini paylaşması ve tabi keyifli dakikalar geçirmesi için hepinizi bekliyoruz.
Kutlamamıza davetlisiniz!

http://www.facebook.com/events/127595250749604/

Büyülü Dükkan'dan kareler.

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olsun İlyas.
Fotoğraf ekledin mi, ben görüntüleyemiyorum da ::)

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: designer73 - 12 Şubat, 2013, 16:48:42
Hayırlı olsun İlyas.
Fotoğraf ekledin mi, ben görüntüleyemiyorum da ::)

Teşekkür ederim.  8) Fotoğraflar yenilendi şimdi görebilirsin diye düşünüyorum.

HacıGeraltEmmi

Şimdi görünüyor, çok ferah olmuş, bol kazançlar dilerim.

rumar80

SkyWolka

Geçen gittim gördüm çok güzel olmuş param olsaydı valla bir iki cilt alacaktım ama bir dahaki sefere artık ;D

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Şubat, 2013, 17:50:55
Hangi saatte?

Şu an için saat 14:00 olarak planlanıyor kesinleştiğinde forumda belirtilecektir.

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: SkyWolka - 12 Şubat, 2013, 18:16:34
Geçen gittim gördüm çok güzel olmuş param olsaydı valla bir iki cilt alacaktım ama bir dahaki sefere artık ;D

bir şey almak şart değil her zaman bekliyoruz.

DAMPYR

Hayırlı olsun İlyas yeni dükkan yeni isim sana şanş getirsin.Hayırlı bol kazançlar dilerim.İstanbula gelirsem mutlaka uğrayacağım... 8) 8) 8)

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 12 Şubat, 2013, 18:28:08
Hayırlı olsun İlyas yeni dükkan yeni isim sana şanş getirsin.Hayırlı bol kazançlar dilerim.İstanbula gelirsem mutlaka uğrayacağım... 8) 8) 8)

çok teşekkür ederim umarım gelirsin  ;)

altay1944

Türkiyede belkide bir ilki gerçekleştirerek büyük risk alarak giriştiğin bu yolda sana başarı ve bol kazanç diliyorum.Sanırım bir gün Türkiyede çizgiromanın tarihi yazılırsa şimdiden bir sayfa yerin var dostum.
Selam ve sevgiyle.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

aa

Hayırlı olsun...çok güzel olmuş, ilk fırsatta uğrayacağım.
Esse Gesse Hayranı...

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: altay1944 - 12 Şubat, 2013, 21:43:16
Türkiyede belkide bir ilki gerçekleştirerek büyük risk alarak giriştiğin bu yolda sana başarı ve bol kazanç diliyorum.Sanırım bir gün Türkiyede çizgiromanın tarihi yazılırsa şimdiden bir sayfa yerin var dostum.
Selam ve sevgiyle.

Selamlar,
Dileklerin ve övgün için çok teşekkür ederim.