Son Dedikodular !!!

Başlatan hanac, 22 Ağustos, 2010, 19:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

panthei

Çok güzel hareket, bravo!

connyapku

Orjinal kapaklari basalarmis daha iyi olurmus. Yayinlanmasina sevindim  :)  Cizimler cok guzel.

xmenac

Ana öyküyü daha evvel Hoz Comics'in de yayınladığını göz önünde bulundurursak, çizgi roman okurlarının bir kısmının kitaplığında bu event üç farklı yayınevinin kitaplarıyla yer alıyor olacak. :)

Cap ve Iron Man kitaplarının farklı yayınevleri tarafından yayınlanması çok hoş bir fikir olmuş. Kapak konusuna değinmek gerekirse, görseldeki kapaklar şömiz şeklinde kullanılsa daha güzel olurmuş bence.

pizagor

Alıntı yapılan: xmenac - 28 Nisan, 2016, 22:31:51
Ana öyküyü daha evvel Hoz Comics'in de yayınladığını göz önünde bulundurursak, çizgi roman okurlarının bir kısmının kitaplığında bu event üç farklı yayınevinin kitaplarıyla yer alıyor olacak. :)

HOZ'dan çıkmış olan Örümcek Adamların yanlış hatırlamıyorsam Evdeki Savaş cildi yine bir İç Savaş 'tie-in'i değil miydi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

İnancomic

Şu star wars yayınlanacak denildi ya yalandı herhalde boşa sevındım

dean

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Nisan, 2016, 22:42:07
HOZ'dan çıkmış olan Örümcek Adamların yanlış hatırlamıyorsam Evdeki Savaş cildi yine bir İç Savaş 'tie-in'i değil miydi?

Aynen öyle.

xmenac

Evet abi, o kitap da vardı. Unutmuşum.

Epey güzel bir kapağı vardı hatta o kitabın. :)

hennessy

Iron man sevmem okumam ama seri tamammlansin diye alacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Alıntı yapılan: tommikser - 27 Nisan, 2016, 18:09:50
Baskı olarak fark olacak bu kötü oldu.Arkabahçe nin baskısı ortada keşke marmara basssaydı ikisini.

Marmara Çizgi'nin kağıt kalınlığında olacak ikiside diye biliyorum.

Ras Al Ghul

Güzel  de keşke böyle tie-in çizgi romanları film gazıyla çıkarılmasa  satış olabilecek bir ortam olsa

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 30 Nisan, 2016, 22:45:06
Güzel  de keşke böyle tie-in çizgi romanları film gazıyla çıkarılmasa  satış olabilecek bir ortam olsa

Captain America bir şekilde devam etmiyor. Iron man ise zaten şu an yayınlanan dönemin öncesi. Film dışında bu Iron Man macerasının yayınlanma şansı yoktu. Bu iki cilde güzel bir sürpriz gözüyle bakmak lazım.

Ras Al Ghul

Zaten o gözle bakıyorum ve yapılanı eleştirmiyorum sadece keşke ülkemizde satması için filmlere ihtiyaç olmasa diyorum :)

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 30 Nisan, 2016, 23:01:42
Zaten o gözle bakıyorum ve yapılanı eleştirmiyorum sadece keşke ülkemizde satması için filmlere ihtiyaç olmasa diyorum :)

O konuda kesinlikle haklısın.

pearl jam

Arka bahçe ninja turtles basacakmış.

Nightrain

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 06 Mayıs, 2016, 13:45:33
Arka bahçe ninja turtles basacakmış.

Yemin et! Şaka değil di mi? Ay çok mutluyum şuan !!! :D :D :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"