BRZRKR - JBC Yayıncılık (BOOM!)

Başlatan Forsythe, 30 Mayıs, 2024, 17:02:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forsythe

https://www.goodreads.com/series/385124-brzrkr

BRZRKR Cilt 1

SONU OLMAYAN BİR SAVAŞ. SINIRLARI OLMAYAN BİR ADAM.

Sadece B. adıyla bilinen adam, akıl sağlığını yitirmek pahasına kendini şiddet uygulamaya mecbur hisseden lanetli bir yarı ölümlü ve yarı tanrıdır. B., asırlar boyunca dünyayı dolaştıktan sonra en nihayet kendine sığınabileceği bir yuva bulmuştur —başkaları için fazla vahşi ve fazla tehlikeli olan savaşlarda ABD hükûmeti için mücadele etmek; bunun karşılığında ise arzuladığı şeye ulaşacaktır— bitmek bilmeyen, kan dolu varoluşunun ardındaki gerçek... ve bu varoluşa nihai bir son verme yöntemi.

Keanu Reeves, New York Times çok satanlar listesine girmiş eş yazarı Matt Kindt (Folklords, Grass Kings) ve övgü toplayan çizer Ron Garney (Wolverine, Captain America) ile birlikte, ölümsüz bir savaşçının çağlar içerisindeki mücadelesini anlatan şiddet dolu yeni bir seri ile ilk çizgi romanını yazıyor.

BRZRKR'nin ilk sayısı 2021'de piyasaya sürülmüş ve 21. Yüzyılın en çok satan orijinal çizgi romanı olmuştur.

1. Baskı: Nisan 2024 | Ankara
ISBN: 978-605-7712-63-9
Sayfa Sayısı: 144
İç: 115 gr. Parlak Kuşe - Amerikan İplik Dikiş
Kapak: 350 gr. Parlak Kuşe
Çıkış Tarihi: 07.06.24

01.06 itibari ile Jedbang.com üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

pizagor

JBC'den raflara geleceğini ne zamandır biliyorduk. Merakla bekliyordum. Bir kopyasını edindiğimde ilk okuyacağım albüm olacak.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Forsythe

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Mayıs, 2024, 18:19:193 ciltlik bir seriymiş.

4 cilt görünüyor şu anlık, devam edecek-ediyor olabilir çünkü yakında Netflix'e uyarlanacakmış. Bloodlines Volume 1 yazanın içinde de serinin devam sayıları varmış. Başta Bloodlines'ı tek cilt sandım ancak kapağında da Volume One yazıyor, devam edecek gibi.
https://www.goodreads.com/series/385124-brzrkr

ninjagamer

Keanu Reeves bu işe giriştiğinde herkes bir "acaba" demişti iyi hatırlıyorum. Ama yayınlandığında büyük bir kesim tarafından çok beğenilmişti. Takip etme fırsatım olmamıştı. Türkçe okumak çok keyifli olacak sanırım. Şiddet ve aksiyon dolu olduğu her halinden belli :)

ferzan

İlk seriyi orijinalinden takip ediyordum ama son sayılarına kadar gelememiştim.

Tipik bir aktör/aktris hevesi olarak düşünüp beklentisiz başlamıştım. Sırf zaman geçsin diye. Malum, birkaç sene önce Emilia Clarke da M.O.M (Mother of Madness) diye üç sayılık bir mini seri kaleme almıştı ve gram ilgimi çekmemişti. BRZRKR için de yakın beklentideydim ama beni bir parça şaşırtmıştı. Çok klişe bir konuya bilindik ama bir parça farklı bir şekilde yaklaşmış gibi hissettirmişti. Yani dünkü spesyalden bugüne yeni ve sıcak bir öğün çıkarmayı bilmiş gibi. Soluksuz aksiyon ama bir o kadar da gizem, zaman ve mekan sınırı olmaksızın sürükleyici bir tanıdıklık hissi ama okurunu aptal yerine koymadan...

Okurken araya zaman girince ve sonunu da getiremeyince ilgimi yitirmiştim ama şimdi Türkçe basımı vesilesiyle tekrar başlarım.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Yurtdışında 3 cildin bir arada olduğu bir edisyonun imzalı versiyonu 250 Dolardan satışa çıktı. Islak imza değildir muhtemelen.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Forsythe

BRZRKR Cilt 1

Jedbang Variant

Kağıt Kalitesi: 115gr. Kuşe
Sayfa Sayısı: 144
Ebat: 16x24

Etiket Fiyatı: 300₺