2024 Haziran - Yeni çıkan çizgi romanlar

Başlatan afu, 01 Haziran, 2024, 14:48:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

lordglorfindel

yadacı serisi neden bu kadar pahalı bilen var mı?

İlke Kurtlutepe

Arkabahçe'nin X-Men'i Mutantların Düşüşü olacaktı, önceki bastıkları ciltler koyulmuş görsele. Bir de Teen Titans cilt 3 - Kid Flash'ın Dönüşü de satışa açıldı.

İlke Kurtlutepe

Animvader

Bu aylık başlıklara başka arkadaşlar müdahele etmezse daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir üyemiz sorumluluğu alıyor elinden geldiğince toplamaya çalışıyor sonra başkaları gelip şu çıktı bu çıktı diye yazıyor, konu karışıyor. Eğer bu kadar istekliysek konuyu devralıp her ay yapmak daha doğru olur.

hanac

Alıntı yapılan: Animvader - 13 Haziran, 2024, 09:30:38Bu aylık başlıklara başka arkadaşlar müdahele etmezse daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir üyemiz sorumluluğu alıyor elinden geldiğince toplamaya çalışıyor sonra başkaları gelip şu çıktı bu çıktı diye yazıyor, konu karışıyor. Eğer bu kadar istekliysek konuyu devralıp her ay yapmak daha doğru olur.

Afu abiye hatırlatma oluyor. Bence sakıncası yok.

İlke Kurtlutepe

Alıntı yapılan: Animvader - 13 Haziran, 2024, 09:30:38Bu aylık başlıklara başka arkadaşlar müdahele etmezse daha iyi olur diye düşünüyorum. Bir üyemiz sorumluluğu alıyor elinden geldiğince toplamaya çalışıyor sonra başkaları gelip şu çıktı bu çıktı diye yazıyor, konu karışıyor. Eğer bu kadar istekliysek konuyu devralıp her ay yapmak daha doğru olur.
herkes her çizgi romanı/yayınevini sürekli takip edemeyebilir, benim gibi diğer arkadaşlar hatırlatıp haber veriyor sadece, en azından benim müdahale etme niyetim yok.

afu

Çizgi roman yayınevlerinin siteleri veya instagram hesaplarını, kitap sitelerini sıklıkla takip ediyorum.
Yeni çıkan yayınları da not edip fırsat bulunca sayfaya ekliyorum. (Çalıştığım için genelde hafta sonları )

Bazı yayınları atladığım oluyor, bazıları da eski yayın olduğu halde yanılıp tekrar ekliyorum.
Listenin kesiksiz olması için her türlü yardım değerlidir.  :)
Amaç ayın kitaplarının topluca ve doğru olarak bir listede bulunması ve kolaylıkla erişilebilmesi.

Yeter ki farklı/gereksiz tartışmalar bu bölüm sayfalarını doldurmasın.  :(

worldman

Birçok esere sizin sayenizde vakıf oluyorum. Sağa sola bakmıyorum. Liste için teşekkürler.

labirent

Maxi Tex 2 'den "Chicagonun Patronu" macerasını yeni bitirdim. Güzel bir konu basit bir senaryo ile 116. sayfada bitti. Çizimlerde güzeldi. İyi bir senaryo ile 350 sayfalık klasik bir maceraya dönüşebilirdi. Yazık olmuş.