The Boys - Athica (Dynamite)

Başlatan Forsythe, 13 Haziran, 2024, 17:18:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forsythe

Athica, Instagram üzerinden The Boys basacağını "Çok yakında Athica farkıyla sizlerle..." şeklinde duyurdu.

Seri 12 cilt ve oldukça yetişkinlere yönelik, ülkemizde dizisinden de dolayı baya istenen bir seriydi

hanac

The Boys ile ilgili daha önce forumda dönen muhabbet için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=13306.0

Nightrain

Güzel haber. Zaten kısa bir seri. Hemen tamamlanır umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Kauss

Umarım ciltler arasını çok açmazlar. Gerçekten çok güzel haber.

Forsythe

The Boys 1 - Oyunun Adı

https://destekdukkan.com/magaza/urun/the-boys-1

CAN ACITACAK
Kostümlü̈ kahramanların göklerde süzüldüğü ve maskeli kanun koruyucuların geceleri kol gezdiği bir dünyada birileri "süpoların" yoldan çıkmayacağına emin olmak zorunda. Öyle birileri var.
Billy Butcher, Küçük Hughie, Mother's Milk, Fransız ve Female'den oluşan The Boys, çok tehlikeli insanlardan oluşan, CIA'in desteklediği bir ekip. Her biri kendini dünyanın en tehlikeli kuvvetiyle mücadele etmeye adamış durumda: Süper güç. Bazı süper kahramanlar gözlenmelidir.
Bazıları kontrol edilmelidir. Ve bazılarının da –bazen– denklemden çıkarılması gerekir.
İşte o noktada The Boys devreye giriyor.
Dynamite Entertainment, Garth Ennis (Preacher, The Punisher) tarafından yazılan ve Darick Robertson (Transmetropolitan, Wolverine) tarafından çizilen bu meşhur serinin ilk koleksiyon cildini sunuyor.

Sayfa Sayısı: 152
Kağıt Kalitesi: 90 gr. Kuşe
Cilt: 16x24 Amerikan Cilt

Etiket Fiyatı: 320₺

Forsythe

The Boys 2 - Al Bakalım

https://destekdukkan.com/magaza/urun/the-boys-2

CAN ACITACAK DEMİŞTİK
Kostümlü kahramanların göklerde süzüldüğü ve maskeli kanun koruyucuların geceleri kol
gezdiği bir dünyada birileri "süpoların" yoldan çıkmayacağından emin olmak zorunda. Öyle
birileri var.
Billy Butcher, Küçük Hughie, Mother's Milk, Fransız ve Female'den oluşan The Boys, çok
tehlikeli insanlardan oluşan, CIA'in desteklediği bir ekip. Her biri kendini dünyanın en tehlikeli
kuvvetiyle mücadele etmeye adamış durumda: Süper güç. Bazı süper kahramanlar gözlenmelidir.
Bazıları kontrol edilmelidir. Ve bazılarının da –bazen– denklemden çıkarılması gerekir.
İşte o noktada The Boys devreye giriyor.
Kara intikamcı Tek-Knight ve eski yardımcısı Swingwing'in başı büyük belada. Biri aşırı aktif
cinsel dürtüsünün kontrolünü kaybetti, diğeriyse katil zanlısı. Hangisinin ne durumda olduğunu
çözmekse Hughie ve Butcher'a kalmış. Ardından, The Boys Rusya'ya seyahat ediyor. Burada,
kurumsal rakiplerinin, mafyayla işbirliği yaparak ölümcül bir şekilde kontrolden çıkmak üzere olan bir süper komplonun içine girdiğini öğreniyorlar. Neyse ki kahramanlarımızın yanında Love
Sausage var...

Dynamite Entertainment, Garth Ennis (Preacher, The Punisher) tarafından yazılan ve Darick Robertson (Transmetropolitan) ve Peter Snejbjerg (Midnighter) tarafından çizilen bu serinin 7-14. sayılarından oluşan ikinci koleksiyon cildini sizlere sunuyor.

Sayfa Sayısı: 192
Kağıt Kalitesi: 90 gr. Kuşe
Cilt: 16x24 Amerikan Cilt

Etiket Fiyatı: 350₺

ninjagamer

Baştan aşağı sorunlu bir çizgi roman. (+18) ibaresi konsa dahi özellikle çocukların müdavimi olduğu çizgi roman raflarında sergileniyor olması tam bir facia.
Kültür Bakanlığı bu şekilde basılmasına nasıl izin vermiş cidden ilginç bir durum. Camia dışından birilerinin eline geçer ve incelenirse Türkiye'de çizgi roman sektörüne ciddi bir zarar verebilir.

Sinan Başak

Küçük kız çocuklarının evlendirildiği, 2 yaşındaki çocukların hatta hayvanların bile tecavüze uğradığı bir ülkede, yayınlanan bir kitabın neresi rahatsızlık veriyor anlayqbilmiş değilim.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ninjagamer

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 13 Eylül, 2024, 17:14:41Küçük kız çocuklarının evlendirildiği, 2 yaşındaki çocukların hatta hayvanların bile tecavüze uğradığı bir ülkede, yayınlanan bir kitabın neresi rahatsızlık veriyor anlayqbilmiş değilim.

Yani bunlar oluyorsa bu da olabilir mi demek istiyorsunuz? Çizgi romanı okudunuz mu? Ve örneğin 8-10 yaşında çocuğunuzun eline geçmesini ister misiniz?

CRMANIA

Alıntı yapılan: Spider-Man - 13 Eylül, 2024, 17:46:30Cimer'e yazabilirsiniz. Gereken yapılır.

Okumadım. Denildiği gibiyse cimere bildirmek getekir

Sinan Başak

Alıntı yapılan: ninjagamer - 14 Eylül, 2024, 04:51:03Yani bunlar oluyorsa bu da olabilir mi demek istiyorsunuz? Çizgi romanı okudunuz mu? Ve örneğin 8-10 yaşında çocuğunuzun eline geçmesini ister misiniz?

Okudum, çok beğendim. Doğru yerde sakladıktan sonra eline geçmez Herkesin çocuğu kendi sorumluluğunda. Başkasını ilgilendirmez. En azından benim çocuğuma, başkası müdahale ederse veya karışırsa haddini bildiririm. Kimsenin haddi değil. En azındqn ben öyle düşünüyorum.

Nemo

Çizgiromana gelene dek neler var gerçek hayatta...Bahsettiğiniz yer D&R ise, bu onların hatası.

+18 ibaresi olan yayını uygun yerde sergilememek onların hatası, The Boys'un değil.
Özel Alfa Ajanı

Volrath

Benim görüşlerime uymuyor, yasaklansın. Zaten bu süper kahramanlar da habire kavga dövüş ne o öyle çocuklarımıza her işin yumrukla çözüleceğini öğretiyor resmen. Alayı toplatılsın bence.

pizagor

Bir de Sweet Paprika var cimerlik
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!