Mylos Kitap İletişim

Başlatan Kuzgun, 21 Haziran, 2024, 18:26:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kuzgun

11/06/2024 tarihinde Mylos Kitap'ın kendi sitesinden (bu adres) çıkardıkları Teks kitaplarını aldım. Aradan 10 gün geçti göndermediler. İki kez siteleri üzerinde iletişim formu yoluyla bilgi istedim, geri dünüş yapmadılar. Sitelerinde telefon bilgisi de yok.

Mylos Kitap'ın telefon numarasını bilen varsa yazabilir mi?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kuzgun - 21 Haziran, 2024, 18:26:2911/06/2024 tarihinde Mylos Kitap'ın kendi sitesinden (bu adres) çıkardıkları Teks kitaplarını aldım. Aradan 10 gün geçti göndermediler. İki kez siteleri üzerinde ilteişim formu yoluyla biligi istedim, geri dünüş yapmadılar. Sitelerinde telefon bilgisi de yok.

Mylos Kitap'ın telefon numarasını bilen varsa yazabilir mi?
Bayramdan önce aldıysan pazartesiden sonra kargoya verirler herhalde telefona cevap vermiyorlar göndermezlerse şikayet vardan şikayet et sonuç alırsın...

Kuzgun

Alıntı yapılan: DAMPYR - 22 Haziran, 2024, 17:12:58Bayramdan önce aldıysan pazartesiden sonra kargoya verirler herhalde telefona cevap vermiyorlar göndermezlerse şikayet vardan şikayet et sonuç alırsın...

Pazartesini bekliyeyim öyleyse...

Rossi

Ben ilettim konuyu. Size dönerler sanırım.

Kuzgun

Alıntı yapılan: Rossi - 22 Haziran, 2024, 19:37:29Ben ilettim konuyu. Size dönerler sanırım.

Çok teşekkür ederim Batuhan Bey.

Kuzgun

Tam bugün bankaya gidip "geri ödeme" (hani şu iletişim kurdukları dilin değerini bilmeyip her şeyin İngilizcesini kullanmayı beceri sananların "chargeback" dediği iş) yapılmasını ve paranın hesabıma dönmesini istemek için bankaya gidecekken Mylos Kitap'ın Teksleri geldi. Tam bir ay sonra: Sipariş tarihi 11.06.2024, teslim tarihi 10.07.2024 (Mylos Kitap'ın kendi satış sitesinden almıştım).

Baskı çok iyi, kağıdın gramajı yüksek. Batuhan Cantürk'ün yazıları da kadayıfın kaymağı olmuş. Ancak şu var;

Siparişi yaptıktan sonra Mylos Kitap'la bir türlü iletişim kuramadım. İletilerime yanıt vermediler. Sevgili Batuhan Cantürk'ün araya girmesiyle bana bir e-posta attılar. 24 Haziran'da gönderilen e-posta'da şunlar yazıyordu:

Merhaba,
Maillerinize dönüş yaptık fakat yandex altyapı sorunu nedeniyle iletilmediği uyarısı alıyoruz. Bayram tatili öncesi kargo şubelerindeki yoğunluk nedeniyle siparişinizi bu hafta kargoya vereceğiz. İlginize teşekkür ederiz.
Mylos Tel: 0543 345 46 00. 10.00-18.00 saatleri arasında ileitşime açıktır.
İyi haftalar dileriz.

Ancak kitaplar yine gönderilmedi. E-posta'da belirttikleri telefonu birçok kez aradım ama hiç ulaşamadım. Telefon kapalı sanırım. Sonunda kitaplar bugün geldi.

Evet, kitapları sitelerinden ucuza almıştım (tanesi 54 TL). Kitapların geç gelmesine de takılmıyorum. Ama iletişim kuramamamı, bana verdikleri telefon numarasının kapalı olmasını tanımlamak için tek sözcük yeter: ciddiyetsizlik...

caretta

Mylos Kitap okurları ile iletişim konusunda hep sınıfta kaldı.
Allahtan Batuhan Bey bu konuda çok yardımcı oldu. Lal Kitap da bu konuda biraz sıkıntılı sanırım. Keşke Altın Madalyon Sitesinde
bir irtibat üyesi olsa. Çizgi Düşler'de Çetin Şan (Köstebek) forum üyesi idi. Sayfalar dolusu yazışmalarımız oldu.