Mylos Kitap İletişim

Başlatan Kuzgun, 21 Haziran, 2024, 18:26:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kuzgun

11/06/2024 tarihinde Mylos Kitap'ın kendi sitesinden (bu adres) çıkardıkları Teks kitaplarını aldım. Aradan 10 gün geçti göndermediler. İki kez siteleri üzerinde ilteişim formu yoluyla biligi istedim, geri dünüş yapmadılar. Sitelerinde telefon bilgisi de yok.

Mylos Kitap'ın telefon numarasını bilen varsa yazabilir mi?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kuzgun - 21 Haziran, 2024, 18:26:2911/06/2024 tarihinde Mylos Kitap'ın kendi sitesinden (bu adres) çıkardıkları Teks kitaplarını aldım. Aradan 10 gün geçti göndermediler. İki kez siteleri üzerinde ilteişim formu yoluyla biligi istedim, geri dünüş yapmadılar. Sitelerinde telefon bilgisi de yok.

Mylos Kitap'ın telefon numarasını bilen varsa yazabilir mi?
Bayramdan önce aldıysan pazartesiden sonra kargoya verirler herhalde telefona cevap vermiyorlar göndermezlerse şikayet vardan şikayet et sonuç alırsın...

Kuzgun

Alıntı yapılan: DAMPYR - 22 Haziran, 2024, 17:12:58Bayramdan önce aldıysan pazartesiden sonra kargoya verirler herhalde telefona cevap vermiyorlar göndermezlerse şikayet vardan şikayet et sonuç alırsın...

Pazartesini bekliyeyim öyleyse...

Rossi

Ben ilettim konuyu. Size dönerler sanırım.

Kuzgun

Alıntı yapılan: Rossi - 22 Haziran, 2024, 19:37:29Ben ilettim konuyu. Size dönerler sanırım.

Çok teşekkür ederim Batuhan Bey.