2024 Temmuz - Yeni çıkan çizgi romanlar

Başlatan afu, 01 Temmuz, 2024, 23:06:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

İlke Kurtlutepe

Berserk cilt 2'ye 1 yazılmış, onun dışında yine harika iş afu abi eline sağlık.

ostrakismos

İlke Kurtlutepe

Eksik Parça Yayınları, Dark Souls çizgi romanlarını basıyor.

Orontes81

Berserk geri dönmüş. Umarım devam eder

İlke Kurtlutepe

Athica'nın The Boys 1. cildi ön siparişe açıldı 200 TL'dan.

can amca

Alıntı yapılan: ostrakismos - 03 Temmuz, 2024, 00:39:30Mister no km' neden yayınlanmamış?

Lal yeni sayıların aylık tanıtım yazılarında Mr. No klasik sayıların elde kalan eski sayıların ciltlenmesi ile basıldığı fakat artık elde yeteri kadar sayı kalmadığı için bir müddet ara verdikleri yazıyor.  Bulunmayan sayıları ileride tekrar baskı yaparak (Zagor'da yaptıkları gibi) buna da devam edeceklermiş.

oguzeren

Mister No klasik maceralar 57. cildi bulamadım diye seriyi bırakacaktım; neyse ki güç bela üç kat fiyata buldum da devam edebildim. Bence yeni baskı yapacaklarsa eski sayıları da yeniden basmayı düşünmeliler. Benim gibi yarıda bırakmayı düşünen, bırakan vardır.

Zeljko

Bu kitabı alan okuyan var mı? İlgimi çekti ama bilemedim hadi itkileyin beni altınmadalyon sakinleri.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 09 Temmuz, 2024, 23:31:07

Bu kitabı alan okuyan var mı? İlgimi çekti ama bilemedim hadi itkileyin beni altınmadalyon sakinleri.

Okumadım, ama üşenmedim senin için Goodreads notuna baktım.

269 kişi oy vermiş ve notu 4.42/5.00

Yani oldukça iyi.

Forumda başlığı da varmış bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=18547.0

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 26 Temmuz, 2024, 10:13:19Okumadım, ama üşenmedim senin için Goodreads notuna baktım.

269 kişi oy vermiş ve notu 4.42/5.00

Yani oldukça iyi.

Forumda başlığı da varmış bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=18547.0

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

karayel2018

ZAGOR ÖZEL ALBÜM-1 GİZEMLİ GEMİ VE TEX SAYI-1 KORKAKLAR VE CESURLAR ÇIKMIŞ. BUNLAR DAHA ÖNCE ÇIKMIŞ MIYDI ?

Kuzgun

Lâl'leri sipariş ettim...

Kitaplar % 33 zamlanırken, maaşım % 6 zam aldı... Ne güzel dünya... Sermaye sahibi, devlet denetiminden uzak bir biçimde rahatça ve keyfince ürününe zam yapıyor. Ama benim maaşıma zam yapma hakkım yok. Madem liberalistsiniz, o zaman bana da bu hakkı tanıyın. Hmmm, ama bu liberalizmin ilkelerine aykırı; yanlış düşündüm değil mi? O, yalnızca sermayeyi düşünür. Liberalizmi bu ülkeye sokanın........

Not: Sermaye sahibi derken Lâl Kitap'ı kastetmedim. Kastım yükseklerdekiler...