Sofie’nin Dünyası - Pan Yayıncılık

Başlatan hanac, 08 Ağustos, 2024, 12:45:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Sofie'nin Dünyası 1. Cilt

Bir gün Sofie posta kutusunda üstünde "Sofie Amundsen" yazılı bir zarf bulur. Zarfın içinden çıkan küçük kağıtta tek bir soru vardır: "Kimsin sen?" Ardından içinde "Dünya nereden çıktı?" yazılı bir kağıt olan ikinci bir mektup gelir.

Böylece meraklı genç kahramanımız ile gizemli mektup arkadaşı arasında alışılmadık bir ilişki başlar. Sorular birbirini izledikçe Sofie felsefe tarihi içinde bir yolculuğa çıkacaktır. Bir yandan ana düşünce akımları hakkında bilgi edinecek diğer yandan kendisi ve gizemli öğretmeniyle ilgili sırları çözecektir.

JOSTEIN GAARDER'in, uluslararası bir çoksatar olan Sofie'nin Dünyası romanı bu kez ZABUS ve NICOBY'nin uyarlamalarıyla bir çizgi roman olarak okurların karşısına çıkıyor.

Yayın Tarihi: Ağustos 2024
Sayfa Sayısı: 264
Fiyat: 1250 ₺

İç sayfa görselleri;

pizagor

Çizgiroman yayıncılarıyla aynı gerçeklikte yaşamadığımız konusunda artık eminim. Çeşme'de alalade bir beach hamburgerine 1500 lira veren kitleyi hedefliyorlarsa birşey diyemem ama alalade bir çizgiroman okuru olan beni o kitleden sanıyorlarsa aşırı yanılıyorlar. Umuyorum ki bu albümün satışı bol bol gerçekleşsin, tekrar tekrar baskıları olsun, fiyat politikası olarak diğer tüm yayıncılara da örnek ve baz olsun; ben de hayatımdan yeni çizgiromanları çıkarayım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!