Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Bir hayran tarafından renklendirilmiş Brendon sayfası. Bence çok güzel olmuş. Bakalım Bonelli renklilerinde bu kaliteyi ne zaman yakalayacak (Dylan renkli hariç, o zaten çok iyi)

[IMG]http://imageshack.us/a/img42/5031/brendonv2p72bypuppeli.jpg[/img]

hanac

Çok iyi renklendirmişler.

Frankofon gibi olmuş.

Büyülü Rüzgar

Brendon cilt 7 çıktı. Büyülü Rüzgar'dan temin edebilirsiniz.

Brendon cilt 7

alan ford

Acaba İlker Özer'e büyük ikramiye falan mı çıktı  ??? ;D B ;Bu hızla batıracak bu adam beni  ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ercoktay

Aynı şeyi ben de düşünüyordum. Tamam kitap fuarı ayı harcamamız artar diyordum da bu ay fazla oldu gibi. Aylara bölüp almalı diyeceğim basımı sınırlı bazılarının. Öff

DAMPYR

İlker Bey bu işe bir girdi ,ortalığı kasıp kavuruyor.Darısı gelecek ay Julianın başına aman nazar değmesin.Bu arada Brendonun içindeki macera isimlerini yazabilirmisiniz İlyas Bey Listeye ekleyeceğimde... 8) ??? ;)

hennessy

Bu ay kitap yağıyor yetişmek içinde elimizden geleni yapıyoruz Brendon 7.kitaba başladım ilk hikaye fena değil git gide brendon'a ısınmaya başladım ve çizimlerde de daha güzel karalerle karşılaşıyorum.Tebrikler İlker ve ekibine...........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aa

Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Brendon 7 yi Kuzgun Çizgiromanevin'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

altay1944

Brendon gerçekten güzel bir kitap devam etmeli. Ve sanırım bu sayı çizgidüşler logolu ilk sayı .

Bu arada 6.sayı 24 üst fiyatı iken bu sayı (7.) üst fiyatı 27 ile yola devam demiş.

Anlaşılan ilker bey fiyatta küçük bir ayarlama yapmış.

Eh dayanabildiğimiz sürece alırız ama bu çizgiroman bolluğunda seçimde(eleme) olacaktır ...

Şimdiden ben teks ve zagorları bıraktım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Evet Brendon serisinin 7 nolu kitabı, Çizgi Düşler logolu ilk sayısı olarak yayınlandı.

Aynı seriyi bozmadan ve aynı kalitede devam etmeside güzel oldu.

Daha önce 1.000 adet basılan serinin şimdi 500 adet baskısı ve yeni fiyatı ile yoluna devam edecek gibi görünüyor.

Bu fiyatı sabitleyip yollarına devam etme imkanlarıda olursa, benimde beğendiğim ve biriktirdiğim bu seriyi daha çok arkadaşın tanıma ve koleksiyonuna devam edebilme imkanı olur.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Son cildin ilk macerasını okudum, fena değildi. Brendon 'un öyküleri nispeten özgün. Ayrıca Brendon da Ken Parker gibi olayları genelde dışarıdan izliyor ve son anda sonuca etki edecek bir şeyler yapıyor. Bu arada Çizgi Düşler yeni cildi Julia'da olduğu gibi 1. sayıdan değil de 7. sayıdan devam ettirmesi de iyi olmuş. Kapak tasarımı da aynı olduğu için sadece logo değişmiş oldu.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Brendon 7. Cilt 2. Hikayede sayfa 151'de Brendon kendi zamanındaki eski Londra'ya gider ve bir dükkanın önünden geçer. Dükkanın tabelasında Dylan Dog severlerin de yakından tanıdığı bir ad yazılıdır. Safara...
Crom! Ölüleri Say...

Eflatun

Gözlemim her ciltte hikayeler iyileşiyor,benim Brendon okurken en keyif aldığım şey iç ve dış mekan kurguları.

DAMPYR

Gene Altın Madalyon İtkisine kandım Brendon bütün seriyi aldım iğişallah pişman olmam... >:( ;D ;)