Kim kimi döver serisi 2011-2013

Başlatan Carnage, 25 Şubat, 2011, 16:53:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lemazmatik

SPOILER

Ra's Al Ghul, basit bir polisin öldürebildiği V'yi çok rahat döver bence...

SPOILER

Carnage

SPOILER

V Eric Finch tarafından kendi isteğiyle öldürülmüştür. LSD'den kafası dumanlı olsa da Finch basit bir polis değildir.

yunusmeyra

fiziki bir varolma savaşında kimin ayakta kalacağı az çok bellidir..ancak "v" bir fikir olarak insanın her halde özgürleşmesinin ve kendini " gerçek insan" haline getirmesinin eylemcisi olarak ölmez.."v" fiziki varoluşun sınırlılığının çok ötesinde diğer insan kardeşleriyle hiç engellenemez bir "eylemi" paylaşmaktadır..tarihin "düz bir çizgi "çizmediğini iyi bilir.."kötü" sadece kötü ve "iyi" sadece iyi değildir..her zaman bir öncekinden farklı bir "sentez" mevcuttur..insanın tarihsel yürüyüşünün kısa mı,yoksa uzun mu bir adımı olacağı "v" nin umurunda değildir..bu anlamda ra's al ghul'un "metafizik" veya "fizik" güçleri incitmezde,dostun attığı bir "gül" yaralar onu..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Carnage

V ile reis 9-9 ile başa baş durumdular. Karşılaşmanın bitmesi için daha fazla oya ihtiyaç var.

Carnage

Bu round'ın sonuçlanması içi tüm Altın Madalyon üyelerini vatandaşlık görevleri olan oy vermeye davet ediyorum.  ;D ;D ;D. Vereceğiniz bir oy bile çok değerli. Anarşist V mi reyiz mi?

hanac

Birinin 1 oy farkla kazanması bile haksızlık olacak.

Bence maç berabere bitti.

İkisi de  tur atladı.  :)

Carnage

Hasan abi bu durumda kura çekmek zorunda kalabilirim. Hatta anket sorusunu değiştirip yazı mı tura mı diye soracağım?Yazı gelirse.... tura gelirse.... tur atlayacak ;D

BAHADIR

Tamam sakin olun kuraya gerek yok...demek ki kazananı benim oyum belirleyecekti...Buyrun V kazanır...

esattr

Bence her ikisini de Bahadır döver... Benim oyumda V.

pizagor

Bir kere de dostluk kazansın!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

darkwood

Benimde oyum dostluğa.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Carnage

Ve büyük karşılaşmanın sonucu:

V kazanır 13 oy (52%)
Ra's Al Ghul kazanır 9 oy (36%)
Yenişemezler 3 oy (12%)

BAHADIR

Ben biliyodum genelinizin içinide bir anarşist (Ümit'in deyimi) ruh olduğunu...

Carnage

2.tura çıkacak son adayı belirleyeceğimiz maçın vakti geldi, çattı. Daha önceki karşılaşmaların aksine bu sefer bilek gücünün önemli olmadığı çok ilginç bir karşılaşma bekliyor bizi. Bu sefer irade gücü ile etkileme gücü kapışacak.

Marvel'ın hipnotizma uzmanı Purple Man'in konuşmasıyla etkileyemeyeceği çok az insan var. Kulağı tıkalı olmayan her düşmanına istediğini yaptırabilen bu adamın karşısına hangi irade dayanabilir? "Kıyametin eşiğinde bile geri adım atmam" diyen  Rorschach onun sözünü dinletir mi yoksa bu girişimi ona kırık parmaklar olarak geri mi döner?

hanac

Purple Man istediğini yaptırır.

Rorschach'ın bir süper gücü falan yok ki, karşı koyabilsin.