LEGENDE - Yves Swolfs / Prestij Yayın

Başlatan hanac, 30 Mart, 2011, 09:09:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Hasan abi Legende'yi de Diğer Frankofonlardan çıkaralım ne dersin artık yayınlanmaya başladı

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 09 Şubat, 2012, 20:45:18
Hasan abi Legende'yi de Diğer Frankofonlardan çıkaralım ne dersin artık yayınlanmaya başladı

Tamam Murat, ayrı bir başlık açalım.

Darkopal

Nihayet, Legende ilk sayısıyla görücüye çıktı.  :)

Bizler büyük bir zevkle hazırladık. Umarım sizler de, büyük bir zevkle okursunuz.   :)

gamlıbaykuş

Emeğinize sağlık,başarılı bir çalışma olmuş belli. Umarım devamı yakın zamanda gelir. Şöyle güzel bir kutusu falan olur inşallah :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Bu gün gündüz vakti Kadıköy'e uğradığımda kitap satışta değildi.
Sanırım benden sonra gelmiş, bu iyi bir süpriz oldu.
Murat sağolsun hiçbir yeni kitabı kaçırmıyor, yoksa bir yerlerden sağlam tiyo mu geliyor.  :D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Murat sağolsun hiçbir yeni kitabı kaçırmıyor, yoksa bir yerlerden sağlam tiyo mu geliyor.  :D
[/quote]

Abi ev yolum üzerinde İlyas'ın dükkan olunca haberdar oluyoruz :) Yalnız sabah ilyas msn den Murat dün legende'yi almamışsın deyince üzerime kaynar su indi nasıl dedim şaka şaka dedi akşam kitap geldi :)

dursar

Ayın 15nden sonra ben de alacağım.okumak için serinin birinci kısmının bitmesini beklemek niyetindeyim.ama bitene kadar da zaman zaman severim. :D

hennessy

Kitabı demin bitirdim.Renklendirme çok hoşuma gitti.Yves Swolfs durango'dan sonra efsanede çizim olarak bayağı yol kat ettiğini sizde göreceksiniz.Konu bana başka bir hikayeyi anımsattı ama adı bir türlü aklıma gelmedi.Zaten Yves Swolfs bir yerlerden alıntı yapmayı seven biri.Çizimler karaler içindeki büyüklükleri ve geçişleri ile güzel bir çalışma olmuş efsane devamınıda inşallah uzun aralar olmadan görürüz.

HacıGeraltEmmi

Efsane, gerçekten de efsane olacak gibi. Tek bir şey söylemek istiyorum bu çr ile ilgili: Müthiş! Her bir karesinde bir tablo saklı, çizimler de, renklendirme de 4x4 lük. Baskı kalitesi de aynı şekilde mükemmel. Prestij çalışanlarına ve İlhan kardeşimize teşekkür eder, daha sık aralıklarla görmek isteğimi ısrarla belirtirim. ;)

tommikser

Efsane başlangıç kitabı olarak sırlarla dolu,gizemini tam aralamamış,insanı müphem duygulara gark eden,zahiri bir devirde zuhur eden enfes bir çizgi roman.Ellerine sağlık İlhan abi

Tarkan Kurt

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 24 Şubat, 2012, 11:47:53
Efsane başlangıç kitabı olarak sırlarla dolu,gizemini tam aralamamış,insanı müphem duygulara gark eden,zahiri bir devirde zuhur eden enfes bir çizgi roman.Ellerine sağlık İlhan abi

Güneşim edebiyat hocam gibi konuştun bunun Türkçe mealinde yazar insan :)

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Hasan abi yapsın diye yazdım abi habire düzeltiyo ya kendini geliştirsin diye tercüme edebileceği bir şey yazdım ;D

Hasan abi onu tercüme edersen bunu da etsene

Ah minel ışk-i halatihi ve ahraka kalbi bi harareti hi aşk ;D