Ana Menü

Oyun Genel

Başlatan emre ozdamarlar, 05 Haziran, 2011, 13:01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Oldukça güzel görünüyor. Oyun belli ki sinematik evrenden çok etkilenecek. Zaten adı bile Infinite. İki tane Infinity Stone gördük. Üstelik filmdeki renkleri ile. Captain Marvel'da en önemli karakterlerden biri olarak sunuluyor. O da Marvel'ın her alanında ön plana çıkıyor. Sondaki robot benzeri şey Annihilus gibi duruyor. Bakalım.

Nightrain

Aynen. Sinemada ki karakterlerin hepsi olacak büyük ihtimalle. Ama ben daha cok kozmik karakterleri görmek istiyorum.

3.oyun PSN üzerinden satisa açıldı ve fiyatida 25 dolar. PS3'te oynayamamistim, alacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Dandik grafikler ve çok kötü bir oyundur.Bu serinin açık dünya ,crafting sistemi ve rpg öğeleri olan bir oyun olarak yapılırsa efsane olur.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

ghostrider

Dün bitirdim.Çok saçma ve mantıksız durum ve olaylar vardır.Grafik:8 oynanış:7.7 yapay zeka:6.5

ghostrider

Star Wars ın yapılması gereken oyunu İyi ve kötü tarafın seçilebileceği Hack'n Slash tarzı oynanış ve Rpg öğelerinin olduğu bir oyun olsa çok güzel olur.

Nightrain

Seneye Battlefront 4 gelecek. Umarım bu sefer senaryo modunu eklemeyi unutmazlar.

panthei

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Aralık, 2016, 15:13:20
Seneye Battlefront 4 gelecek. Umarım bu sefer senaryo modunu eklemeyi unutmazlar.

;D aynen

hennessy

Oyunu oynuyorum. Basit geldi biraz bana ikinci bölümdeyim. Grafikler iyi. Ekran kartını full olarak açtığınızda güzel görüntüler ile karşılaşıyorsunuz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Oyunu bitirdim. Görüntü olarak ekran kartını zorlama olarak güzel. Konu basit. Yapay zeka basit. Aksiyon iyi....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Harun Ça

Barbar Conan'ın bizi ihya edebilecek açık dünya hayatta kalma oyunu 31 Ocak'ta erken erişime açılacak. Oyunda ülkesinden sürgün edilmiş ve çorak topraklarda vahşi doğaya karşı hayatta kalmaya çalışan birini canlandırıyoruz. Bir avcı veya çiftçi olarak yaşayabiliyoruz. Ama sürgüne gönderilen sadece biz değiliz ve diğer kanunsuzlarlada mücadele ediyoruz. Yapabilirsek bir topluluk kuruyor, ufak bir köyden büyük bir krallığa kadar topraklarımızı genişletiyoruz.

Oyuna başladığımız ilk etapta su bulmalı, çölden çıkıp karnımızı doyurmalı ve kendimizi savunmak için ok ve yay gibi silahlar yapmalıyız. Yani klasik hayatta kalma oyunu mekanikleri olacak. Bunun yanında düşmanlarımızı öldürebildiğimiz gibi esirde alabiliyoruz. Bu sayede biz oyundan değilken kölelerimiz evimizi koruyup bizim için silah yapabiliyor. Tüm bu kölelik, eşya yapma, şehir inşa etme ve dövüş mekaniklerinin tanıtıldığı oynanış vidyosunuda aşağıdan izleyebilirsiniz.

dean

Çok sevilen Injustice: Gods Among Us'ın ikincisi yolda. Oyunun bu sene içerisinde çıkması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oDav-JfidL0

https://www.youtube.com/watch?v=QlRp__ZB0Zg&t=134s

Nightrain

Ön sipariş bonusu Darkseid olacakmış. Büyük ihtimalle oyunun boss'u Darkseid.

dean

Marvel'ın en zayıf olduğu iki alan oyun ve animasyon olsa gerek. Oyundaki durum değişmek üzere gibi duruyor. Zira Marvel ve Square Enix büyük bir ortaklığa girişti. İşin mutfağında Crystal Dynamics ve Eidos Montreal'de var. Yani Marvel için oyun cephesi yeniden açıldı diyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=_5qIfuLuhsY

Nightrain

Referans olarak muhtemelen çizgi romanlar yerine filmleri kullanacaklardır. İyi bir şey çıkar umarım. X-Men ve Fantastic Four'un da olması dileğiyle.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 27 Ocak, 2017, 13:23:34
Referans olarak muhtemelen çizgi romanlar yerine filmleri kullanacaklardır. İyi bir şey çıkar umarım. X-Men ve Fantastic Four'un da olması dileğiyle.

Dediğin gibi muhtemelen filmleri kullanacaklar. Zaten videodaki "reassemble" kısmı da Captain America: Civil War'daki ayrılmaya bir gönderme diye düşünüyorum. X-Men belki bir ihtimal olsa da Fantastic Four bence olmaz. Adamlar Contest of Champions'da bile dakika başı X-Men karakteri ekliyorlar. X-Men ile ilgili story arc'lar açıyorlar ama Fantastic Four'un F'si geçmiyor. Umutla Fantastic Four'un alınacağı günü bekliyoruz. O gün gelsin eminim Marvel bizi Fantastic Four'a boğacak.