İtki ile Aldığınız Çizgiromanlar

Başlatan gamlıbaykuş, 22 Ağustos, 2011, 21:46:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Kitabı beğendiğinize çok sevindim.Bence de edebi göndermeler olarak çok  iyiydi.Birde alışılmışın dışında olması farklı bir tat vermesi açısından çok beğenmiştim.Birde Deli Gücük'e başlayayım bakalım o nasılmış ;D

caretta

Deli Gücük'ün bende sadece 1. sayısı var.Kaç tane çıktı?Piyasa'da var mı?

alan ford

2 sayı çıktı. İlk sayı tükendi diye biliyorum. İkinci sayı hala var piyasada.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

2 sayı çıkmış şu ana kadar 3.cü çıkacak diyorlardı daha gelmedi.2. sayı kolay bulunuyor sanırım.Ben ilk 2 sayıyı meşhur toplantımız sırasında almıştım ;D

sheRa

darkwood

Daha önce İtki ile bayağı bir kitap almıştım. En son itki ile aldığım kitaplar Samuray 1-2.ciltleri oldu.  İyiki de almışım, gerçekten çok beğendim.

Şimdi sırada Hoz'dan Lone Ranger var.

Deli Gücük'e arkadaşlar bir başlasın gelecek yorumların itki gücüne göre, onu da listeye alabilirim.   8)
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Ben tetikçi serisini aldım itkiyle ama daha başlayamadım acayip derece de merak ediyorum.

gamlıbaykuş

Deli Gücük'ler beni de itkiliyor ama herhalde ilk sayısı piyasada yok... :-[
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pearl jam

Deli Gücük almak istediğim ama bir türlü alamadığım çizgi romanların başında geliyor. İlk fırsatta alıcam desem de inanmayın iki yıldır aynı şeyi söylüyorum  ;D

İtki ile alıp hayal kırıklığına uğradığım bir çizgi roman hatırlamıyorum pek. Greystorm ve Julia olabilir belki ama Greystorm'un sadece ilk kitabını Julia'nın da iki macerasını okudum henüz o yüzden kesin konuşamıyorum.

İtkiye teşekkür ettiğim zamanlar çok daha fazla. Ken Parker ve Thorgal ilk aklıma gelenler.

Şu sıralar itkiyle alacağım 3 kitap var :

- Lone Ranger

- Dylan Dog - Renk Cümbüşü : itki oranı % 100 ( kitapçıda inceleyip ne kadar da kötü renklendirme yapmışlar diye düşünmüştüm çünkü :) )

- Volto Nascosto

Gambit

Lone ranger ve dylan ok ama volto hakkinda iki kere dusun derim pearl

pizagor

Şu itki denen zımbırtı nedeniyle dün bir de baktım aldığım çizgiromanların arasına 'Cenaze Evi Şenlik Evi' albümü eklenmiş :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

rumar80

Zamanında Rex Mundi alınmıştı. Şimdi de Preacher ve Scalped alınıyor. Daha ounmadılar ama elleri kulaklarında

hanac

Forumdaki itiki ile aldığım son çizgiroman Sin City tam takım oldu.

connyapku

Hasan abinin en guzel zagor maceralari adli sayfada macera tanitimlarinda bu maceranin tadindan yenmez ,su sayisi muhakkak okunmali gibi yazilarindan sonra daha once hic zagor okumadigim halde klasik seriyi tamamladim
:) ama inaniyorum cok guzeldirler.

pizagor

West ama hala başlamadım...

Alıntı yapılan: hanac - 09 Şubat, 2013, 20:01:05
Forumdaki itiki ile aldığım son çizgiroman Sin City tam takım oldu.

Biraz etkim ve itkim olmuş olabilir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!