En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 23 Kasım, 2023, 13:55:58

HC ciltlerde en sık karşılaştığım durum kapakların uç kısımlarından darbelenmesi.
Umarın bu güzel ciltler pırıl pırıl gelebilmiştir.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 23 Kasım, 2023, 14:27:57HC ciltlerde en sık karşılaştığım durum kapakların uç kısımlarından darbelenmesi. Umarın bu güzel ciltler pırıl pırıl gelebilmiştir.

Taş gibi geldiler. Fotoda olmayıp iade ettiklerim var. Onlar hasarlı geldi ne yazık ki.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Başlıkta bir de anketimiz varmış...

Seçenekleri çokladım, 1500 baremini 10K'ya taşıdım ve oyumu 5000 - 10000 aralığı olarak değiştirdim.

Sizler de bir durum güncellemesi yapabilirsiniz.

Animvader

Alıntı yapılan: Nightrain - 23 Kasım, 2023, 13:55:58

Hocam Grant Morrison omnibusları iyi mi sizce? Bana çok karışık geldi.

Nightrain

Alıntı yapılan: Animvader - 23 Kasım, 2023, 20:42:46Hocam Grant Morrison omnibusları iyi mi sizce? Bana çok karışık geldi.

Henüz açmadım. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Amazon bahar fırsatlarından The Legend of Zelda Boxset (10 kitaplık manga serisi) ve The Complete Far Side aldım bu sefer. Önceki kampanya dönemlerinde de Amazon TR'nin kendisinin sattığı Wolfwalkers grafik romanı, Nausicaa of Valley of the Wind seti, 4 kitaplık Hellboy seti, The Complete Calvin & Hobbes almıştım. Okumaya fırsatım olmuyor ama uyguna buluyorken stokluyorum, bir gün okumaya da fırsatım olur ve sıraları gelir inşallah ;D

Kauss

En son;
Tex Willer 7 -Çizgi Düşler
Tex Willer 1-12 Lal
Dragon balls 9&10 u aldım.
Houses of unholy ve Hellblazer by Garth Ennis Omnibusunda pre orderını geçtim. Dört gözle elime geçmesini bekliyorum

Kuzgun

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı 1-30 (Marmara Çizgi)
Conan The Barbarian 1-23 (Marmara Çizgi)

Zagor Klasik Maceralar Dizisi 136 (Lâl Kitap)
Zagor 263 (Lâl Kitap)
Dylan Dog 107 (Lâl Kİtap)
Tex Willer 16 (Lâl Kitap) [okumasam da]

pizagor

Ne zamandır gitgeller, acabalar yaşadığım bir grubu nihayet aldım; Çizgi Düşler'in 41 ciltlik Star Wars külliyatı. Zor oldu taşıması.

Kauss

Elektra Assassin ve Batman 89 HC. Cildin içerisinde şu kapak çok hoşuma gitti. ( boyutunu ayarlayamadım sanırım :/ )

trooper

Bayram öncesinde Hozcomics'in şnternet sitesi binkunduz üzerinden Judas ve Dylan Dog (maxi, ana seri ve renk cümbüşü) takımlarını ve diğer EsseGesse serilerinden karışık olarak yaklaşık 20 adet aldım. Siparişle ilgili bilgi almak için aradığımda Haşim Bey çok yardımcı oldu, sitede yer almayan Bella&Broncolardan eksik iki sayıyı da kargoya ekleyerek seti tamamlamama yardımcı oldu. Eğer Hozcomics'ten çıkan yayınlardan eksikleri olan varsa gönül rahatlığıyla binkunduz üzerinden alım yapabilir, kitapların hepsi tertemiz geldi.

Kinowa59

Merhaba değerli troop. Hoz comics'in çıkardığı Judas serisi kaç ciltten oluşmaktadır. Bu seriyi nasıl alabilirim. Haşim bey ile nasıl irtibat kurabilirim. Şimdi'den çok teşekkür ediyorum. Bayramınızı kutluyorum.

trooper

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 19 Haziran, 2024, 12:23:34Merhaba değerli troop.Hoz comics'in çıkardığı Judas serisi kaç ciltten oluşmaktadır. Bu seriyi nasıl alabilirim. Haşim bey ile nasıl irtibat kurabilirim. Şimdi'den çok teşekkür ediyorum. Bayramınızı kutluyorum.

İyi bayramlar Kinowa59 Abi, Judas 5 cilt yayınlanmış tüm maceralar olarak biliyorum. Hozcomics'in kendi internet sitesinden ilgili linki paylaşıyorum:

https://www.hozcomics.com/tr/kampanyalar/26-judas-1-5-takim.html

İletişim için site içerisindeki telefon numarasını kullanabilirsiniz, Haşim Bey'in kendi numarası

CRMANIA

Brzrkr Cilt 1
Elektra Kan
Wolverine Kan
Deadpool Savaş Sanatı
Batman Fortnite
Batman Spawn
Kıyamet Saati 1-12
Kara Ayna Absolute
Jock ve Sanat

X-Man 97
Ay Kız ve Dev Dinozor

hanac

Alıntı yapılan: CRMANIA - 29 Haziran, 2024, 03:37:38Brzrkr Cilt 1
Elektra Kan
Wolverine Kan
Deadpool Savaş Sanatı
Batman Fortnite
Batman Spawn
Kıyamet Saati 1-12
Kara Ayna Absolute
Jock ve Sanat

X-Man 97
Ay Kız ve Dev Dinozor

Foruma hoş geldiniz, ilk mesajınız hayırlı uğurlu olsun.