Ken Parker Özel Seri - Rodeo

Başlatan caretta, 11 Temmuz, 2012, 21:42:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spider-Man

Alıntı yapılan: Zeljko - 12 Ağustos, 2024, 17:44:40Rodeo'ya mesaj attim bakalim söylentiler dogru mu?

Cevap veriyor mu ki? Bazı arkadaşlar whatsapp üzerinden yazınca bile cevap vermiyor da.  ::)

Mrtekin

Telifi yeni alacak olan, umarım sil baştan yeniden yayınlar Ken'i.
They drew first blood...

YERDENİZ

Alıntı yapılan: Mrtekin - 13 Ağustos, 2024, 13:31:54Telifi yeni alacak olan, umarım sil baştan yeniden yayınlar Ken'i.
Umarım, sil baştan yayınlanmaz. Ken Parker'in yeni sayılarını beklerken, bilindik eski maceraları sil baştan yayınlamak ne kadar doğru? 

Mrtekin

Şöyle; çoğu eski maceraları bulamıyoruz, varolanlar da çok pahalı. Kolleksiyon yapmak güç.

Bildiğim kadarı ile zaten bitmesine az kalmış bir seri, alan zaten tüm seri için yeniden almıştır diye umut ediyorum.

They drew first blood...

Kauss

Biraz ütopya ama bir yeni sayı bir eski sayı olarak yayınlasa bence herkes memnun olabilir. Tabi bu biraz zor ama evrene olumlu mesaj yollayalım  ;D

gargaris

Alıntı yapılan: Mrtekin - 14 Ağustos, 2024, 21:03:31Şöyle; çoğu eski maceraları bulamıyoruz, varolanlar da çok pahalı. Kolleksiyon yapmak güç.

Bildiğim kadarı ile zaten bitmesine az kalmış bir seri, alan zaten tüm seri için yeniden almıştır diye umut ediyorum.

Haklısınız Mrtekin, özellikle Adah isimli 46. sayı hiçbir yerde yok. Bildiğim kadarıyla seriye ikibin yılında Parantez yayınlarında başlandı, aradan yirmidört yıl geçmiş... Çeyrek asır... Aylık seriden başlanıp, arada yayınlanmayan özel albümlerin yayınlanması gayet yerinde olur...

trooper

Alıntı yapılan: Kauss - 14 Ağustos, 2024, 21:39:49Biraz ütopya ama bir yeni sayı bir eski sayı olarak yayınlasa bence herkes memnun olabilir. Tabi bu biraz zor ama evrene olumlu mesaj yollayalım  ;D

Birbirine zıt iki temenniyi görünce benim de aklımdan bu geçmişti. Çocukken yedi, sekiz tane Ken Parker macerası okumuş ve beğenmiştim, eğer bu şekilde yayınlanırsa tam seriye sahip olmak isterim.

xmenac

Alıntı yapılan: trooper - 14 Ağustos, 2024, 23:11:19eğer bu şekilde yayınlanırsa tam seriye sahip olmak isterim.

Mevcut yayınevinin seriye devam etmemesi durumunda başka bir yayınevinin bu işe gireceğine pek ihtimal vermiyorum. Esas seri tamamlandı, özel seride de birkaç sayı kaldı. Öte yandan yedi sene evvelki sayılar bile halen kitap satış sitelerinde stokta var görünüyor.

Belki toplu albüm gibi yeni bir edisyonla sunulması koleksiyonerlerin ilgisini çekerse tekrar yayınlanması gündeme gelebilir.

Bu arada nostalji olması amacıyla, Ken Parker'ın (ve Dylan Dog'ın) tekrar yayına başladığı 2003 yılından bir gazete röportajı:
https://www.hurriyet.com.tr/gundem/ken-parker-geri-dondu-38530700

Zeljko

Alıntı yapılan: Zeljko - 12 Ağustos, 2024, 17:44:40Rodeo'ya mesaj attım bakalım söylentiler doğru mu?

Cevap geldi; bırakmamışlar! Anladığım kadarıyla kasetleri çıkana kadar da bırakmayacaklar (!)
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

oguzeren

Alıntı yapılan: Zeljko - 18 Ağustos, 2024, 19:04:28Cevap geldi; bırakmamışlar!

Harika haber!
Ken Parker Magazine'in kala kala dokuz sayısı kaldı. İkişerli basmaya devam ederlerse, 4-5 albümde biter.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: Zeljko - 18 Ağustos, 2024, 19:04:28Cevap geldi; bırakmamışlar! Anladığım kadarıyla kasetleri çıkana kadar da bırakmayacaklar (!)

Hemen deepfake bir kaset yapalım ;D

Şaka bir yana Ken o kadar az satmıyordur. Basmaları lazım  artık.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.