Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Hakketten merakla bekliyorum bu çizgi romanı bugün facebook'ta haberini görünce sevindim.Çevrilmesi bile yorucu olan bu eseri bize okutacak Servet beye bravo diyoruz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

From Hell'i ben de heyecanla bekleyenlerdenim. Kalın bir kitap diye ikiye falan bölmezler inşallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Ben böleceğini düşünmüyorum.Çok yakın iki arkadaşımda alacak bunu da biliyorum ;D

pearl jam

Alıntı yapılan: gunessemerci - 13 Ocak, 2013, 20:37:20
Bu yıl beni en heyecanlandıran çr desem yalan olmaz valla.

benim için de aynı durum geçerli

V

Kimsenin kolay kolay yanına yanaşamayacağı çizgi romanları yayınlamaya başlayan Flaneur'a helal olsun diyorum..
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Kesinlikle yılın haberi  , birde Alan Moore imzalı edisyon falan da yapabilirler hani.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mister NO

Flaneur Comics 2013 yılında başka sürprizler de yapacak çizgi roman severlere belli ki.

Bunun ilk işaretleri gelmeye başladı.

flaneurcomics

from hell - alan moore - eddie champell - alan moore un bu edebi eseri görsel ve sembolizmin zerafetiyle flaneur edisyon  farkıyla Türkiyede ilk kez standart edisyon ile birlikte 111 kopya limitli edisyonu ile piyasaya tek bir kitap olarak (572) sayfa olarak hazırlanıyor ...çevirisi konusunda: 1850 viktorya dönemi  İngilizcesi olduğundan çok  özenle hazırlanıyor... yayın tarihi konusunda bir şey söylemek için henüz erken fakat çevirisine başlandığını söylemeliyim...

tommikser

Abi 111 kopya çok az değil mi?Eğer bu kadar az ise bana 2 tane ayırır mısın?Bildiğin gibi 33 no benim.Diğerini de arkadaşa sorarım.Peki tercüme ne zaman biter peki?

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 13 Ocak, 2013, 22:04:06
Peki tercüme ne zaman biter peki?

Peki peki anladık.  :)

Servet Bey, 59 numarayı ben istiyorum.

hanac - Hasan Anaç

flaneurcomics

kitap yayına hazır hale gelince mütemadiyen rezerve numaralardan artan numaraları dağıtırız elbette ayrınca standart kopyalarda var bu arada.yayın tarihi için net birşey söyleyemem,henüz erken. kusursuz bir edisyon olsun diye çalışıyorum.herkesi mutlu edecek bir iş çıkarınca yayın çıkar ancak.

darkwood

Bu kadar özenle hazırlanan bu kitabın yayınını ve özellikle Gibrat'ın yeni sayısını merakla bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Servet Bey ben de 42 numarayı istiyorum.
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Servet bey diğer yayınlarınızdan ortalama yayın zamanları belli olanlar var mı? Thomas ott, crump lar gibrat ?

pukay

fromhell için numarası önemli değil artık, yeter ki kitaplığımda bir adet alan moore eseri daha olsun :)