Berserk - Gerekli Şeyler - Athica (Devam ediyor)

Başlatan hanac, 04 Aralık, 2012, 22:00:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vassago007

Şu anda kaç sayı Berserk, ve 1. sayıdan mı başlayacaklar acaba ?

hanac

Alıntı yapılan: Vassago007 - 24 Mayıs, 2024, 14:23:58Şu anda kaç sayı Berserk, ve 1. sayıdan mı başlayacaklar acaba ?

Gerekli Şeyler 4 Cilt yayınlamıştı.

1. Sayıdan başlarlarsa iyi olur.

trooper

Alıntı yapılan: Vassago007 - 24 Mayıs, 2024, 14:23:58Şu anda kaç sayı Berserk, ve 1. sayıdan mı başlayacaklar acaba ?

Şu an 376. Sayı yayınlandı. Ek olarak 16 sayılık Kara Kılıç Ustası Arc'ı var. Gerekli Şeyler sadece bu 16 sayıyı bastı diye tahmin ediyorum. Umarım en baştan basılır hepsi

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Vassago007

Alıntı yapılan: trooper - 24 Mayıs, 2024, 15:09:15Şu an 376. Sayı yayınlandı. Ek olarak 16 sayılık Kara Kılıç Ustası Arc'ı var. Gerekli Şeyler sadece bu 16 sayıyı bastı diye tahmin ediyorum. Umarım en baştan basılır hepsi

Çok teşekkür ederim, bilgilendirdiğiniz için :)

trooper

Alıntı yapılan: Vassago007 - 26 Mayıs, 2024, 10:06:01Çok teşekkür ederim, bilgilendirdiğiniz için :)

Rica ederim🙂 Kara Kılıç Ustası kronolojik olarak 1. Sayıdan önce yayınlandı. Bu arcın ardından 1. Sayıyla başlayan Altın Çağ arcında hikaye bizi olayların başlangıcına götürüyor. Sonrasında Tutulma, Kayıp Çocuklar vs derken yazılmış en iyi mangalardan birini iliklerimize kadar hissediyoruz 😀

ninjagamer

Alıntı yapılan: trooper - 24 Mayıs, 2024, 13:38:24Elf Island'ın bitişiyle volume 43 başladı. Sansüre takılmadığı sürece satış konusunda asla sorun yaşayacağına inanmıyorum. Kaza, bela olmazsa acaba kaç seneye güncele geliriz?

İlk sayı çok çok yüksek bir rakam satar. Sonra her sayıda yarı yarıya düşer bu rakam. Muhtemelen etiket fiyatı da olması gerekenden yüksek olacaktır. Bu da satışı etkileyecektir.

Sektöre canlılık getirme potansiyeli olan harika bir ürün. İnşallah güncele kadar yayınlanır bu sefer.

trooper

Alıntı yapılan: ninjagamer - 26 Mayıs, 2024, 14:01:49İlk sayı çok çok yüksek bir rakam satar. Sonra her sayıda yarı yarıya düşer bu rakam. Muhtemelen etiket fiyatı da olması gerekenden yüksek olacaktır. Bu da satışı etkileyecektir.

Sektöre canlılık getirme potansiyeli olan harika bir ürün. İnşallah güncele kadar yayınlanır bu sefer.

Kesinlikle öyle, beni çok uzun zaman sonra heyecanlandıran bir gelişme oldu. Umarım Berserk hak ettiği şekilde yayınlanır ve Vagabond gibi diğer klasiklere yol açar