Ivo Milazzo İstanbul'da

Başlatan ercoktay, 28 Şubat, 2013, 07:38:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Fotoğraflar güzelmiş, teşekkürler Ali Abi.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Antalyada imza günü nasıl yapacaklarki daha kitap buralara hiç gelmedi.Yanlarındamı getirecekler... ??? ::) :D

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

alan ford

Bu arada hem Fatih hem de kadim dostum Nurgül bana Adah'ı imzalatmışlar. Nefes ve Düş'e erişemedik ama olsun. Milazzo imzalı Adah'ta süper. tekrar teşekkürler Fatih.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

omega red

Alıntı yapılan: Louis Gara - 03 Mart, 2013, 21:23:24
Ordaki eleman kimdi ben onu anlamadım, top sakallı olan, Milazzo nun başında gardiyan gibi duran, Rodeo nun sahibi mi ?

kendisi rodeo'nun ortaklarından murat mıhçıoğlu. eski tecrübelerimden de yola çıkarak pek hoş davranışlara sahip biri olduğu söyleyemem.

kalidor

Murat Mıhçıoğlu Milazzo'nun tercümanlığını da yaptığı için yanindan ayrilmamasi doğal. İmza gününe hazirliksiz olmalari ise fiyaskoydu.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Üstad, Mesut Abi'ye (Darkwood) imza verirken:

Milazzo Lily'i çizerken:

Ve Lily...

Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Hatıra olarak saklanacak güzel bir hediye, facebook'ta okuyunca ayrıca tekrar üzüldüm sadece 60 ad.imza için kitap gitmiş remzi kitapevine Yener abi öyle yazmış.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Mimar Sinan'da kitap satışı olacak mı?. Olacaksa o kanaldan da bir imza işine girişeceğim. Bu Nefes ve Düş'ü imzalı istiyorum arkadaş :))
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

omega red

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Mart, 2013, 09:24:24
Hatıra olarak saklanacak güzel bir hediye, facebook'ta okuyunca ayrıca tekrar üzüldüm sadece 60 ad.imza için kitap gitmiş remzi kitapevine Yener abi öyle yazmış.

ondan sonra ken parker satmıyo diye yılda bi tane çıkartmasınlar o zaman...

pearl jam

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama 9 Mart'ta da Antalya'da bir imza günü düzenlenecekmiş.

http://www.sabah.com.tr/Pazar/2013/03/03/hayal-dunyamizin-cizgi-romana-ihtiyaci-vardi

hanac

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 04 Mart, 2013, 11:53:21
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama 9 Mart'ta da Antalya'da bir imza günü düzenlenecekmiş.

http://www.sabah.com.tr/Pazar/2013/03/03/hayal-dunyamizin-cizgi-romana-ihtiyaci-vardi

O zaman Yahya (Shadow Man) ve yalçınerol arkadaşlarımız yaşadı.

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 04 Mart, 2013, 11:58:24
O zaman Yahya (Shadow Man) ve yalçınerol arkadaşlarımız yaşadı.

Evet bu durumda imzalı kitap taleplerimizi Antalya'ya yöneltiyoruz  ;D

hennessy

Güzel haber Antalya'da ki arkadaşlarda böylece mutlu olacak. Çizgi roman için güzel bir haber böylece sadece İstanbul'da değil başka illerde de imza günleri olması çizgi roman okularını mutlu eder ve o şehirdeki insanlarında dikkatini çeker.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Sayın kızılmaske on kaplan gücünü kullanarak bizler için rodeoyu mağlup edebilir mi acaba :D darkwooda güvendik TIRT çıktı ;D