25 Ağustos 2013 Toplantısı

Başlatan kedidiro, 19 Temmuz, 2013, 00:04:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

-Hasan: Murat duydun mu, Ben Affleck Batman olmuş ?
Murat : Duydum duydum, yüreğim yanıyor.

Kesinlikle katılıyorum....

Kuzgun saat 10 da kapılarını açacak doğrumu hasan abi inanalım mı?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ağustos, 2013, 22:34:42
Kuzgun saat 10 da kapılarını açacak doğrumu hasan abi inanalım mı?

10 diyemiyor, 10.00 - 10.30 arası diyor.

Demek ki 11 de gitmek lazım.  :)

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Ağustos, 2013, 21:45:50
  Gitmek lazım. Altan Facebook'tan Avengers 10 ve kick ass 2'nin hafta sonu sadece kendilerinde olacağını yazdı.

Bu güzel haber Umar abi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kedidiro

Alıntı yapılan: poe - 23 Ağustos, 2013, 12:12:51
İyi o zaman ben pazar 12 de geliyorum Mesut kardeşim, bi bardak çayla yarım simit hakkım saklı kalsın :)

mümkün olduğunca erken çıkmaya çalışsam da taa başakşehirden geleceğime göre poe'nun simitinin öbür yarısını da bana saklayın  :D

Mister NO

Toplantı adresini herkes biliyor mu?  ;D

rumar80

kalidor

Kuzgun'a gelirken yan sokakta dolanıp havra'nın içinden geçip gelin. Diger türlü o yokuş bu sıcakta öldürür.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: Mister NO - 24 Ağustos, 2013, 13:25:18
Toplantı adresini herkes biliyor mu?  ;D

Yolu unutanlar ve ilk defa gelecekler için Kuzgun'un adresini hatırlatmakta fayda var.

Raimpaşa mah. Rıhtım Cad. Uzunhafız Sok. No:63 A Kadıköy/İSTANBUL
İş tel.: 0216 3481755

Rıhtım caddesinde belediye otobüs duraklarının hemen karşısında bulunan Ulusoy yazıhanesinden bir sonraki sokaktayız. Sokaktaki hafif yokuşu tırmanıp havrayı geçince hemen solda, Kuzgun bayrağını ve çizgiromanevini görebilirsiniz.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Hafif yokuş mu? Kalbi olan dikkat etsin.  ;)

s.b

Hafif yokuş denilen yer Ağrı Dağı be kardeşim. Abilerim yokuştan yukarıya doğru tırmanırken "artık yeter bittim geri dönüyorum" dediğiniz anda bilinki hedefe ulaşmışsınızdır. İşte orası Kuzgun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

haysat

Orası yokuşmuydu hiç anlamadım...
Bir solukta çıkıyor insan,çıktığında bir daha soluk alamadığın için bir solukta çıkıyorsun.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Alıntı yapılan: haysat - 24 Ağustos, 2013, 23:03:28
Orası yokuşmuydu hiç anlamadım...
Bir solukta çıkıyor insan,çıktığında bir daha soluk alamadığın için bir solukta çıkıyorsun.
Duyanda toplantı Everest tepesinde filan sanacak.  ;D
Kuzgunlar tepelik, dağlık, deniz manzaralı yerleri severler artık idare edeceksiniz.  ;)

Ayrıca yaşlılar ve kalbi olanlar için doktorumuzda geliyor merak etmeyin, gönül rahatlığı ile tırmanabilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

kalidor

Saat 10:30 sıralarında başlayan toplantımız 16:30 gibi tamamlandı. Bazı üyelerimizin son dk satışı  :D sebebiyle kişi sayısı bakımından endişeye kapılsakta sonradan hatırı sayılır bir kalabalığa ulaştık.  Kuzgun'dan başlayan toplantımız, Gerekli Şeyler, Büyülü Rüzgar ziyaretleri sonrası pasajda devam etti. Havanın çok sıcak olması sebebiyle pasaj çıkışı bazı üyelerimiz dağılırken bir kısmı ile pasaj çıkışı çay bahçesinde devam ettik. Büyülü Rüzgar'da Murat Abi'nin de doğumgününü kutladığımızı da atlamayalım.

Toplantıya katılanlar:

darkwood
hanac
hennesy
kalidor
tarkankurt
rumar80
s.b.
Mister No
kedidiro
designer73
haysat
Poe
Konnektor
hipnoz
solomon kane
erenkoyunoğlu

Ayrıca konyakfıçıları'nın da ekip Kuzgun'dan çıktıktan sonra geldiği için görüşmedik ama selamını aldık.

Fotoğraflar gelecek.

Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Uzun aradan sonra dostlarla bir arada olmak, eskilerle hasret giderip yeni dostlarla tanışmak, doğumgünü pastaları, çaylar, kolalar eşliğinde sohbet etmek ve toplatıya özel mesir macunu ;D ihtiyacınızı gidermek için bir dahaki toplantıya sizleri de bekleriz efem ;)

Pasta için doğumgünü çocuğu Murat'a, çaylar kolalar vs. bilumum içecekler için Kuzgun, Büyülü Çizgi, Altın Madalyon'un rekortmen admini Hasan'a veee Mesir macunu desteği için Selami hocamıza teşekkürler)

rumar80

Dostların birlikte geçirdiği, birbirinden güzel muhabbet ve çizgi romanla dolu dakikalar için herkese teşekkürler. Bir dahaki sefere bizim sahada görüşmek üzere...