Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - DCEU Film 2

Başlatan dean, 25 Ağustos, 2013, 02:01:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: hbegec - 10 Ocak, 2016, 15:57:43
Ben sana kötü üslup kullanmadım örneğini de vermek istemem kullanmamı da tercih etmezsin bende etmem çünkü hakikaten çirkinleşir iş.O yüzden artık kapat konuyu rica ediyorum ve bir daha da benimle emrivaki konuşmazsan sevinirim.Her türlü tartışabilir yüksek seviye yapabilirsin ancak emrivaki olmazsa sevinirim.

Zaten "işleri çirkinleştirecek" biriyle benim konuşacak bi'şeyim olamaz. Konuyu kapat diyorsun, ben kaç ileti önce "artık bana cevap yazma" demişim. Halen yazmaya devam ediyorsun. Yazmasan kapanacak konu. Yazma artık bana.

Sakızlı Ohannes Paşa

Fazla abartılı gidiliyor yorumlar. Yani günümüz dünyasında görülen itici sabırsızlık hastalığı her yere yayılıyor. İki fragman iki tv spotla burada film yorumlanıyor, Ben Affleck'ten Batman olmaz deniliyor. Hele bir durun ya. Film bir gelsin bir izleyelim. Sonra konuşulur olmuş mu olmamış mı.

Önümüzde bu kadar örnek varken biraz ders almak lazım. Ne oldu mesela en son? Age of Ultron fragmanlarını izledik, geldik gaza. Film bir geldi. Tırt. Fragmanlarda gösterilen sahnelerin bir başı var bir sonu var. Oraya kadar akan bir hikaye var. Hiçbir sahne bunlardan bağımsız değerlendirilmemeli.

Beklenti belirtmek ayrı şey tabi. Zack Snyder cgi delisi bir adam olduğu için bu film için beklentilerimi düşük tutuyorum ben. Ama izlemeden de bir yorum yapmamak lazım diye düşünüyorum.

dean

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 10 Ocak, 2016, 16:17:18
Fazla abartılı gidiliyor yorumlar. Yani günümüz dünyasında görülen itici sabırsızlık hastalığı her yere yayılıyor. İki fragman iki tv spotla burada film yorumlanıyor, Ben Affleck'ten Batman olmaz deniliyor. Hele bir durun ya. Film bir gelsin bir izleyelim. Sonra konuşulur olmuş mu olmamış mı.

Önümüzde bu kadar örnek varken biraz ders almak lazım. Ne oldu mesela en son? Age of Ultron fragmanlarını izledik, geldik gaza. Film bir geldi. Tırt. Fragmanlarda gösterilen sahnelerin bir başı var bir sonu var. Oraya kadar akan bir hikaye var. Hiçbir sahne bunlardan bağımsız değerlendirilmemeli.

Dostum, bunlar kişisel fikirler. Anayasa kuralları yazmıyoruz ki. Bence Ben Affleck doğru bir tercih değil. Filmi izleyince fikrim değişirse bunu da söylerim. Kendi fikirlerimizi yazmayacaksak bu başlıkları hiç açmayalım. Neticede bu haber sitesi değil. Forum. Age of Ultron'da da ben ders alacak bir durum görmedim açıkçası. Beklediğim filmi izledim. Sana göre tırt'dır. Bana göre canavardır. İşte bunlar kişisel fikirler. Biz burada bunu yazıyoruz. Bana göre güzel başkasına göre kötü olabilir. Bana göre kötü olan başkasına göre de güzel olabilir. Bunlar normal.

Animvader

Ya kusura bakmayın kimse buraya gelipte neyi eleştireceğimiz, neye yorum yapacağımız hakkında ders vermeye kalkmasın.Herkes kendi düşüncesini özgürce ifade edebilir hakaret olmadıkça.

Neyse sıkıldım ben bu ortamdan belli bir süre girmeyeceğim foruma, haydi sağlıcakla.

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 10 Ocak, 2016, 16:13:46
  Zaten "işleri çirkinleştirecek" biriyle benim konuşacak bi'şeyim olamaz. Konuyu kapat diyorsun, ben kaç ileti önce "artık bana cevap yazma" demişim. Halen yazmaya devam ediyorsun. Yazmasan kapanacak konu. Yazma artık bana.

İşleri çirkinleştiririm demedim işler çirkinleşir dedim bu bir.İkincisi hala tahrik edici konuşan sensin konuşacak bi şeyim yok yazmışsın..

Ben sana konuyu kapat demedim konuyu kapat rica ediyorum dedim arada fark var.

Senin bana yazdıklarının hepsi emir kipleriyle yazılmış cümleler ve hala tahrik etmeye devam ediyorsun,yazmasan kapanacak konu diyorsun arkasından hala emir kipiyle yazıyosun "yazma artık bana" gibi..

Yapma güzel kardeşim,emri vaki yapma lütfen...

Sakızlı Ohannes Paşa

Burada 30 saniyelik görüntü fizik kurallarına  kadar irdelenip eleştiri yapılıyor (evet bir süper kahraman filmi bu arada bahsedilen), değerlendirme için filmi beklemek daha doğru olur dedik diye suçlu oluyoruz.

Ha bir de üstüne trip yiyoruz. Nolur yaz.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hbegec

Dean nerde dean :)) ??

Yaa bak işte ilk karşılaşmalarıymış gördünüz mü efendim :)

Bu arada isteyene filmle ilgili inanılmaz spoiler lar verebilirim ben yedim bütün spoiler ları reddit te bir kullanıcı feci şeyler aktarmış içeriden bir tip olduğu konuşuluyor ne öğrenmek isterseniz hepsi bende var :)

emre ozdamarlar

Yaz hocam spoiler uyarisi icinde, isteyen okusun :)

dean

Adam oraya "Who Will Win" yazmış. İyi hoş da fragmanda cevabı vermeselerdi, "Who Will Win"in anlamı olacaktı.
Kim kazanacak ben söyleyeyim, dostluk kazanacak. Çünkü bunu fragmanda gördük.

dean

The Walking Dead'den tanıdığımız Lauren Cohan'ı Martha Wayne rolünde izleyeceğiz.

dean

İşte bu iyiymiş. Yerdeki işarete dikkat.

emre ozdamarlar

Filme THY sponsor olmus, Fly to Gotham, Fly to Metropolis diye reklam kampanyasi baslamis :)

rumar80

Yunanistan'dan direkt uçuş yok herhalde ki Diana THY ile ABD'ne uçuyor.

rumar80

Bu arada Kevin Smith, Ben Affleck'in Batman'inin Frank Miller Batman'ine çok uygun olduğunu açıklamış