Ant-Man (2015) - Phase 2/12

Başlatan dean, 10 Eylül, 2013, 14:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Stan Lee bu sefer cameo yapmayacakmış.

rumar80

Guardians of The Galaxy için de böyle Demişti.

Harun Ça

Bu posterlerden sonra güzel fan-art çalışmalar gelmeye başladı özellikle Black Widow'lu :D

dean

dean

Kevin Feige, flashback sahnelerde Wasp(Janet van Dyne)'ın aksiyonda görüneceğini söyledi.

Ras Al Ghul

Keşke Wasp asıl hikayede görsek şöyle bir polt twist ile ::)

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 23 Haziran, 2015, 20:14:43
Keşke Wasp asıl hikayede görsek şöyle bir polt twist ile ::)

Yapacaklarını zannetmiyorum. Ama imkansız değil aslında. Pekala cep evren'e gitti ile çözülebilecek bir olay. Çizgi romanda bunlar oldu. Hatta bu şekilde ölümden döndü. Ki bende 2-3 hafta sonra bu tip bir Avengers macerası incelemesi atacağım. Neden olmaz diye düşündüğümüz söylersem. Şöyle ki Wasp'ı oynayacak aktris'in adı bile belli değil. Öyle planları olsa ünlü birimi zaten cast ederlerdi. Diğer önemli faktörde Evangeline Lilly. Filmde Hope Van Dyne'ı oynuyor. Filmdeki fiziksel yapısı zaten Wasp'a oldukça benzemekte. Şu ana kadar ki bilgileri topladığımızda ana süreklilikte Wasp'a dönüşecek kişi gibi duran Hope. Ama bende tabi ki Janet Van Dyne'ı görmek isterdim. Aynı şekilde Hank Pym'i de filmin yıldızı olarak genç görmek isterdim.

Ras Al Ghul

Gizli tutmuşlardır diyeceğim ama kendim bile gizli tutacaklarına inanmıyorum ;D

dean

Özel basın gösteriminden sonra Ant-Man ile ilgili eleştiriler gelmeye başladı. İlk eleştiriler baya olumlu. Yeni bir Guardians of the Galaxy vakası bekleyebiliriz. Filmde iki tane post-credits scene varmış. İkisininde çok önemli olduğu belirtildi. Hatta bir tanesinde bir Avenger bile çıkıyormuş.

dean

Pulluk

Belirli yerlerdeki  bazı tanıdıklar sağolsun, önceden izleme imkanı buldum  :D Kötü bulmamakla ve hatta kimi kısımlarını gayet keyifli bulmakla birlikte en zayıf MCU filmi olduğunu düşünüyorum. Yönetmen değişikliği kesinlikle yaramamış projeye. Edgar Wright çekmiş olsaydı kesinlikle daha akıcı ve hızlı bir kurguya sahip olurdu diye düşünüyorum. Özellikle ilk yarısı hiç da Marvel filmi hissi uyandırmıyor. (6,5/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

@Serhan

Alıntı yapılan: BulentT - 15 Temmuz, 2015, 19:06:41
Belirli yerlerdeki  bazı tanıdıklar sağolsun, önceden izleme imkanı buldum  :D Kötü bulmamakla ve hatta kimi kısımlarını gayet keyifli bulmakla birlikte en zayıf MCU filmi olduğunu düşünüyorum. Yönetmen değişikliği kesinlikle yaramamış projeye. Edgar Wright çekmiş olsaydı kesinlikle daha akıcı ve hızlı bir kurguya sahip olurdu diye düşünüyorum. Özellikle ilk yarısı hiç da Marvel filmi hissi uyandırmıyor. (6,5/10)
Bizdede tanıdık olsa keşke :(
Ben anca bayramdan sonra gidebilirim.

dean

Filmi izledim. Daha önce Avengers: Age of Ultron'dan sonra yorum yapmama kararı almıştım. Ant-Man içinde geçerli. Sadece beğendiğimi söylemek istiyorum o kadar.

Harun Ça

Film için iyi ya da kötü diyemiyorum, her halükarda izleyecektim izledim. Böyle yazınca film kötüymüş gibi oldu ama dediğim gibi kötü denemez ama alıştığımız Marvel filmlerinin dışında olmuş. Komedi kısma diğer mcu filmlerine nazaran ağır basıyor ve bunan hakkınıda veriyor. Onun dışında pek beklentiye girmemek lazım Hank Pym'ın Ant-Man olduğu bi' film çok daha başarılı olabilirdi.

konnektör

Çocukluğumuzda atom karınca diye bir çizgi film vardı, ondan esinlendiler sanırım.

*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh