Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Başlatan dean, 12 Eylül, 2013, 01:49:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Bu Rey kesin birinin akrabası çıkacak ama hangisinin. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 09 Kasım, 2015, 13:57:17
Bu Rey kesin birinin akrabası çıkacak ama hangisinin. ;D

- Kylo Ren
- Finn
- Rey

üçlüsünün üçününde birinin bi'şeyi olduğuna eminim. Bunlardan sadece birinin kimin nesi olduğu sızdı o kadar.

Nightrain

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 09 Kasım, 2015, 15:59:36
Luke ile bağlantısı olabilir. ::)

Filmde genç kesimden bir Skywalker kanı taşıyan kesin bence. Rey'in soyadı ya Skywalker ya da Solo. Zaten ikinci fragmanda Luke'un dediğine bakarsak; Force benim ailemde güçlü, babamda var, bende var, kız kardeşimde var, sende de bu güç var." İllaki bir Skywalker ya da Solo var.

Sakızlı Ohannes Paşa

Ben ve arkadaşlarım filme hazırız. 18 aralık cumartesi ankamall imax salonu saat 18:00 seansındayım  :)

Chuck

https://www.google.com/starwars/

Google, Youtube, Gmail vs sitelerde kullanacağınız bir Star Wars teması. .

Gmail hesabınızla giriş yaptığınız zaman iki taraf arasında bir seçim yapmanız gerekiyor. Ben Dark Side'ı seçtim ve Youtube'da zaman göstergemin kırmızı ışın kılıcı(Light Side'da mavi ışın kılıcı) şeklinde parlamasından acayip memnunum. Ses bölümü sürpriz olsun. :D Gmail'de arka planınız yeni filmden bir kare oluyor. Bu şekilde Google'un diğer sitelerin de ufak eklemeler mevcut.

Örneğin yeni bir sekme açtığınızda ;

ya da

şeklinde açılıyor. Ben resmen bayıldım bu uygulamaya. . :D

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

Ras Al Ghul

Olası Spoiler
Rey'in Leia ile Han'ın çocuğu olduğunu ve ağlamasının nedeninin de Han'ın ya da Chewie'nin ölümü olduğunu düşünüyorum.Amazon'daki Finn ile ilgili şey kullandığı ışın kılıcını nasıl aldığını gösteriyor. İçimden bir ses Kylo Ren Luke'un oğlu çıkacak diyor.Luke demişken fragmandaki R2-D2'yu tutan el bence Luke'a ait.Luke'un elinin de metalik gözüktüğünü bir önceki sayfalarda paylaşılan resimden anlayabiliyoruz.Ana kötü şu anlık Kylo Ren gibi gözükse de yeni imparatorluk First Order'ın başındaki Supreme Leader Snoke eski üçlemedeki İmparator gibi bir şekilde  ya da Jakku'nun(Yeni Tatooine benzeri gezegenimiz)kasabalarından birindeki önemli bir birey olduğu söylenen Max Von Sydow'un oynadığı Lor San Tekka yeni üçlemedeki Palpatine gibi bir şekilde asıl kötümüz olabilir bence.Kylo Ren eğer Luke'un oğlu çıkmaz ise bence Maul gibi  tek filmlik bir karakter olmaya mahkum.Hakkında çok bilgimizin olmadığı Maz Kanata isimli korsan da bir nevi bilge mentor görevi üstlenebilir.Sizin tahminleriniz neler?

Chuck

hennessy

Filme gitmeden nerede ise filmi izlettiler inadına ilgi çekmek için luke koymuyorlar ya etrafı haşat edecek yada dede rolünde olacak.

Benim fikrim Luke bu sith bozuntusunu temizleyecek. Gerçi genişletilmiş evreni sil baştan yaptılar yoksa Luke şu an god modunda
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Nightrain

dean

hennessy