24: Live Another Day

Başlatan rumar80, 05 Şubat, 2014, 19:57:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Bu kadar itkiden sonra bende merak ettim bu diziyi, akşam seyretmek şart oldu. XXX ...  8)
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Tam bir dizi bitiyor, derken yeni bir sey basliyor

basimi kaldiramiyorum dizilerden filmlerden bu ara

rumar80

Agents of SHIELD'den sonra başlayacağım, ama 9. sezon öncesi özel bir bölüm var. Amerikalılar bunda da "yaratıcılıklarını" kullanmış. Özel bölümün adı: "Jack is back"  ;)

V

İlk 2 bölümü ardarda izledim. Klasik 24 formatında devam ediliyor.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

12 bölüm bir çırpıda bitti. Standart bir 24 dizisi. Aynı tempo, aynı tehditler, aynı hainler ve biraz yaşlanmış olsa da aynı Jack.
   Sanırım bu sefer tamamen bitti. Eski bir dostu tekrar görmenin güzelliği ile iyi bir diziyi bitirdik.
   Şimdi sıra çizgi romanını okumada.

dean

Ben de tamamladım sezonu. Rahatlıkla beğendiğimi söyleyebilirim. Önceki sezonlarla içi içe geçen hikayesi iyiydi. Devam etmesini çok istiyordum ama yapımcılar çok acayip sinyaller veriyor. Dün okudum. Yapımcılardan biri 2015 yılında zor ama 2016'da devam edebiliriz gibi şeyler söyledi. Yalnız şöyle bi'şey var ki sekiz sezonluk ana serinin finalinden daha meraklı bitti. Devamının kesinlikle bir şekilde gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

alan ford

Hatun Fransa bisiklet turunu seyrediyor ve son yarışı ben de seyrettim. Efsane bir final oldu. Jack Bauer son 75 metrede çok kötü bir şekilde kaybetti turu. Spikerin yorumu şahaneydi. "24 dizisinde bile böyle adrenalin yaşamamıştır"
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

Ben jack i taniyorsam, o Rusların elinden kaçar. Düşünmüştür o bişeyler. Jack bir efsanedir, yerinin doldurulması cok zor. Kiefer Sutherland'a boyle dokturdugu icin şapka çıkartıyorum, babasını aştı. Jack, hersekilde geri doner....
They drew first blood...