Avengers: Endgame (2019) - Phase 3/22

Başlatan dean, 22 Nisan, 2015, 13:13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyoruk

Noktayı nasıl koyalım ?

-Bekleyin bomba gibi geliyor.
-Ehh işte filmde anlarız.
-Klasik olaylar izleyeceğiz,fazla beklenti içine girmeyin izleyeceğiz çıkacağız.

Hangisi ?  ::) ;D

dean

Bomba ama normal bomba değil. Nükleer bomba.

Nightrain

Kesinlikle. İzlediğim 4.5 dakikalık video>Infinity War. Russo kardeşler tüm bombayı Endgame'e saklamış.
Infinity War bu filmin yanında çıtır çerez.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ZGeralt

Alıntı yapılan: dean - 16 Nisan, 2019, 16:42:09
Bomba ama normal bomba değil. Nükleer bomba.

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Nisan, 2019, 16:47:51
Kesinlikle. İzlediğim 4.5 dakikalık video>Infinity War. Russo kardeşler tüm bombayı Endgame'e saklamış.
Infinity War bu filmin yanında çıtır çerez.

Haydeeee, ya zorla izleteceksiniz :) Direnebildiğim kadar direneceğim ben :)
Warlock mu geliyor yoksa ?

:)

Sakızlı Ohannes Paşa

Geek siteleri hiçbir şey değilki bu konuda. Sosyal medya asıl problem tamamen. 1 hafta Facebook, Twitter, Instagram'a girmemek lazım. Adam Marvel sayfasının altına yorum diye çat yazıyor videoda olanları. Çünkü küfür yemekten özel bir haz duyuyor bazıları. Ben henüz spoiler yemedim ama sinirliyim. Sinirliyim çünkü daha 1 hafta var ve bir yerde kesin yakalanırım. Asıl sinirim sızdıranlara  >:(

eyoruk

Yapmayın ya..Demeyin öyle. Bomba değildir ya balondur.Su balonu ?  ;D
İlk defa IMAX olarak izlemek istiyordum,ancak Cumartesi gününe bilet alabildim.Şimdi Perşembe gününe 2D yine bilet aldırmak zorunda bırakmayın insanı  ;D İlk filme 3 defa gitmiştim gerçi.

Siteler pek açık vermez zaten.Yorumlar tehlikeli.Ben asla bakmam oralara.

dean

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 16 Nisan, 2019, 17:30:26
Ben henüz spoiler yemedim ama sinirliyim. Sinirliyim çünkü daha 1 hafta var ve bir yerde kesin yakalanırım. Asıl sinirim sızdıranlara  >:(

Kacabildiğin kadar kaç spoiler'dan sakızlı. Sızan her sahne ilk defa sinemada görülmesi gereken cins.

Nightrain

Dikkat edin. Sızan videodaki kritik sahneleri, Twitter'da kullanıcı adı yapan bile var. ;D

eyoruk

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Nisan, 2019, 17:46:01
Dikkat edin. Sızan videodaki kritik sahneleri, Twitter'da kullanıcı adı yapan bile var. ;D

Öyle denk gelmek için çok şanssız olmak lazım.
Ben kritik kelimeleri sessiz yaptım. Yani anahtar kelimeler benim sayfalarımda görünmeyecek.

Zeljko

Dayanamadim izledim, pişman değilim dehşet bir film geliyor  :o
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

noir

Ben pazartesine bilet aldım, daha 2 hafta var nasıl dayanacağım  :-\ :-\

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: dean - 16 Nisan, 2019, 17:45:15
Kacabildiğin kadar kaç spoiler'dan sakızlı. Sızan her sahne ilk defa sinemada görülmesi gereken cins.

Videolardan giflerden kaçarım da yazılı metinlerden nasıl kaçacağım onu düşünüyorum. Her yerde rastlayabilirim :D Hayırlısı.

Nightrain

Film sanırım 24 Nisan'da Çin'de gösterime giriyor. Düşerse kesin izlerim. Sonra da sinema da. ;D

bugraltu

Alıntı yapılan: dean - 16 Nisan, 2019, 17:45:15

Bütün sosyal medyayı bırakmış durumdayım, ekşi dahil ;D

hanac